Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

5 minutes ago, Igor028 said:

Dejan Joveljic u Mls-u, WTF.. 🙁

Ide u LA Galaxy, ne znam koliko mu je to pametan potez, ali ko zna.

 

edit. sada da mu nađemo ženu koja mnogo voli twiter i instagram, i evo ga za 6 meseci u Zvezdi. 350.000 ide Zvezdi.

Edited by Don Juan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Константин said:

Не буди наиван. Писао сам не једном да нисмо ни Запад успјели набријати кад је олош тјерала Робија. Још се на крају онај крмак од Стефановића смијао из ложе…

Ове сад може отјерати само потоп. А потоп се може десити испадањем од Каирата не дао Бог. Онда ће све на видјело прије свега финансије. А и тада ће највернији и разне фудбалске аналфебете са РСБова да подсјете ђе смо били прије 5 година То ти је право стање…

 

Nisam bas siguran da bi poraz od Kairata doneo revolt na severu. Imaju oni preca interesovanja od rezultata. Da Terza da neke pare Srbima na Kosovu, poseti neki manastir, da u uniformi sedne na onaj jebeni tenk... Ne bi ga najurili i da ispadnemo iz lige.

RSB... Oni su raj u odnosu na delije net. Na RSB imas ljude koji normalno rezonuju. Pa vecina je pozdravila dolazak Kaline. Ima i budala ali se vodi diskusija.

Delije net je druga prica, tamo je nemoguce zapoceti razgovor, a tek imati drugaciji stav.

Sve u svemu, nista novo. I dalje smo masina za pranje para. Ona kombinovana, pere i suši.

Osecaj gadjenja dominira...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Trener crveno-belih Dejan Stanković moraće da izrotira u sutrašnjem duelu sa ekipom Mladosti

Trenutak je jako deliktan, jer niko nije očekivao da će Crvena zvezda na početku sezone vezati dva meča bez trijumfa. Duel protiv Mladosti iz Lučana ima epitet onih koji se prosto moraju dobiti. Zbog mira u kući, ali i dobre pripreme za jedan od najvažnijih mečeva ovog leta, revanš protiv Kairata u okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Iza Crvene zvezde je jako neprijatna utakmica u Almatiju, sa mnogo problema u igri koji su postali hronična boljka. Tu je i dug put u Kazahstan, pošto su igrači Crvene zvezde ove sedmice proveli 12 sati u avionu.

Moraće Dejan Stanković da promeša karte za duel protiv Lučanaca, iako još nije izdefinisao najjaču postavu. I ima mnogo znakova pitanja kada je reč o utakmici koja može da prelomi Zvezdine ambicije u narednoj sezoni.

Ipak, jasno je da je pojedinim igračima potreban odmor kako bi u punoj snazi dočekali narednu sredu. Može se očekivati da Dejan Stanković poštedi Aleksandra Kataija i Mirka Ivanića, vrlo verovatno i Aleksandra Dragovića, El Fardu Bena, kao i Nenada Krstičića ili Sekua Sanogoa.

Takav rasplet pružiće mogućnost drugim igračima da se ozbiljno nametnu kao potencijalni starteri za evropski meč. Tu, pre svega, mislimo na Filipa Falka. Skupo plaćeni Italijan je dobio šansu u finišu mečeva protiv Vojvodine i Kairata.

Uspeo je za dva minuta na terenu u Kazahstanu da iskreira jednu dobru akciju i uputi centaršut ka Dioniju. Imao je i tokom proleća solidne role bivši ofanzivac Lečea, ali nije imao kontinuitet na terenu i mogućnost da pokaže da li zaslužuje zvanje Zvezdinog pojačanja.

Francuz Dioni bi trebalo da dobije više minuta, kako bi poboljšao fizičku spremu i nametnuo se kao rešenje u napadu. Početak u Almatiju nije obećavajući, mada je rano suditi o mogućnostima doskorašnjeg napadača Dionija.

Velike promene očekuju se i u veznom redu. Kao i povratak Gelora Kange. Šansu vrebaju starosedeoci Veljko Nikolić i Njegoš Petrović, kao i mladi Petar Stanić koji je dobio niz pohvala od Dejana Stankovića.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, berti said:

RSB... Oni su raj u odnosu na delije net. Na RSB imas ljude koji normalno rezonuju. Pa vecina je pozdravila dolazak Kaline. Ima i budala ali se vodi diskusija.

Delije net je druga prica, tamo je nemoguce zapoceti razgovor, a tek imati drugaciji stav.

 

Ajde bre Berti, koga boli djoka? I ne kloniramo se mi njima nego obrnuto. Ćeraj to.

 

Link to comment
Share on other sites

„Što se tiče izbora igrača svako ko ima profesionalni ugovor sa Crvenom zvezdom radi profesionalno. . U ovom trenutku videćemo kako će da izgleda štoperski tandem na sutrašnjoj utakmici. Vidim da se dosta priča o Milošu, velikom profesionalcu i sjajnom momku. Prošle su samo dve utakmice, i on nije bio u timu, ali ne znači da neće biti. Nemam nikakav problem sa Milošem, kako mogu da imam problem sa njim. To su samo sportke odluke, možda ima i sportske ljutnje, jer i meni nije bilo svejedno kada me neko stavi na klupu“, počeo je priču Dejan Stanković o temi koja najviše intrigira sportsko javnost.

Očigledno su do Zvezdinog šefa stručnog štaba došle razne urbane priče i da je dobio sugestiju da ignoriše junaka iz Salcburga.

„Meni niko ne sastavlja tim, niti mi priča kako treba da radim. Tačno je da mi u klubu pričamo o svemu, projektujemo kako bi trebalo da igramo. Ali od kada sam ovde niko mi nije rekao da nekog ne stavljam u tim, niti će to uraditi bilo da sam ovde još sedam dana, godinu dana, ili pet godina. Krivica za poraz u Kazahstanu je samo moja. Zar vi mislite da bi neko kao ja, neko ko je odrastao u ovom klubu radio protiv sebe i Zvezde? Ovaj klub me je naučio da je nemoguće moguće. Ovaj klub je iznad svakog, pa i iznad mene“.

Ispada da je za Crvenu zvezdu bilo bolje da je krenula od prvog kola i uhvatila ritam.

„Ima logike, što ti kažem. I na ovakvim mečevima se odrasta. Jel smo mi ispali? Nismo. Verujem u ove momke, znam koliko mogu. Nije se desilo nešto što sam očekivao. Ali ja znam da je svaki navijač Crvene zvezde u ovom trenutku iznad kluba, i ovo grba“

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Mile1 said:

uzeo je dobre parcele po Vracaru sada mu je fudbal u drugom planu

Ajde bre ne botujte vise. Sve ce doci na svoje. Iritira ta  opsesija da se svako progura kroz toplog zeca po svaku cenu.  Mislis da nije Stankovic trener Zvezde ne bi poslovno uspeo da obezbedi te parcele? Ili mozda znas da su te parcele deo njegovog ugovora sa Zvezdom? 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, suptil said:

Ajde bre ne botujte vise. Sve ce doci na svoje. Iritira ta  opsesija da se svako progura kroz toplog zeca po svaku cenu.  Mislis da nije Stankovic trener Zvezde ne bi poslovno uspeo da obezbedi te parcele? Ili mozda znas da su te parcele deo njegovog ugovora sa Zvezdom? 

naravno da ne bi nikad dobio te lokacije da nije u Zvezdi

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, berti said:

Nisam bas siguran da bi poraz od Kairata doneo revolt na severu. Imaju oni preca interesovanja od rezultata. Da Terza da neke pare Srbima na Kosovu, poseti neki manastir, da u uniformi sedne na onaj jebeni tenk... Ne bi ga najurili i da ispadnemo iz lige.

RSB... Oni su raj u odnosu na delije net. Na RSB imas ljude koji normalno rezonuju. Pa vecina je pozdravila dolazak Kaline. Ima i budala ali se vodi diskusija.

Delije net je druga prica, tamo je nemoguce zapoceti razgovor, a tek imati drugaciji stav.

Sve u svemu, nista novo. I dalje smo masina za pranje para. Ona kombinovana, pere i suši.

Osecaj gadjenja dominira...

Нисам ја ни написао да ће их отјерати револт, прочитај пажљивије. А ко би причао алиби причу био сам прецизан, то је искуствено

 

43 minutes ago, Perkos2 said:

naravno da ne bi nikad dobio te lokacije da nije u Zvezdi

За нас је небитно да ли би добио локације или не да није у Звезди, већ гдје му је глава. На ЕП био онај судија који је мултимилионер од посла баш са некретнинама али на такмичењу се изборио суђењем у претходном периоду.

 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Константин said:

Нисам ја ни написао да ће их отјерати револт, прочитај пажљивије. А ко би причао алиби причу био сам прецизан, то је искуствено

 

За нас је небитно да ли би добио локације или не да није у Звезди, већ гдје му је глава. На ЕП био онај судија који је мултимилионер од посла баш са некретнинама али на такмичењу се изборио суђењем у претходном периоду.

 

Bitno je zato što mora da igra kako mu se naredi, to nazalost nije samo njegov izum. Bilo je i biće još velikih igrača koji upadnu ukandze krimosa nakon zavrsetka karijere.

 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Nisam komentarisao Kairat, odgledao ooet neke sekvence utakmice, nama je najveci problem kretanje i slaba fizicka sprema, ne znam da li se ja varam , ali mi smo konstantno natrcavani od strane Kairata.
Ne znam sta se desilo i da li je isti kondicioni, ali meni ovo bode oci da se pojedini ugraci bore da uzmu vazduh i sl.

Ovaj Falko mora da igra, mi nemamo nikakvu produkciju od Bena kada je na krilu, Ben mora iza napadaca a Falko na krilu, ko ce na klupu i sl je Stankoviceva briga, ali po meni ovo morajunda budu rokade za revans. Mozda da Krsticic krene sa klupe i da na ustrb njega Falko dobije mesto kako bi igrali ofanzivnije. Mi moramo da napadnemo od prve minute i da ih izvedemo iz konforne zone, naravno i ovaj Dioni od starta nema obde sta da se ceka, protiv Lucana odmoriti vecinu startera i da se pokrljamo zestoko u revansu.

Naravno d ase naje**m milosne i Stankovicu i upravi za Degeneka, kakve p***e i kakva su to opravdanja na nivou osnovne skole. Imas odlicne stopere i umwsto da ih uigravas ti izbodis besne gliste, tacno ce da karma opici zbog toga. Pripreme su odradjene amaterski to je jasno, nama ce trebati mwsec dana da udjemo u optimalnu formu,obzirom na zreb, ako ove prodjemo mozda i uhvatimo zalet za playoff, ali ovaj revans ce da bude jako zajeban

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kaze za Degeneka da je sjajan momak, veliki profesionalac i da nema problem sa njim, pa zašto onda momak ne igra? da li ima još neko u Srbiji da ne zna da kriminalci hoce da ga prodaju već duže vreme. Ni ovde nismo bili pošteđeni tesktova koji su tu prodaju opravdavali i sad nam naš trener, naš Deki, dete zvezdino priča neku "uspavanku" da je samo on odlučio da Degenek ne igra. čak mu je visila i registracija za ovu sezonu. Setimo se situacije sa Benom od pre par sezona kad ga namerno nisu registrovali za evropu.

Edited by Perkos2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Izjavu Stankovica tumacim kao neki medju korak ka vracanju Degenema, ali se bojim da to nece biti za naredne 2 utakmice.

 

Slazem se da Ben mora da igra iza spica, a Ivanic da se vrati u vezu. Treba racunati i na to da je sasvim moguce da cemo igrati 120 minuta, pa ce klupa igrati jaku ulogu. Imamo duzu klupu i to treba koristiti, a ne da pravimo izmene u 89. minutu.

 

Borjan, Gajic, Dragovic, Babic, Rodic, Sanogo, Ivanic, Falko, Katai, Ben, Dioni.

 

+ Krsticic, Kanga, Pavkov, Baka, Gavric...

 

 

Edited by Profesor
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...