Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

14 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Ma opsteno Makso, no sikiriki , prolazimo ovo dalje , dobijamo 1-0 na Marakani :s_d:

 

P.S. Sto je najgore Kairat nas je dobio sa igracima  od kojih neki imaju 19 i 20 godina.

 

Duvaj ga zveki. popizeo sam ako mi verujes. Sve mi lici na onu sezonu protiv Rendzersa. imamo sve ali napadaca nam igra Djordjevic tako da vise od jedne i po sanse necemo  stvoriti. publika navija, igraci su nabrijani do jaja i taman da se izduvamo u prvih pola sata. posle uspavanka i to je to...

 

uostalom videces. iskreno mi je zao dekija, ali deki igrac i  deki mister prosto nisu isti ljudi. bezmudasa bez stava, kome moze da ga stavi ko hoce nikad ne moze biti trener za Zvezdu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Misterija Organizma said:

Ipak, optimističan je šef stručnog štaba našeg tima Dejan Stanković pred revanš:

- Dosta će nam pomoći iskustvo iz ovog meča. Znamo na koji način igraju i od koga preti opasnost. Videli ste i sami da imaju dosta snage i iskustva u napadu. Neke bezopasne lopte su se pretvarale u kontru i polukontru. Moramo da budemo bolji, da bolje stojimo na terenu i branimo prekide. Malo strpljenja u konstrukciji i naravno ne možemo biti zadovoljni ovim prvim poluvremenom kada je poraz u pitanju, ali verujem u ove momke i u domaći teren - zaključio je Stanković.

Da je skautirao kako treba znao bi i pre ove utakmice.

Jbt kad sam se posle Milana ponadao da ce ipak biti nesto od njega....

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Misterija Organizma said:

Ipak, optimističan je šef stručnog štaba našeg tima Dejan Stanković pred revanš:

- Dosta će nam pomoći iskustvo iz ovog meča. Znamo na koji način igraju i od koga preti opasnost. Videli ste i sami da imaju dosta snage i iskustva u napadu. Neke bezopasne lopte su se pretvarale u kontru i polukontru. Moramo da budemo bolji, da bolje stojimo na terenu i branimo prekide. Malo strpljenja u konstrukciji i naravno ne možemo biti zadovoljni ovim prvim poluvremenom kada je poraz u pitanju, ali verujem u ove momke i u domaći teren - zaključio je Stanković.

 

Zvuci ko Ana Ivanovic. Jos  mu samo fali kako je to bilo zanimljivo iskustvo 

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, City said:

Žao mi Dragovića.

kad sam ja jos to kazao.. 

malo je reci da ni seoski klubovi ne prave takvu  sprdnju sa trazenjem napadaca, a tek ponasanje prema degeneku, malo je reci sramno..

 

uglavnom, nema ovde sta da se komentarise.. ako ne prodju ove, stankovic komotno pod ruku tvorzana i pravac island.. peske..

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, suptil said:

Dobijamo 3-0 u Beogradu.

 

To. Ne mora ni 3:0, ima da prođemo dalje i ćao. :thumbsup:

 

Jbt, koliko me nerviraju oni bilmezi kojima ništa ne smeš ni da napišeš na par foruma, toliko me nervira i ova "u qratz" priča. Zvezdi trebaju još tri igrača ranga Dragovića da bi ičemu vredeli u LŠ. Možemo mi i ovakvi tamo, ali da se provedemo kao pre 2 i 3 godine. 

 

Ispadanje u LE je već drugi par rukava. Podržavam inicijativu da to ne bude, ako baš pojebe, od realno ispodprosečne ekipe kao što je Kairat. Već sam napisao post i videh da sam ispustio da dam komentar za Kataija, kao jedinog iz blamaže od pre 5 godina. Trebalo ga je menjati već u poluvremenu ali pretpostavljm da se računalo na individualni aspekt, koji je danas izostao.

 

I da, no Kanga - no futebol. 

Edited by Neme
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad se vidi koliko smo nula bez onog Milojevica. 


Borjan 

Gajic Degenek Dragovic Rodic 

            Sanogo 

           Kanga   

Falco              Ivanic     Katai 

            NORMALAN SPIC 

 

E sad, normalan spic nema ga, hm, Fratelo mio je mozda bio los sa realizacijom al' sad se vidi koliko je oslobadjao prostor za Kataija i Ivanica da plesu po terenu, sa Pavkovim i ovim Diionijem nam je sve zatvoreno jer nisu nikakva pretnja po gol, muceni Pavkov je jedan od najgorih spiceva i najsrecniji jer ga je munuo Milanu i Liverpulu. 


Da nema para za spica je teska NEBULOZA. 

 

Ben, Bakajoko, Krsticic, Srnic, Gobeljic, Pavkov ili Babic, Dioni, Krstovic, Petrovic i Vukanovic su apsolutni VISAK. Znaci visak, ne sluze NICEMU. Svi ovi igracu mogu da se pokrpe igracima iz omladinske skole.  

 

Bena i Bakajoka mogu da pokrpe Radulovic I Gavric, Pavkova i Diona  moze Lazetic lagano. I taman ostaje para za jednog pravog napadaca koji zna i da se otvori i da da gol. Al' jbg, ne moze onda lepo da se ugrade svi koji zele.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Misterija Organizma said:

Ipak, optimističan je šef stručnog štaba našeg tima Dejan Stanković pred revanš:

- Dosta će nam pomoći iskustvo iz ovog meča. Znamo na koji način igraju i od koga preti opasnost. Videli ste i sami da imaju dosta snage i iskustva u napadu. Neke bezopasne lopte su se pretvarale u kontru i polukontru. Moramo da budemo bolji, da bolje stojimo na terenu i branimo prekide. Malo strpljenja u konstrukciji i naravno ne možemo biti zadovoljni ovim prvim poluvremenom kada je poraz u pitanju, ali verujem u ove momke i u domaći teren - zaključio je Stanković.


Овога са клупе како су увукли у некретнине изгледа да је легао на руду и за комбинације а слуша глупане и хоштаплере око себе.

Са оваквим играчима у 4-2-3-1 онако ниско стојати против Каирата у пп коме су странци за скаутирање Дугалић, Микановић и Косовић, може само неко ко је сконтао да је лакше бити батађористичка 3,14ка него засукати рукаве, расти и борити се. Ако овако настави двомеч против Милана испашће инцидент…

Да се разумијемо бољи смо од ових и мислим да ћемо проћи некако, али багра из управе колико је навукла негативне карме са Дегенеком, јебеним лијевим беком и нападачем (који је узгред мање спреман од старца Вагнера од стотину љета), ух боље да не изговорим шта ме не би изненадило што се среће тиче а које нам хвала Богу раније није мањкало…

 

Edited by Константин
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Misterija Organizma said:

Alaskert, da, izbacimo li Kairat ili Jermenija u trećoj rundi lige Evrope imamo u džepu grupu lige konferencija.

 

Mi dok uspemo da se uguzičimo u grupu nekog takmičenja ima ceo exSSSR da obidjemo ... 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sramotno postavljena utakmica, sramotan pristup = sranmotan rezultat

 

Rodic se u 60 i nekom hvata za zadnju losu. Gobeljic je spreman da nas siluje ako zatreba.

 

Borjan se ukrmio lepo. Sreca pa ga je kurban masio

 

Nice ovo na dobro

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nema veze, bitno je da se na pripremamo bijemo sa austrijskim nizeligasima, ne dao bog da smo imali 2-3 ozbiljna protivnika. Mozda bi jos tad videli gde skripi.

 

Sve sam skloniji mišljenju da je u glavurdama dvojca bez kormilara Milan Rodić endemična vrsta, ne postoji više niti jedan levi bek na svetu. Ovo između nas i Rodića se pretvorilo u ples smrti, mi kao ne mozemo dovesti boljeg, a on bi kao isao u inostranstvo. Kakvo kurceco inostranstvo kad jednu utakmicu nije u stanju da sastavi, sramota za celi klub. Nismo u stanjj prodati vodu žednom, a kamo li igrača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jebiga Božović isti ovaj rezultat postigao sa Rendulićem i Anđelkovićem. Mada ja mislim da je Katai baksuz za Kairat.

Elem, Kairat i Sumgayit - pravo lice srpskog fudbala, a mi hoćemo dva tima u LŠ. Kako da ne.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vidi se da u ekipi  nešto ne valja, sad nam i igrači koji znaju fudbala ne igraju kako treba. Sa pojačanjima se kao po običaju maši( sem Dragovića ali on je posebna priča) a bogami su i postavke i izmene dosta čudne. Da li se sve moze pod tepih ili će biti drastičnih promena treba da se odluče a ne da imamo višak i na klupi a manjak na ključnim pozicijama

Link to comment
Share on other sites

Da je Falćineli igrao, probili bismo ih već u prvom poluvremenu, a rutinirali u drugom. Ali, jebiga. Falćineli nije napadač za Zvezdu. A Pankov na štoperu će nas uvesti u Ligu Šampiona. I Borjan sa stomačinom. I dvojica levonogih centralnih veznih. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...