Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

8 minutes ago, pantelia said:

Mi ako izbacimo Pjunik sigurno idemo u Ligu konferencija?

 

Kakav legendaran komentar.

 

Ako ispadnemo ovde, idemo u kvalifikacije za Ligu Evrope protiv Ararata, ako to prođemo igramo playoff za Ligu Evrope.

 

Ne znam šta se dešava ako ispadnemo od Ararata, ili ta konferencija ili bulja.

Link to comment
Share on other sites

Just now, prolup said:

Nije Deki imao sreće, to je ključno u Evropi.

O tome posle revanša.

 

U svakom slučaju, moglo je biti više sreće na žrebu, ali to nas i ne opravdava za ovakvo bledo izdanje danas, iako postoje i neke činjenice koje nam nisu išle naruku. Menjanje vremenske zone, protivnik usred prvenstva, ali to sad zvuči kao "visoka trava" argument.

 

Da sačekamo drugu tekmu, pa onda da zategnemo pljuvačku. I prvak Izraela se sapleo ovde. Hajde da mi budemo pametniji.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno nije jasna postavka oteklog lemura sa nase klupe i sta smo mi ustvari zeleli danas.

Pocinje Pavkov kao nacrtan da igras sa igracim manje protiv ovakvog protivnika. Ridjokosi pozadi izbija u aut na jaci povetarac a u sredini dva zadnja bezvezna koja guse Pixija Ivanica da covek ne zna ge je levo.  A krila su nam toliko losa da oci krvare kad krenu u prodor. Ben to nije, a magika ocigledno boli plajvaz da se cima. Pasovi kasne, ili ih nema a za prodor vise nema snage. Cak i uvek raspolozeni Borjan je izgledao kao Smuci Randjelovic

ok, mozda su sinoc kasno dosli ali sta koj moj putujemo na dan najbitnije utakmice u sezoni. Bezobrazno sto sezonu pocinjemo bez napadaca. Dok svuda u svetu cak i golmani igraju napred tvorza i naduveni fikus od trenera pravi promociju menadzerskih pulena koji loptu ne umeju da prime i zajebavaju nas obicne navijace. falcineli jeste bio prosek realizator ali je bar otvarao prostor drugima. i sad da imamo novinare da pitaju madjiju, koj je ovo korak unapred? da nisu mozda pavkov i krstovic igraci za Zvezdu?!?

 

i majku mu, ljudi igraju finale ep sa igracem od 20 godina, ovi drugi ispadaju u qf ali im tim drzi klinac od 19 a smradovi nisu u stanju da istpe Gavrica ili Lazetica kad im se ceo tim raspada

ocigledno je doslo do prezasicenja kod svih ali to treba neko na klupi da prepozna a ne da gura alibi igru. i dzaba ce mu biti ako se krije iza kompanjona. tvorza ce ostati i ako ispadnemo ali on nece to sigurno. 

 

...a necemo proci jer smo prosto losi bez hemije i bilo kakvog plana u igri

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Niti je dobro, niti je sramota. 

Kairat je najjači tim s kojim smo igrali u početna dva kola poslednjih godina, još u top formi koliko god da je izgovor. Plus što tradicionalno loše igramo u gostima na početku evropske sezone. 

Nismo baš morali da izgubimo, jer nisu u drugom poluvremenu ni oni zaslužili da pobede. 

Neke korekcije u timu, dobra motivacija, pa da pobedimo u 90 minuta. Za posle ćemo videti... 

Cinjenica je da su ovi najjaci oli najspremniji protivnik za 2.kolo i za nas u ovoj fazi tj na pocetku sezone - koska.

Ipak, sramota je da Zvezda ovako izgleda u mecu koji se podvodi pod "vazan", ispadanje u Bgd ravno je urusavanju onoliko dobrih stvari koje su se proslih sezona desavala.

A igra je prica za analizu, postava i taktika koju je Mister pripremio su blago receno za neverovati, trcanje lose, organizacija u vezi gotovo da nije postojala, zavrsnica i ne moze da se desi bez fudbala napred. Bice jako tesko u ovim okolnostima, nisam optimista.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

O tome posle revanša.

 

U svakom slučaju, moglo je biti više sreće na žrebu, ali to nas i ne opravdava za ovakvo bledo izdanje danas, iako postoje i neke činjenice koje nam nisu išle naruku. Menjanje vremenske zone, protivnik usred prvenstva, ali to sad zvuči kao "visoka trava" argument.

 

Da sačekamo drugu tekmu, pa onda da zategnemo pljuvačku. I prvak Izraela se sapleo ovde. Hajde da mi budemo pametniji.

Tako i prosle sezone, nezgodno u Tirani ne može se očekivati neki fudbal, na Kipru vruće majku mu da je bio revanš zgazili bi ih. Sad je koska na žrijebu ekipa gdje nam grobarski škart meće go za pobjedu. Bar opravdanja ima, samo da ga sreća još malo pogleda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ikac said:

 

Kakav legendaran komentar.

 

Ako ispadnemo ovde, idemo u kvalifikacije za Ligu Evrope protiv Ararata, ako to prođemo igramo playoff za Ligu Evrope.

 

Ne znam šta se dešava ako ispadnemo od Ararata, ili ta konferencija ili bulja.

 

Dobro jbt, promasio sam ime tima, sta sad. Nije ni Pjunik ni Ararat nego Alaskert. Ako njih izbacimo imamo osiguranu Ligu Konferencija, a igramo plejof za Ligu Evrope.

 

Da li je neko sem mene primetio Borjanov slauf? 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manoly said:

Cinjenica je da su ovi najjaci oli najspremniji protivnik za 2.kolo i za nas u ovoj fazi tj na pocetku sezone - koska.

Ipak, sramota je da Zvezda ovako izgleda u mecu koji se podvodi pod "vazan", ispadanje u Bgd ravno je urusavanju onoliko dobrih stvari koje su se proslih sezona desavala.

A igra je prica za analizu, postava i taktika koju je Mister pripremio su blago receno za neverovati, trcanje lose, organizacija u vezi gotovo da nije postojala, zavrsnica i ne moze da se desi bez fudbala napred. Bice jako tesko u ovim okolnostima, nisam optimista.

Mnogo stvari je bilo problematično danas, valjda su dovoljno pametni da uvide greške i spreme revanš 3 puta bolje. 

Što se tiče igre, jeste bila loša, ali se baš videlo da nam fali utakmica, koliko god da je ovaj tim igrao dosad zajedno. Jedno 7-8 puta je ključni pas odigran loše. Ili presporo ili brže nego što treba ili neprecizno.

Kairat me jeste "uplašio" u prvom poluvremenu, ali se u drugom videlo da nisi baš nešto kvalitetni i samo naša glupost je bila dovoljna da imaju prednost.

1 minute ago, prolup said:

Tako i prosle sezone, nezgodno u Tirani ne može se očekivati neki fudbal, na Kipru vruće majku mu da je bio revanš zgazili bi ih. Sad je koska na žrijebu ekipa gdje nam grobarski škart meće go za pobjedu. Bar opravdanja ima, samo da ga sreća još malo pogleda.

Pa nije bilo samo prošle godine, već svih prethodnih. Mi da pobedimo u gostima u ovoj fazi sezone je više iznenađenje nego realnost. Sada imamo revanš, pa je svakako lakše.

Floriana X, Irtiš X, Spartaks X, Suduva naša pobeda, Suduva X, Helsinki naš poraz, Tirana pobeda. 
To je naš rezultat u ovim fazama takmičenja dok nismo uigrani. Ništa neočekivano, a kao što rekoh, Kairat je jači od svih tih timova.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, maXa88 said:

Stvarno nije jasna postavka oteklog lemura sa nase klupe i sta smo mi ustvari zeleli danas.

Pocinje Pavkov kao nacrtan da igras sa igracim manje protiv ovakvog protivnika. Ridjokosi pozadi izbija u aut na jaci povetarac a u sredini dva zadnja bezvezna koja guse Pixija Ivanica da covek ne zna ge je levo.  A krila su nam toliko losa da oci krvare kad krenu u prodor. Ben to nije, a magika ocigledno boli plajvaz da se cima. Pasovi kasne, ili ih nema a za prodor vise nema snage. Cak i uvek raspolozeni Borjan je izgledao kao Smuci Randjelovic

ok, mozda su sinoc kasno dosli ali sta koj moj putujemo na dan najbitnije utakmice u sezoni. Bezobrazno sto sezonu pocinjemo bez napadaca. Dok svuda u svetu cak i golmani igraju napred tvorza i naduveni fikus od trenera pravi promociju menadzerskih pulena koji loptu ne umeju da prime i zajebavaju nas obicne navijace. falcineli jeste bio prosek realizator ali je bar otvarao prostor drugima. i sad da imamo novinare da pitaju madjiju, koj je ovo korak unapred? da nisu mozda pavkov i krstovic igraci za Zvezdu?!?

 

i majku mu, ljudi igraju finale ep sa igracem od 20 godina, ovi drugi ispadaju u qf ali im tim drzi klinac od 19 a smradovi nisu u stanju da istpe Gavrica ili Lazetica kad im se ceo tim raspada

ocigledno je doslo do prezasicenja kod svih ali to treba neko na klupi da prepozna a ne da gura alibi igru. i dzaba ce mu biti ako se krije iza kompanjona. tvorza ce ostati i ako ispadnemo ali on nece to sigurno. 

 

...a necemo proci jer smo prosto losi bez hemije i bilo kakvog plana u igri

 

Ma opsteno Makso, no sikiriki , prolazimo ovo dalje , dobijamo 1-0 na Marakani :s_d:

 

P.S. Sto je najgore Kairat nas je dobio sa igracima  od kojih neki imaju 19 i 20 godina.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Bice ovo ok. Vidjelo se u 2.pol da je Kairat cist prosjek od ekipe.

Spremicemo se mnogo bolje, doci ce kvalitet do izrazaja.

 

Ajde, da jos jednom zapljunem ono smece sto je prozivalo Ibru. 
Moracemo uz djecicu na tribinama do pobjede.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ipak, optimističan je šef stručnog štaba našeg tima Dejan Stanković pred revanš:

- Dosta će nam pomoći iskustvo iz ovog meča. Znamo na koji način igraju i od koga preti opasnost. Videli ste i sami da imaju dosta snage i iskustva u napadu. Neke bezopasne lopte su se pretvarale u kontru i polukontru. Moramo da budemo bolji, da bolje stojimo na terenu i branimo prekide. Malo strpljenja u konstrukciji i naravno ne možemo biti zadovoljni ovim prvim poluvremenom kada je poraz u pitanju, ali verujem u ove momke i u domaći teren - zaključio je Stanković.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...