Jump to content

FK Crvena Zvezda 2021/2022


tsva

Recommended Posts

9 hours ago, Knipex said:

Priča se da je palo neko šamaranje u restoranu na stadionu pre utakmice sa Vojvodinom.

 

Ovaj pojav bi kod nas več mogli polako počeli da nazivamo "tradicionalno", ili "anualno" šamaranje, s obzirom na frekventnost tog pojava.

 

Eto sreče da je anualno, pa da smo sa tim završili za ovu sezonu, pa možemo da se koncentrišemo na fudbal. Ali nismo mi te sreče.  😄

 

Nego, znali se ko je bio izšamaran? Ako ne može o imenima, reci nam barem bili ovde navijali za onoga što je šamarao, ili za onoga koji je šamaran. (verovatno ovo drugo)

 

23 minutes ago, Helmet said:

Bravo, Alaskert-Serif

 

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

 

 

 

 

 

Šerif, Verif. Moldavija, Mandalija. 

 

Pa valjda čemo pobediti prvaka Albanije!

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Alaskert iz Jerevana, takođe mlad klub osnovan 1990, ali mnogo manje uspeha nego Šerif. Osvojili su 4 titule i jedan kup u Jermenija, u evropi su tu negde oko drugog kola najviše stizali. Trener im je Aleksandar Grigorijan, poprilično moderan tip trenera bio je i kandidat za selektora reprenzentacije dok je radio sa uspehom u Uratu. Nas Ognjen Cancarevic i Francuz Berzot koji ima Mls iskustvo su možda prve zvezde, elem mislim da će Šerif biti bolji u tom dvomecu ali svakako i Jermeni imaju šanse.

Link to comment
Share on other sites

[mention=224]L' Imperatore[/mention] [mention=498]Dzistrou[/mention]
Navodno jedan od vođa navijača Terzića dok je Terzićevo obezbeđenje gledalo.
Ako je tako, po prvi put u zivotu sam na strani navijaca ...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

Bez brige posle jos jednog kiksa brzo ce Degenek na teren.Prevelika je sisa Terzic da zbog toga izgubi poverenje navijaca

Pa već ovo prijavljivanje Degeneka za mečeve s Kairatom može biti znak da su se banditi malo prejebali

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ono sto je bruka i sramota je da mi i posle ovoliko odigranih euroutakmica ne umemo da prodamo igraca. Svi ce na kraju otici bez obestecenja. A jos tuznije je sto igraci nakon nas zavrsavaju u nekom Tosnu, Rizeu, Dzubilu Ivati, Singapuru...

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mile1 said:

Bez brige posle jos jednog kiksa brzo ce Degenek na teren.Prevelika je sisa Terzic da zbog toga izgubi poverenje navijaca

 

Ne verujem da če se oko ovog pitanja lomiti. Jer Terzić nikad nije ni imao povrenje (da ne upotrebim reč "pravog") prosečnog navijača Crvene zvezde. A ovi koji su uz njega, se sigurno neče okrenuti kontra zato što Degenek ne igra. Zabole jih djoka

 

42 minutes ago, Prijatelj Mitar said:

Ono sto je bruka i sramota je da mi i posle ovoliko odigranih euroutakmica ne umemo da prodamo igraca. Svi ce na kraju otici bez obestecenja. A jos tuznije je sto igraci nakon nas zavrsavaju u nekom Tosnu, Rizeu, Dzubilu Ivati, Singapuru...

 

Ja neznam dal je moguče to da je neko pokušavao Degeneka da zavali u jebeni Singapur. Jer da je pogledao jednu utakmicu te lige, video bi da tamo Gobeljić može da igra desetku. I ne samo da igra, nego bi publika mislila da je reinkarnacija Maradone

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

https://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/intervju-aleksandar-dragovic-zvezda-je-kao-real-samo-jednom-zove/393513

 

Koliko je divno sto je ovakva igracina dosla u Zvezdu i govori ovako:

 

Quote

 Real Madrid samo jednom zove, možda i Zvezda samo jednom zove. Za mene, u srcu, Zvezda je Real Madrid“.

 

Toliko je strasno sto mufljuz, lopurda i secikesa Terzic i Mita Smota intenzivno rade na tome da ogade fudbalski klub svakom normalnom coveku, i da nema novih Dragovica.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...