Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

18 hours ago, Indig0 said:

Ali kakva kuknjava po društvenim mrežama, koliko je ljudima iz Fedal tabora tesko da prihvate činjenicu da Novak ima šansu, dakle ima šansu jos uvek nije nista osvojio, da postane vodeci u goat trci. Vodeci kažem,  jos nista nije ni blizu konačnog. 

 

Pa sad im je dodatna glavobolja jer em sto bi ih ostavio definitivno iza sebe em bio osvojio kalendarski slem, sto Federer i Nadal nisu i nece ni doci u sansu da ucine.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, wwww said:

Ju, ju, ju, al' su besni na Krajcikovu sto je lepotica Muguruza izgubila!

 

Publika je skakala na noge kad god bi Muguruza osvojila poen ili Krajcikova pogresila. Kad bi Krajcikova osvojila neki lep poen - mlak aplauz.

U 2. setu Krajcikova imala 2 brejka prednosti, koje je prokockala. Ne znam da li je vec tad pocela da ima probleme s dijafragmom ili nesto kasnije, ali je nekako uspela da konacno sacuva svoj servis za 5:5, onda rekla glavnom sudiji da bi na narednoj promeni strana htela da vidi lekara. Muguruza odservirala svoj gem, lekar dosao i onda s Krajcikovoj otisao do svlacionice. Valjda je to sve trajalo poduze (negde videh 9min). Uspela posle toga da izvuce TB. Valjda je tada izmedju poena uzimala vise vremena (ne znam da li je prekoracavala dozvoljenih 25s, ali valjda da jeste dobila bi opomenu). U TB Muguruza gubi svoj 1. servis poen, Krajcikova osvaja svoja 2 i tu je valjda Krajcikova isla po peskir, po Muguruzinoj reakciji valjda je to bilo previse sporo i Krajcikova nije pratila ritam onog ko servira, sto je iznerviralo Muguruzu, koja najpre dobija svoj prvi servis poen, pa onda gubi naredni. Muguruza je jos jednom izgubila svoj servis poen ali je do kraja TB uspela da vrati 1 minibrejk, sto nije bilo dovoljno i  izgubila je na kraju. Na mrezi je iznervirano nesto rekla Krajcikovoj. Valjda joj se Krajcikova izvinila zbog MTO, a ova joj rekla da je to bilo neprofesionalno, ako ne i jos nesto gore.

Elem, Krajcikova samo kratko odmahnula publici, sela na klupu i pokrila lice peskirom (da li je plakala - ne znam). Dugo nije mogla da ustane s klupe, drzla se za podrebarni deo, tu je jos bilo nekog otezanog disanja, sta li. Dosao ponovo lekar kod nje, pricali s njom jos jedno 5min, pa je onda u pratnji izasla s terena (uz teturanje).

 

elem, na twiteru hajka na Krajcikovu, naziva se svakojakim imenima, a tek su pobesneli kad je receno da je jos uvek na tretmanu i da nocas nece drzati KZS. U ovom slucaju ih uopste ne interesuje ni mentalno ni fizicko zdravlje igracice. :classic_dry:

Tako je to kad nisi in i kad nisi lepotica... :classic_dry:

 

inace, citam da je Koncita davala signale Muguruzi tokom meca, a nije dobila opomenu za koucing.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Martin Mystere said:

Njujorška publika još jednom samo pokazuje i dokazuje da je najšupačkija teniska publika na svetu.

 

u dobre pare smem da se kladim da bar 90% njih ne bi znalo da nabroji imena dvojice finalista od prosle godine tamo, bez pretrazivaca

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milica said:

Lejla, Iga i Ema su divno osvezenje za WTA. 

Nadam se da ce njihovi timovi (roditelji) pouceni Osakinim primerom, izabrati za njih bolji put ka vrhu... 

Iga ima svog psihologa što je dobar znak, a izgleda da su i Lejlini roditelji za teniske roditelje neuobičajeno normalni:

Quote

From a very young age I'm just a happy-go-lucky girl,” she explained. “I never really take things too seriously, but I was just having fun on anything and everything that I do.

“I think sometimes the way that my parents would teach me off court, saying that you can't take things too seriously, you've got to be mature but at the same time just be a kid, let loose, have fun, eat chocolate when you want to, and just have fun, watch movies, go past your bedtime. But just the support of my family and of my sisters, they have definitely kept the joy for me.”

https://www.tennis.com/news/articles/leylah-fernandez-us-open-2021-angelique-kerber-naomi-osaka-simona-halep

 

wdbd4cch4jsgfpgbjhcn.jpg

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, alcesta said:

I bolje što ES prenosi Švarcmana kad je već na drugom kanalu neizbežni biciklizam :classic_rolleyes:

 

18 hours ago, alcesta said:

Mene golf manje nervira, makar imaju neko jezerce tamo koje deluje umirujuće :lol_2:



Prva zuta karta za hejtovanje biciklizma :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milica said:

Lejla, Iga i Ema su divno osvezenje za WTA. 

Nadam se da ce njihovi timovi (roditelji) pouceni Osakinim primerom, izabrati za njih bolji put ka vrhu... 

Iga imma najmanje sanse da dodje u situaciju kao Osaka, prosto jer je iz Poljske pa je nece niko toliko hajpovati, najveca opasnost je za Emu (sto smo videli na Wimbldonu).

Link to comment
Share on other sites

Zaspao sam sinoć pri rezultatu 2:1 za Gojovčika, međutim kada sam se probudio, nisam očekivao preokret, a na kraju se nešto Gojovčik i povredio?

 

Veliki rezultat za klinca koji je star 18 godina i 4 meseca. 1/4 slema nije mala stvar.

 

Ova pobeda ga je dodatno pogurala na rejs listi do čak 20-og mesta. Sledeći meč protiv Feliksa koji nije nepobediv. Jedan od njih dvojice će igrati polufinale slema :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Helena said:

 

Auf...

 

Dakle, dozvolite mi da odgovorim...

Mislila sam da je najveci problem kad neko ucini nesto pogresno iz neznanja ili zlobe-u ovom slucaju "samo svrati da prokmentarise ovo" pa napise "bolje po sve da je ostala u kuhinji''...

 

Mizogini komentar osobe koju ne poznam, ali eto, sam tvrdi da je dosao samo da ostavi TAJ komentar-o tenisu ni rec (deo prvi)...

 

Odgovorim, ocekujuci eventualno odgovor te osobe...bilo kakav ili nikakav...

 

deo drugi:

 

Ali ne, ukljucuje se Osoba B, drug po polnom organu koji mi odgovara patronizirajucim tonom kako ja banalizujem i projektujem (sta, koga?)...pa onda se u prici pojavljuje nekakav Wolf pack koji je njemu, eto bezveze, pa nistanistanistaNISTA al ce i on da nabavi...:classic_laugh:

 

Da, zaboravila sam POGRDNO terao u kujnu...:lol_2:

 

 

 

 

Ti nisi ni vredan odgovora, ali evo dve stvari koji bi trebalo da izbegavas u postovima (forumi imaju svoju evoluciju, samim tim i istoriju koja pamti sve):

 

-funcionalno procitaj post je nesto osvezena verzija procitaj post ponovo i ne znaci ama bas nista...

-prebacivanje na licni nivo je prosto forumaski oksimoron, a ja stvarno nemam zelje da ti objasnjavam zasto...

 

 

 

'Drug po polnom organu' je sintagma verovatno prvi put vidjena na sportskom delu foruma. Uz lazno optuzivanje za mizoginiju i spustanje na licni nivo dovoljno govori o tebi, sve jasno.

Sportski pozdrav.

 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Cavani said:

'Drug po polnom organu' je sintagma verovatno prvi put vidjena na sportskom delu foruma. 

 

 


I da udje odmah u bukvar forumskih sintagmi, minimum. 
 

+
gledao sam FAA Tiafoe i ovaj drugi je 

odigrao jos jedan mec bez ikakvog plana A. 

Za njega ne postoji takticki potez, znacaj poena, anticipacija sta ce protivnik uraditi. 
 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...