Jump to content

US Open 2021


Darth Steva

Recommended Posts

5 minutes ago, stray_cat said:

 

Na osnovu čega bi Kirgios bio "težak" protivnik? 2-0 pre 4 godine i objava na Tviteru i Instagramu?

 

Medvedev i Cicipas su (još uvek) nonfaktori na travi. Ja mislim da je dobro što je izbegao RBA.

----

Ne postoji sreća kad imaš Rafu u žrebu. Do polufinala je Rafa bio sudden death/game over u 98% slučajeva na RG-u. Taj procenat se, čak i posle SFa smanjio za ogromnih 9 promila.

 

Čini mi se da su sva trojica iz Big 3 rekli da NK ima najnezgodniji servis za vraćanje. Pa onda drama pre i za vreme tog meča, provokacije...kada se već NK-u toleriše sve što radi jer je to dobro za tenis, najlepše ga je izbeći i pustiti da se drugi mlate sa njim.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stray_cat said:

 

Ne sporim, ali to nekako nije dokazano u praksi, konkretnim mečevima (u zadnje vreme), već više Tviterom i Instagramom.

 

Kako nije kad je izbacio Umbera u 1.kolu, izbacio bi i Feliska da se nije povredio, namucio je Tima na AO i unistio ga za nastavak turnira.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim, OK, ali 'ajde da se složimo da Umber baš i nije Noksin nivo. Mislim, generalno, sad kad se završio Vimbldon, bar sad može da se otkuca da je Noksa opravdao ulogu apsolutnog favorita i da unapred nije imao tešku konkurenciju (što sam ja i otkucao u drugom postu).

 

Imao je solidne mečeve sa Denisom i Mateom, čiji ishodi nisu dolazili u pitanje tokom trajanja mečeva (u SF je prošao osnovni plan da je DŠ UE mašina, nije ga bilo potrebno menjati; u finalu je prošao osnovni plan da se igra na bekend protivnika, nije ga bilo potrebno menjati). Da je Beretini imao bolji prvi servis, videli bi neke druge Noksine brzine.

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

Djokovic je izgubio set od nesretnog Drejpera, mozes da zamislis pod kakvim bi pritiskom bio da je igrao protiv Kirijosa, 1.kolo, samo 2 nedelje posle osvojenog RGa.

On je ovako imao savrsen zreb, nije se trosio ni fizicki ni mentalno i to je ono sto mu je bilo najpotrebnije.

Link to comment
Share on other sites

ja se izvinjavam ako sam pokvarila nekom igranku, ali djokovićeve uspehe shvatam vrlo ozbiljno a ozbiiljan je i post bio napisan-dakle, iskreno se mislilo da ga seru žrebovi što nije istina, sorry-momak samo pobeđuje:jumping:

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Helena said:

ja se izvinjavam ako sam pokvarila nekom igranku, ali djokovićeve uspehe shvatam vrlo ozbiljno a ozbiiljan je i post bio napisan-dakle, iskreno se mislilo da ga seru žrebovi što nije istina, sorry-momak samo pobeđuje:jumping:

Ko želi, uvek će naći način da pokuša da ospori Novakove uspehe, a izaći ćeš izvan okvira teme ako se budeš dalje natezala oko toga. 😄 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, stray_cat said:

Kladioničarske kvote za pobednika:

Noksa 2

Medvedev 6

Nadal 7,5

Tim 8,5

Cicipas, Zverev, Federer 10-13

 

Bet365 daje 1.83 za Djokovica trenutno, sto je neka slicna kvota koju je Novak  imao i za Vimbldon, kao i Nadal za RG.

Link to comment
Share on other sites

😇

48 minutes ago, DameTime said:

Ko želi, uvek će naći način da pokuša da ospori Novakove uspehe, a izaći ćeš izvan okvira teme ako se budeš dalje natezala oko toga. 😄 

 

 

Izaći ću iz okvira teme?

 

pre neki dan je jedan od moderatora pisao nešto što veze nije imalo sa temom, ne mogu da se setim tačno kojom...i još ga je neko opomenuo a on je nastavio...

 

mislim shvatiću ovo kao dobronameran post, ali mi se čini da dajete sebi za pravo da me opominjete u vezi mojih stavova...tako se izlazi iz okvira teme

Link to comment
Share on other sites

Kladioničarske kvote za pobednika:
Noksa 2
Medvedev 6
Nadal 7,5
Tim 8,5
Cicipas, Zverev, Federer 10-13
 
Realno je kvota smesno mala uzimajuci u obzir Novakovu istoriju na turniru.
I nije ovde Medvedev veci favorit od Nadala. Na Novaka jedno 3.5 na Nadala 5. Onda Medvedev
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Helena said:

😇

Izaći ću iz okvira teme?

 

pre neki dan je jedan od moderatora pisao nešto što veze nije imalo sa temom, ne mogu da se setim tačno kojom...i još ga je neko opomenuo a on je nastavio...

 

mislim shvatiću ovo kao dobronameran post, ali mi se čini da dajete sebi za pravo da me opominjete u vezi mojih stavova...tako se izlazi iz okvira teme

Ja tvoj stav na datu temu delim, valjda nešto znači ako ti dam lajk na upis? Poenta mog komentara, koji jeste bio krajnje dobronameran, je da raspravi o tome ko je i kada imao lakši žreb nije mesto na ovoj temi (bar ja vidim da polako izlazimo iz okvira teme) jer se tiče konkretnog turnira, koji još nije ni počeo. Ne opominjem te za tvoje stavove, a ne ulazim ni u rad moderacije jer nemaju 100 pari ruku i očiju i ljudi su kao i svi mi.

 

I sama često znam da izađem iz okvira teme pa mi znači kad mene neko opomene, ali ono ok ako ćemo da skačemo za oči jedni drugima na svaki upis, dižem ruke.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Valjda će se wwww vratiti uskoro, uostalom ima žena pravo na odmor od foruma.

Mislim da se 9. avgusta prelazi na normalno bodovanje, ali je pitanje šta će biti s bodovima za otkazane turnire posle USO, verovatno će opet da izvode razne akrobacije.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zoe Bg said:

Posto do USO ima preko mesec dana ako hocete da tema ostane otkljucana trebalo bi da se ponasate malo bolje, bez trolovanja. Jos ovakvih akrobacija i zakljucavamo temu do 10 dana pred slem. 

 

imas sansu da oboris borkov rekord a ti tako

ccc nikad od tebe djokovic, zoe :cigar:

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, stray_cat said:

Kladioničarske kvote za pobednika:

Noksa 2

Medvedev 6

Nadal 7,5

Tim 8,5

Cicipas, Zverev, Federer 10-13

 

 

Premale su to kvote da bi iko igrao mesec dana pre turnira, pre zreba, pre icega. A ne isplati se igrati nista drugo osim iznenadjenja, za W je bilo ocito, Djoko-Bereta finale je bilo oko 7.25, kako gde, Djokovic osvaja isto, bacio sam 500 dinara na to.

 

Ovde se isplati igrati na Medvedeva, posto su mu sanse mnogo vece nego sto kaze ova kvota 6. Tim 8.5 a nije igrao mesecima, ovo ce da se izokrene za mesec dana kompletno, ne bih ozbiljno analizirao jos uvek, osim ako necete da bacite nesto na Medvedeva jer ta kvota ide dole 100%.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Boxy said:

Tim je izjavio da ne zna da li ce biti spreman za USO, a oni mu daju manju kvotu nego Cicipasu i Zverevu.

 

Ma glupost, ali te rane kvote se okrenu naglavacke, to jednostavno tako funkcionise.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...