Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

zbog cega se Radonjic buni i ljuti. Druze nemas pravo da se ljutis ni na sudije ni na bilo koga dok god ti simonovic ( naravno malim slovom ) provodi jednu jedinu sek. u igri.

Da djubre matoro nece samo da kaze ljudi ja nisam vise za igru. Fuuj 

Edited by Abizolirni
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Abizolirni said:

zbog cega se Radonjic buni i ljuti. Druze nemas pravo da se ljutis ni na sudije ni na bilo koga dok god ti simonovic ( naravno malim slovom ) provodi jednu jedinu sek. u igri.

Da djubre matoro nece samo da kaze ljudi ja nisam vise za igru. Fuuj 

Holins je bio danas gori i od tog Simonovica.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Vlada_79 said:

Dobro je da je Kalina u ovom sranju igrao samo 35 minuta.

 

Siguran sam da ovo može beskonačno da potraje. Treba mu pojačati minutažu.

 

Što više bude igrao, biće sve bolji i manje će biti šanse da se povredi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I koliko god ružno ponašanje Radanova, razmislite nije dobio pravu šansu, uvek je tu bio neki promašeni stranac, kao i u slučaju Djordjevica, u ovakvom odnosu bolje i on na 5 nego veterani Kuzma i Cirbes, ali mi jednostavno nemamo strpljenja za naše, nažalost tek kad odu iz Zvezde se pokažu.

1 minute ago, Patriota iz kauca said:

Posle tri kola ostali bez pol pozicije?
Ko je šampion da ne gledam više?

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 

Partizan, Ostoja i Zoc, jbg nekad novac zaista može sve.

Link to comment
Share on other sites

Veoma loše pp, u nastavku bolja i borbenija igra, spustili smo razliku, Igokea se nudila, ali nismo iskoristili šansu. Bezidejni napadi od trenutka kad smo bili na -8. Treba nam Džoni u ovakvoj situaciji, skraćena rotacija, Dobrić dok uhvatti formu, a Holins zaista loš, neću donositi prerano zaključke, vraća se i on iz povrede, ali ovo do sad ne obećava. Luka i Kalina vukli koliko su mogli. Kuz i lopta se neće nikad pomiriti, baš izgleda mučno za oko kad se "bori za loptu".  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Džoni se još nije adaptirao, Dobriću treba vremena posle duge pauze.. Plus ispražnjeni posle Makabija, bez energije u prvom poluvremenu a malo i potcenjivanje na početku.
Vajt bi dobro došao da raširi malo.. Jedino mi se Holins ne sviđa, biće on bolji ok ali ipak...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, n4l1m said:

i tako...

kockao se radonja sa ne dovodjenjem zamene kad smo ostali bez vajta i cirbesa, i ceh je placen..

doduse nie tragedija, ostali smo samo bez pol pozicije u aba ligi.

Ovaj meč je izgubljen na spoljnim pozicijama.

 

Kako misliš da smo ostali bez pol pozicije kad još nismo ni igrali sa Partizanom? Da sve dobiješ a gubiš od Partizana nećeš biti prvi, ukoliko bas bukvalizujemo. Ako dobiješ Partizan ovaj poraz se vrlo lako i ne računa 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zasluženo smo pukli i neka smo, jer je ova utakmica otprilike pokazala sve naše mane, a to je da nam fali šut i još jedan upotrebljiv igrač pod košem, a i taj bi valjalo da može da proturi loptu kroz koš, a da to nije zicer.

Jbg, nepotrebno Kalina uzeo dva teška šuta na -4, al nije kao ni da je plej koji je tad bio na terenu imao ikakvu ideju šta će s loptom. Al njemu nema šta da se zameri i never9vatno je da mora u aba ligi preko pola sata da igra.

Holins ako ovako nastavi, za mesec dana će da sedi u civilu, jer ovo što on igra je uloga Branka Lazića.

Dobrić isto dosta težak igrač za gledanje kad ga ne ide šut, jer je intelektualno baš slab.

Luka mora 40 minuta da igra, što je naravno nemoguće. Mi sem njega nemamo visokog igrača koji je u stanju da bar izgura solidnu rolu u kontinuitetu.

Mislim vreme će pokazati i za Radanova i za Borišu, al je činjenica da bi nam i njih dvojica značili u ovoj skučenoj rotaciji, a kamoli neki kvalitetni igrači fo real.

Nije ovo ništa strašno, idemo dalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...