Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

S obzirom na igre Igokee i Mornara na startu sezone, mozda ovaj raspored na pocetku i ne ispadne toliko paklen. 

Da vidimo Radanova veceras kako ce izgledati.

edit - Clyburn, Kalinic, Lucic, Shields. 4 najbolje trojke u EL, top 5 neka popuni ko hoce

Edited by Del Piero
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, oubrevo. said:

 

kao što rekoh nebrojeno puta, ne pratim euroleague u kontinuitetu, pa ako je shields u poslednjih par sezona postao igrač u rangu kalinića i klajburna ili bolji, verujem na reč, tj sud. nisam bio u fazonu da bacim ultimativnu presudu, samo svoje mišljenje na osnovu viđenog (a pomenutu dvojicu sam gledao u konitinuitetu).

Kalina, Klajburn, praznina, ostali.

Za moje oko.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nama nema boljeg dostupnijeg na krilu od Kalinica, zna sistem,kvalitetan je i domaci igrac kojeg boljeg necemo uzeti. Druga strana price jeste da je on Amer  da ne kazem crn, onda se vecini ne bi svidjao verovatno ne zbog boje i drzavljanstva jer oni misle ako si Amer da moras biti bolji, da imas pure ruke, lupas blokade, zakucavas sedeci...

 

Mi smo tim, Kalinic je mozda najbitniji klin, ali svaki drugi je bitan, neki manje, neki vise...ali igru baziramo na tome jer je to sustina kosarke..ne da neko daje 30pts vec da igramo dobro, pobedjujemo...uzmemo skalp Robiji 🙂

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

Klajburn Kalina i Silds jesu mozda top 3, imho. Iako Silds ne puni moje oko (sve vreme sticem utisak da igra izvan granica svog kvaliteta), mislim da je u top 3.

Abalde mi je bratina, jos pre 3 god sam ga nazvao mini kalinom, mada je on nesto fizicki slabiji, i moze da igra na 2.

Luca nekako nije kompletan kao ova prva trojka, Gedraitis je jos zelen i ne moze u ovu konkurenciju. Ne moze ni Pjer iz Fenera, isto je previse jednodimenzionalan.

Hangu bih stavio u top 5, iako mi je on jedan od onih-od sjaja do ocaja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Abalde stangira, i meni se svideo u Valensiji odavno, ali tesko mu ide prenosenje igre na visi nivo i u veci klub. Nije ni blizu top5 imho. Lucic jeste manje kreativan nego ova trojica, ali donosi mnogo - energija, odbrana, skok, uvek igra na 100%. Pravi ratnik i donosi mnogo ekipi, a kad sutira kao prosle sezone onda je definitivno sam vrh EL. Ovako kad krenes da razmisljas ima stvarno puno dobrih igraca na 3, ali ako bih morao da biram kao petog bih stavio Krunu Simona.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Papapetru je meni sigurno u top5..top odbrana,puter ruka...steta sto igra u sranju od tima, ali rado bih ga uzeo :))

Bravo, zaboravih na njega. Papanikolau je oronuo, ali Papapetru je top 5 i meni, bez dileme.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Insajd info:

 

Naši udarili po gurmanskoj pljeski iz Bekona. Doduse 3 sata prije tekme, ništa strašno.

 

Čisto radi informisanja Hemondsu su tu servirali supu, ali zaboravili kašiku, pa je brat umrvio hljeb i tako upijao supu. Kad je placao brat izjavio da mu je najtuzniji dan u zivotu.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Gleda li neko Zalgiris,neki Litvanski Kuzmic iz Neptunasa ih puni,Zalgiris samo trojke puca,bas lose izgledaju u odnosu na ono kako su znali izgledati opasno sve ove godine.

Pitanje za upucene,kako li nasi putuju u Aleksandrovac( Banja Luku)?Klackaju li se busom kroz Bijeljinu Brcko Doboj,ili busom kroz Hrvatsku,ili mozda avionom,bas me interesuje kako to ide,kako god treba 5 sati iz Bg minimum 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Jelencom said:

Gleda li neko Zalgiris,neki Litvanski Kuzmic iz Neptunasa ih puni,Zalgiris samo trojke puca,bas lose izgledaju u odnosu na ono kako su znali izgledati opasno sve ove godine.

Pitanje za upucene,kako li nasi putuju u Aleksandrovac( Banja Luku)?Klackaju li se busom kroz Bijeljinu Brcko Doboj,ili busom kroz Hrvatsku,ili mozda avionom,bas me interesuje kako to ide,kako god treba 5 sati iz Bg minimum 

Izgleda da im se i Lovernj povredio ako sam dobro video.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jelencom said:

Gleda li neko Zalgiris,neki Litvanski Kuzmic iz Neptunasa ih puni,Zalgiris samo trojke puca,bas lose izgledaju u odnosu na ono kako su znali izgledati opasno sve ove godine.

Pitanje za upucene,kako li nasi putuju u Aleksandrovac( Banja Luku)?Klackaju li se busom kroz Bijeljinu Brcko Doboj,ili busom kroz Hrvatsku,ili mozda avionom,bas me interesuje kako to ide,kako god treba 5 sati iz Bg minimum 

Autubusom preko Hrvatske.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Martin Mystere said:
9 hours ago, n4l1m said:
nachi oni ce da doci sa zamenom za lovernja i to je ne kompletan zaligiris, a mi sto cemo igrati bez vajta, lazica, cirbesa, za holinsa jos ne znamo kakvo je stanje, nas cini kompletnim el?

Ne sećam se da sam pričao o tome, vrlo sam se konkretno izrazio.

 

On 10/9/2021 at 6:00 PM, Martin Mystere said:

Šteta, lepše bi bilo nadigrati ih kompletne.

 

kolega mozda ti mislis da si se konkretno izrazio, ali to je bilo  izuzetno konkretno neprecizno izrazavanje.

 

posto za nekog ko bi sad sleteo iz andromeda galaksije i procitao tvoj post, zakljucio bi da smo mi kompletni a da zalgiris dolazi bez pola tima, pa samim tima nasa eventulna pobeda ne bi imala tezinu, posto im se povredio lovernj..

dok u realnosti, oni ce doci sa zamenom za lovernja, dok cemo mi biti ti koji cemo opet igrati bez 3-4 igraca.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...