Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Nisam znao šta se desilo, tek sam sinoc vratio na planeti i onda video proklet trenutak. Baš sam se rastuzio jer je Vajt mnogo gotivan lik, skroz na mestu, pošten i radan a i kvalitetan igrač. Želim mu brz oporavak, ne sumnjam da će se vratiti jako kao sto je počeo.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da izbacim iz mozga onaj pad White-a. Bas baksuzno. Saka ima bas mnogo kostiju i sitnih koscica i ako je sve polomio i ako su se kosti smaknule, bas dug oporavak ga ceka. Koliku ce pokretljivost zgloba ce imati posle je isto pitanje. Sranje.

Dve utakmice u 2 dana su bas nekako cini mi se puno za ovaj deo priprema. Videlo se po oba tima u finalu. Kvalitet utakmice je bio dosta nizak. Finale tipicno Radonjino. Tri cetvrtine skoro pa nicega i onda u poslednjoj stisnuli i odvalili Bajern. Sam Bajern mi je dosta dobro skockana ekipa i mislim da ce biti ponovo dobro pozicionirani u evroligi.

Posto je pripremni period i analiza igraca mozda i nema puno smisla, da napisem samo da me je Hollins razocarao trenutnom formom. Sa druge strane me je Mitrovic odusevio sa nekoliko poteza (ne vezano za kos u zadnjoj sekundi Bajernu. To je samo slag na tortu). Misljenja sam da bi Zirbes bio ispred Kuzmica da je prosao kompletne pripreme sa ekipom. Lazic i Lazarevic takodje vrlo dobri. Normalno, Kalinic je stvarno tata na terenu. Privilegija je gledati ga opet u Zvezdinom dresu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Vi imate bas zanimljiv start sezone. Posle Splita raspored je...

 

@Fener

Buducnost

@Makabi

@Igokea

Zalgiris

@CSKA

Cedevita

Alba

@Mornar

@Monako

@Armani

 

Sve ovo u oktobru mesecu.

 

 

 

Kup zna naš start sezone a ja pojma nemam :s_w:

 

Kako god, biće zajebano ovo @cska ostalo lagano.  

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ako doticni sa tvoje profilne ne omadjija svoje igrace fener je za koplje jaci od recimo makabija.

Dupke su puni kvaliteta i plasim se debakla ma startu,videxemo ko ce se vratiti kod nas.

 

Bez obzira kako prodjemo na startu ovako kljakavi sa Fenerom ali klub koji je osvajač EL sa najtrofejnijim evropskim trenerom...nakon eksperimenta sa Kokoškovom koji nikad nije vodio bilo koji klub a ne EL giganta...oni dumaju izmedju Sale 1 i Sale 2 da ih vade iz ozbiljne krize...nema tu rokenrola.

 

 

 

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Bez obzira kako prodjemo sa Fenerom ovako kljakavi ali klub koji je osvajač EL sa najtrofejnijim evropskim trenerom...nakon eksperimenta sa Kokoskovom koji nikad nije vodio bilo koji klub a ne EL giganta...oni dumaju izmedju Sale 1 i Sale 2 da ih vade iz ozbiljne krize...nema tu rodjaci rokenrola.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

 

Imas poentu.Mada ipak ne verujem da moze biti brodolom sa ovakvom ekipom a i "Sale" kakav god da je sada vec ima ooozbiljno trenersko iskustvo,mora da je nesto naucio.

Link to comment
Share on other sites

On 9/18/2021 at 10:26 AM, NMX said:

 

Kup zna naš start sezone a ja pojma nemam :s_w:


Evo i ja sam tek sad video.

 

Nije ni zdravo kao navijač Zvezde tako daleko gledati ove sezone, a tek trener i ekipa ne bi trebali to da rade nego po onoj frazi “od utakmice do utakmice”

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 9/19/2021 at 12:20 AM, Wingwalker said:

Bez obzira kako prodjemo na startu ovako kljakavi sa Fenerom ali klub koji je osvajač EL sa najtrofejnijim evropskim trenerom...nakon eksperimenta sa Kokoškovom koji nikad nije vodio bilo koji klub a ne EL giganta...oni dumaju izmedju Sale 1 i Sale 2 da ih vade iz ozbiljne krize...nema tu rokenrola.

 

Zato im u goste dolazi 'I can' t get no (satisfaction)' rokenrol gigant koji od kad igra ligu je u stanju da samo jednog jedinog trenera zadrzi pune 2 sezone, a medjuvremenu popunjava rupe sa naturscicima, zamenicima, 'laznim legendama', ili venskim dijagnozama.

 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dejan Radonjić je kroz celu trenersku karijeru svojom odmerenošću, odnosom sa igračima, sudijama, kolegama i novinarima...i veoma bitno, stabilnom sujetom i načinom kako podnosi poraze zaslužio to: ,,gospodin" ...kao vrata. Radonjić je prvenstveno kul lik a biti šmeker u ovoj branši i nije teško pored imena: Žoc, Ataman, Dulo, Repeša, Kurtinaitis, Skariolo, Maljković, Mesina, Muta, Ivanović, Aca Petrović...zatim šmeker na baterije Trinki i zaključno sa Sašom ,,kol'ki je moj deo'' Obradovićem. Većina ne bi prepoznala originalan šmekerski potez ni da im se isti uspuže uz nogavicu i znate već dalje...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...