Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Što se mene tiče, tema može da ostane. Niko ne brani ovde nikome da otvori bilo koju temu koja ima veze sa košarkom, pa tako ni novu KKCZ temu. Isto tako, niko nikome ne brani da ostavi neki efektniji post u odnosu na uvodni na ovoj temi. Jedino bih sklonio iz naslova ovo oko skakavaca, pizdinski je, a mi se u Radonjićevoj eri nismo ponašali nikada pizdinski i kukavički, već je bato radio efekat opruge.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Što se mene tiče, tema može da ostane. Niko ne brani ovde nikome da otvori bilo koju temu koja ima veze sa košarkom, pa tako ni novu KKCZ temu. Isto tako, niko nikome ne brani da ostavi neki efektniji post u odnosu na uvodni na ovoj temi. Jedino bih sklonio iz naslova ovo oko skakavaca, pizdinski je, a mi se u Radonjićevoj eri nismo ponašali nikada pizdinski i kukavički, već je bato radio efekat opruge.

 

Ok sto se mene kao autora tice. Ideja je bila da malo evociram Borislava Pekica i njegov naslov. Duga verzija je bil Nikola Vranjkovic i "Godina sirotinjske zabave". U pitanju je sarkazam, sprdnja. A evo i sam vidi da li se ne ponasamo pizdinski. Odmah smo se usrali cim je Obradovic dosao preko.

 

Ako imas tu mogucnost, slobodno skloni taj deo naslova. Stavi nesto optimisticnije. Recimo "U boj, krenite junaci svi!". Moze? 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hugo Punch said:

 

Ok sto se mene kao autora tice. Ideja je bila da malo evociram Borislava Pekica i njegov naslov. Duga verzija je bil Nikola Vranjkovic i "Godina sirotinjske zabave". U pitanju je sarkazam, sprdnja. A evo i sam vidi da li se ne ponasamo pizdinski. Odmah smo se usrali cim je Obradovic dosao preko... 

 

Vec sam napisao da mi se svidja tvoj uvodni post, kao i da mi je nebitno ko otvara temu. That said... 

 

Koliko sam shvatio, naslov je u duhu sarkazma i zeleo si njime ismejati i prozvati sve nase koji su se uplazili Zoca i sve sto ide u paketu sa njim? 

Zar nije onda bilo bolje da kao autor das naslov koji odslikava tvoje pravo misljenje i stav po pitanju nadolazece sezone, umesto da rizikujes nerazumevanje sopstvenih motiva kod izbora nazlova i stavljanja u isti kos sa ostalima koji se "ponasaju pizdinski"?

Cak i za najvece optimiste i one najuverenije u pozitivan ishod sezone verujem da ce biti lagano strecanje svaki put kada treba nesto da napisu o sezoni koju ce pojesti skakavci, jer naslov teme, posebno ove i posebno u ovom momentu, bi trebao da ima i motivacioni karakter. 

 

Drugo, ovo oko straha ili prostije receno useravanja u gace zbog Zeljka Obradovica i novog Partizana... Strah je prirodni instinkt koji u principu ima pozitivan uticaj na opstanak vrste i pojedinca, ako se zanemare iracionalni ili paralisuci strahovi kao vid blaze ili ozbiljnije klinicke slike. Drugim recima, nema nista lose u zdravom, opravdanom strahu jer nas on upozorava na odredjenu opasnost, tera nas na oprez i fokus za (u ekstremnom slucaju) odbranu golog zivota i podize nasu mentalnu i fizicku spremu na maksimum. 

 

Ako izbacimo ekstreme, te posmatramo stvari u (kakvim-takvim) sportskim okvirima, dolazak trofejnog trenera, ali i nekoliko jako kvalitetnih igraca, u rivalski klub, sve to u prvoj polovini jula, je po meni signal za oprez i mobilizaciju resursa za odbranu naseg sportskog zivota. Mi smo na zalost stavljeni u poziciju reakcije, pa zato ona mora biti adekvatna protivnickoj akciji. Malo straha nije na odmet, ali onog straha koji ne dovodi do histerije ili paralize, vec do racionalnog i efikasnog nacina borbe za kosarkaski zivot u nasem habitatu. 

 

I koliko god i mene nervirali prenaglaseni izlivi emocija u fazonu sudnjeg dana, prakticno isto toliko me  iritiraju dijametralno suprotni ekstremi i pozivanje na napad golorukih na tenk, tj. nipodastavanje realne snage protivnika.

 

Iz tih razloga mislim da je naslov mogao biti srecnije slozen i sa adekvatnijom porukom, no da se ponovim jos jednom, to me nece spreciti da na onoj temi pisem u toku sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bacih oko na El rostere pa videh i naš tako da za sada imamo:

 

Ivanović,Hall, Uskoković

Walden, Dobrić, Radanov

Lazić, Deda, Lazarević

White,Luka, Simonović

Kuzmić

 

Cova se izgleda zahebo pa nije računao da će komšije dobiti deo novca koji je planiran za EL tim tako da će nam biti izuzetno zahebano da se "rešimo" Halla i Waldena i vrv dok se njih ne "rešimo" nećemo nikog dovoditi.

Jedino gde bi mogli dovesti igraca jeste pozicija 5 ukoliko ne produžimo Noka.

 

Edit, link 

 

https://www.euroleague.net/news/i/bkrv9b9i3jisbwb3/2021-22-euroleague-signings-provisional-rosters

 

 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2021 at 10:35 AM, Hugo Punch said:

Nije brate suvisno. Ovde se postavlja pitanje da li treba ili ne ovakav naslov teme. Vidis da treba. Cim prestanemo da kukamo nad tuznom nam sudbinom, nestace i takvi naslovi. Gledamo sebe, sta je - tu je.

Ne treba da bude ovakav naslov, stavise meni je odvratan. Ajde da si stavio  poslednji ples kao najgoru opciju...ali ovo vec zvuci kao skidanje gaca. Ako znas ko je na klupi i sa kim je radio, sta je osvojao ovo je meni jako ruzno.

 

ko treba da poginemo, onda nesto da prsti da baci rukuvacu sns komsijama i sps zocu...pa i da razumem...ovo je stvarno neprimereno nasem klubu i samom Radonjicu.

 

Pre bih licno da se promeni tema, kukanje i sva kanalizacija sto ide uz to...

Link to comment
Share on other sites

  • NMX featured and unfeatured this topic
  • NMX changed the title to KK Crvena Zvezda 2021/22
3 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Zato g-din Branko ode jednom u šoping u Milano i završi sa sprženih 2 puta po 3 miliona EUR. 🙂 E to se zove šoping.

 

Ma pusti Branka, on je samo paravan. Provalio sam ja tu igricu, Aco Srbine gura pare u KKP kako bi mi očerupali i oslabili vaše protivnike evroligaše.

 

200.gif

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Quote

 

Кошаркаши Звезде у суботу стартују са тренинзима

 

У складу са правилима које је прописало удружење играча Евролиге (ЕЛПА), кошаркаши Црвене звезде са тренинзима у оквиру припрема за наредну сезону стартују у суботу 21. августа.

 

Црвено-бели су већ кренули са окупљањем и током ове недеље ће обавити низ неопходних тестирања, као што је то пракса на почетку сваке сезоне.

Неки од играча су већ у Београду и индивидуално раде на стицању кондиције пред званичан почетак приприпрема и тимских тренинга, а први од странаца који је пристигао у наш главни град је амерички крилни центар Ерон Вајт.

 

 

Dakle, imamo 5 dana da nadjemo beka i centra da bismo usli u sezonu koliko toliko kompletni. 

 

Za beka ne verujem da ce biti preveliki problem naci, ali za centra ce biti bas zajebano. Pravi plej i dobar centar su najtrazenija roba u kosarci.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...