Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

9 hours ago, Redstar0356 said:

Verujem da se Beogradjani mnogo brinu za Loznicu i Rio Tinto jer hoce da zive zdrave a samo sto autom ne udju u samoposlugu kad treba da kupe makarone. I najbolji vid protesta je da se rasire njih 100 na sred puta pa da uskrate svima prolaz jer eto nasla se mala grupa neistomisljenika. Treba prvo da postujemo demokratiju ako zelimo da zivimo kao Svajcarci.  Ne mozete vas 1000 da izadjete i zagorcate zivot za pola grada. Referendum ce biti pa glasajte. A taj Rio Tinto je ovde registrovan 2001 a poceo je analize 2004. Isti ti koji su ga tad doveli sad huskaju narod da lezi po magistralima da bi oni opeg mogli da zajasu.  To sto se ljudi loze da je sad in i da su mnogo pametno jer su protiv Vucica to je neki drugi psiholoski problem sa ovim narodom. Kao i sto je bio  prvo protiv Tita pa za Slobu pa onda protiv Slobe pa onda za Dos pa pa se onda ubise da smene Dos s da dode Sns pa sad nece Sns oce opet Dos. Kao sto je Sapic bio ultra mega kul lik a sad je poltron iako se njegova politika nije promenil (osim stranke).  Mala grupica je zaslepljena mrznjom prema Vucica, srecom pa zapravo narod zivi sasvim dobro i te lazi im bas ne prolaze.  

 

Rio Tinto i Loznica su samo kap koja je prelila čašu, bi ja rekao. Da se ovo dešavalo 10 godina nazad, niko verovanto nebi ni primetio. Nego je tako kad te 10 godina ponižavaju, kradu ti, tuku te, ucenjuju... A kao šlag na tortu ti se još smeju u facu poluretardirani likovi na pozicijama kao što su Brnabić i Vulin, i govore da ustvari nemaš pojma. Da ti je ekstra, samo što si ti previše glup da to skapiraš. Te stvari su temelji, a Rio Tinto ti dodđe samo kao okidač.

 

Da, to jeste jedan od boljih vidova protesta. Jer nije nasilan, a izazvao si pažnju i reakciju. Znaš koliko vlast uzdrmaju protesti gde ljudi sede u parku i drže govore. Ni malo. A ovo je več nešto.

Ovo za demokratiju je verovatno najsmešniji deo. Igrali bi se demokratije kad ljudi naprave protest, ali zato kad se črni džipovi vozaju na dan izbora, tad demokratiju stavljamo na pauzu, ili kako?

 

Počeli su možda oni analize. Ali ne one koliko dece če potrovati, več one što su njima bitne. Koliko litijuma tu dole ima. Kako do njega doči. I koga treba platiti da nas što manje ograničava glupim zakonima o zaštiti životne sredine i tako dalje. Te analize je Rio Tinto radio.

 

A isto tako važi i za ove druge. Zavisi kakve dilove su oni imali sa korporacijama, isto tako treba da odgovara, ko god je uzimao pare od lobista i davao zelena svetla i radio kontra svog naroda. Ali vađenje na foru "pa to su radili i ovi drugi", to nemože. Sve u zatvor.

 

Psihološki problem ovoga naroda nije što misli da je sad "in" da bude protiv Vučića. Nego to što trpi torturu toliko dugo da bi se pobunio. I što se tiče ove vlasti, a i drugih.

 

 

7 hours ago, Redstar0356 said:

 I sta vidimo ovde? Ovaj sa ekoloskog protesta  bije coveka u bageru,  prvo pitanje, da li ste videli i da li vam je normalno da bager prolazi putem i da li put sluzi da prolaze vozila ili da 20 ljudi legne na njega? Znaci da sam ja kojim slucajem svojim kamionom tu prolazi nezeleci da stanem jer imam posla, neko bi dao sebi za pravo da me krvnicki udara u glavu? Drugo, snimak neke likuse na instagramu koja je bila medju protestantima i sve snimala, gledam snimak i sta se cuje ,,Ljudi Sns poslali bagere na nas, ljudii idu navijaci da nas biju. Dajte motke, vadite motke, imamo i mi motke i tu par njih uzima motke iz traktora. Sad moje pitanje, logicno je da su sukob inicirali ljudi placeni od strNe Sns-a jer imaju motke a sa druge strane logicno je i da mirni protestantni neplCeni i cistog srca zabrinuti za Rio Tinto imaju slicne motke. How yes no.  Nasilje nije resenje svakako al obe strane su nasilne s tim da nemamo nikakvih dokaza da je jedna strana Sns a druga strana N1.  Izuzima se mogucnost da su samo regularni ljudi sa sukobom misljenja.  Evo npr ja prvi ne bih stao da se zateknu ispred mene, moje pravo je da prolazim tuda.  

 

 

 

Sta? Ne zivi narod dobro? Puni bioskipi, puni kafici, evo skoknite do teme sa patikama na ovom delu foruma, patike iskljuvo od 10k pa na vise, svi imaju u porodici barem 1 auto a tipa 80% ljudi ima 2 ili vise. Ja ne vidim  da neko kopa po kontejnerima, ne vidim da je recesija, ne vidim da smo u oskudaciji sa vodom, strujom glasu. Vidim da 80% grada fura markirane stvari. Ja tu sirotinju primetio nisam. Ne znam nikog u blizoj i daljoj okolino da je gladan  ili zedan vec svi zive jako pristojno

 

 

Pa naravno da moraš da staneš. Istina je da su ljudi koji prave protest u prekršaju što stoje na putu. Ali to mora da sankcioniše policija, A koliko god da su oni u prekršaju, ti nemaš pravo da jih pregaziš bagerom, kamionom, ili pošalješ batinaše u civilu da ih tuku palicama i čekićima.

Ovaj lik je po mom mišljenju zasluženo dobio po glavi, jer je čovek koji se popeo na bager želeo da spreči da neko nastrada. Bager je išao napred ne mareči, što ispred njega stoje ljudi, a još par metara napred su bili traktori, gde bi mogao da ih prignječi. da ne pričamo da su tu bili stariji ljudi koji nemaju baš najbolji balans, pa bi brzo neko mogao da se nađe pod kiblom ili točkom. Znači čovek je želeo da spreči da se to desi. Recimo kao da ti sad hodaš ulicom i vidiš kako dvojica mlate neku babu da joj otmu torbu, i ti dotrčiš da joj pomogneš i iznabadaš obojicu. Rekao bi da to ide pod "samaritanstvo", ili tako nešto. Neka me isprave pravnici, ako grešim. Ali ajde, to je moje viđenje situacije. Ko je bio u pravu trebao bi da odluči sud.

 

Pa ustvari imaju neki dokazi da jedna strana jeste sns, s obzirom da su se dofurali sa 8 identičnih Škoda superb crne boje 😂 I da je prva navodno imala tablice iste škode koja ja pratnja šabačkog gradonačelnika.

 

Jeste tvoje pravo da prolaziš tuda ali ne preko pešaka. Ako imaš mogučnost da staneš moraš da staneš, inače ležiš za saobračajnu nesreču sa smrtnim ishodom, ako se ne varam.

 

I za kraj da kažem da se donekle slažem sa tobom što se tiče generalisanja za SNS glasače. Ogromno je tu ljudi, a samo onaj bahati deo koji uništava sopstveni nardo zaslužuje najdublji prezir. Činjenica je da je veliki deo glasačkog tela manje inteligentan i totalno dezinformisan narod, kojem je izapran mozak. Ti ljudi su po mom mišljenju više žrtve tog sistema koji je dugo pripremao teren za ovo i targetirao ih na pravi način u pravo vreme. Tu još onda ima ona grupa ljudi koja jednostavno nema tog bunta u sebi i ide linijom manjeg odpora i koja ne veruje da može šta da promeni. Hočeš glas, ma evo ti glas, smao me ostavi na miru. isto mislim da to nisu iskvareni ljudi, ali eto jbg.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

A u suštini nemaš nijedan argument zašto bi svoj glas dao bilo kome u Srbiji.

Od glasaca Sns sekte zbog interesa ili jos gore ubedjenja gori su mi samo oni sa "svi su isti" stavom, koji bi glasali eventualno za Novaka Djokovica, ako se zamonasi, vrati porez i nasamara caleta i striceve. Do tada neka drugi glasaju i dobijaju po ledjima od novih Velja Nevolja u pokusaju.

Druze, opozicije nema zato sto je sistematski unistavana(ds..), potkupljivana (Sapic, Beli, Jankovic..) ili diskreditovana.

Ja bih glasao ne za Djilasa ili Tadica, nego i za crnog djavola da se smene ovi, pa bih onda glasao da se i ti smene jer bi vlast trebalo da je smenljiva, za razliku od ove.

Nerealno je ocekivati da neko novi, cist i neiskvaren udje u politiku da ga blate Mitrovic, Vucicevic, Djuka bizon, da rizikuje zivot sebe i svoje porodice ako druge ljude bole kurac za promene.

 

 

  • Like 11
  • Thanks 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milos 3.14 said:

Da se ponovim još jednom. Bahatost je naš nacionalni sport i vidi se na svakom koraku, od toga kako parkiramo, čistimo za svojim kučićima , tretiramo jedni druge.

Ta bahatost raste što ima više para , glasova, snage moći. Ne mislim da bi se bilo koji političar u Srbiji ponašao drugačije da ima moć koju ima bagra koja je trenutno na vlasti.

Jedino što bih voleo je da na izborima neka, meni nebitno koja opcija pobedi sa malom razlikom. Ta mala razlika će umanjiti bahatost, lopovluk i sve što uz to ide.

Da se razumemo ja smatram da se promenom vlasti ništa suštinski ne bi promenilo. Pa pola ovih Vučićevih je iz G17, DS itd. Preletači. 

 

Nije dobro za demokratiju da je jedna stranka toliko dugo na vlasti i pogotovo sa takvim učešćem u skupštini jer to onda dovodi do toga da se ta vlast osili i to je jedini razlog što bih voleo da ovi odu. A da mislim da će ovi koji dođu posle njih biti bolji neće.

 

Ovako razmišljanje sam imao i ja kad sma bio mlađi. A takvo razmišljanje je jedan od ključnih faktora koji situaciju dovedu do ovoga. Čekati perfektnu opciju za koju možeš da glasaš, nečeš dočekati. Sa svojim glasom (opoziciji) moraš da kazniš vlast koja radi kontra svog naroda. Pa onda kad ovi drugi zaseru, ponovo ih kazniš. Pa tako 20 puta zaredom ako treba, dok ne skapiraju da se greške kažnjavaju i dok se neko ne opameti. Verovatno to nečeš doživeti za vreme svog života, ali tvoja deca možda hoče. Ovako, nemaju nikakve šanse.

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

 I sta vidimo ovde? Ovaj sa ekoloskog protesta  bije coveka u bageru,  prvo pitanje, da li ste videli i da li vam je normalno da bager prolazi putem i da li put sluzi da prolaze vozila ili da 20 ljudi legne na njega? Znaci da sam ja kojim slucajem svojim kamionom tu prolazi nezeleci da stanem jer imam posla, neko bi dao sebi za pravo da me krvnicki udara u glavu? Drugo, snimak neke likuse na instagramu koja je bila medju protestantima i sve snimala, gledam snimak i sta se cuje ,,Ljudi Sns poslali bagere na nas, ljudii idu navijaci da nas biju. Dajte motke, vadite motke, imamo i mi motke i tu par njih uzima motke iz traktora. Sad moje pitanje, logicno je da su sukob inicirali ljudi placeni od strNe Sns-a jer imaju motke a sa druge strane logicno je i da mirni protestantni neplCeni i cistog srca zabrinuti za Rio Tinto imaju slicne motke. How yes no.  Nasilje nije resenje svakako al obe strane su nasilne s tim da nemamo nikakvih dokaza da je jedna strana Sns a druga strana N1.  Izuzima se mogucnost da su samo regularni ljudi sa sukobom misljenja.  Evo npr ja prvi ne bih stao da se zateknu ispred mene, moje pravo je da prolazim tuda.  

 

 

Već sam u vezi ovoga pisao na jednoj drugoj temi ali zarad istine neće mi biti teško da se repriziram. Nije izdevetan vozač bagera, nego ovaj sa kapuljačom koji je batinaš i koji nije računao da će natrapati na Princa Nasima Hameda koji ga izdevetao tako da je zadimio. Kad ga je momak izdevetao ušao je u kabinu i pokušao uzeti ključeve, vozača nije pipnuo. Tako da ti ako slučajno natrapaš na protestante, nemoj da kreneš na njih da ih gaziš, nego samo kaži da žuriš na posao i moći ćeš proći.

 

Inače, vidim da imaš višak vremena i da ga koristiš za sprdnju i ironiju.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Od glasaca Sns sekte zbog interesa ili jos gore ubedjenja gori su mi samo oni sa "svi su isti" stavom, koji bi glasali eventualno za Novaka Djokovica, ako se zamonasi, vrati porez i nasamara caleta i striceve. Do tada neka drugi glasaju i dobijaju po ledjima od novih Velja Nevolja u pokusaju.

Druze, opozicije nema zato sto je sistematski unistavana(ds..), potkupljivana (Sapic, Beli, Jankovic..) ili diskreditovana.

Ja bih glasao ne za Djilasa ili Tadica, nego i za crnog djavola da se smene ovi, pa bih onda glasao da se i ti smene jer bi vlast trebalo da je smenljiva, za razliku od ove.

Nerealno je ocekivati da neko novi, cist i neiskvaren udje u politiku da ga blate Mitrovic, Vucicevic, Djuka bizon, da rizikuje zivot sebe i svoje porodice ako druge ljude bole kurac za promene.

Potpisujemo sve od reči do reči. 

 

Možda su moja očekivanja nakon cimanja 2000.bila prevelika i u skladu sa tada mladim godinama, ali je u skladu sa tim i razočarenje. Nisam u fazonu sjaši Kurta da uzjaše Murta i više nikad neću glasati protiv nekog. Kad bude prilika da glasam za nekog onda ok.

 

Bold u tvom komentaru je veliki problem iako potpuno tačno jer su ljudi u Srbiji ušančeni u tabore i odluke za koga da glasaju donose emotivno, a ne xy političar nije ispunio obećanje platiće na sledećim izborima.

Jednostavno jedan broj ljudi će da glasa za Vučića sve da im se ovaj ispiša na glavu. Tako važi i za drugu stranu

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ovako razmišljanje sam imao i ja kad sma bio mlađi. A takvo razmišljanje je jedan od ključnih faktora koji situaciju dovedu do ovoga. Čekati perfektnu opciju za koju možeš da glasaš, nečeš dočekati. Sa svojim glasom (opoziciji) moraš da kazniš vlast koja radi kontra svog naroda. Pa onda kad ovi drugi zaseru, ponovo ih kazniš. Pa tako 20 puta zaredom ako treba, dok ne skapiraju da se greške kažnjavaju i dok se neko ne opameti. Verovatno to nečeš doživeti za vreme svog života, ali tvoja deca možda hoče. Ovako, nemaju nikakve šanse.

 

 

Ja nisam glasao da ovaj dođe na vlast, koliko vidim uvek ista masa ljudi glasa, vi ste ga svi zajedno postavili vi ga i skinite sa vlasti. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nisam u fazonu sjaši Kurta da uzjaše Murta i više nikad neću glasati protiv nekog. Kad bude prilika da glasam za nekog onda ok.

 

Tu priliku nikad neces docekati pasivno cekavsi, sem ako se sam ne izboris za nju - zajedno sa ostalima. U ovakvim uslovima se nikad nece pojaviti taj neko za koga ces moci da glasas. 

 

Knock knock... anybody there? 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cavani said:

Lik u crnom duksu koji se popeo na bager je jedan od vecih careva u poslednjih 5 godina. 

Ocigledno nisu ni sa druge strane samo deca, stariji ljudi i zene koje ce da guraju preko ograde sa rukom izmedju nogu.

 

Nije on namlatio pripadnika specijalnih jedinica napredne srbije, koliko je ovaj zaslužio.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, PERICA!!! said:

Sta nas boli k..ac, kad nam na dresu bude sponzor Rio Tinto ima da nam na kecu budu Larkin, Vasa i Dzejms, Hezonja i ne mora da bude vise ustaša (ili moze i da bude) da bi nam pokrio poziciju 3-4. Ma bice nam mala arena. 

Za razliku od nas navijači i clanovi skupštine Bajerna su imali pameti i snage da odjebu spnzore koji imaju krvi na rukama.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja nisam glasao da ovaj dođe na vlast, koliko vidim uvek ista masa ljudi glasa, vi ste ga svi zajedno postavili vi ga i skinite sa vlasti. 

 

Tvoj izbor. Ja sam samo želeo da ti predstavim neko alternativno razmišljanje o tome, da se na izborima ne radi samo o glasnju za opcije koje ti leže u nulu, nego možeš svoj glas iskoristiti i na drugi način.

 

I just for the record, nisam ja nikoga postavljao. 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja nisam glasao da ovaj dođe na vlast, koliko vidim uvek ista masa ljudi glasa, vi ste ga svi zajedno postavili vi ga i skinite sa vlasti. 

 

iste takve priče sam slušao 90ih na svakom koraku: svi su ista govna, neka se bakće ko je lud (ja nisam lud), pa je došlo do toga da ti rakete zuje oko glave a onda odjednom au majkumujebem. s'tim što je ovde očigledno vrlo kratko pamćenje feat ispiranje mozga, pa su nam isti nosioci ekipa iz 90ih, mali alek, vulin i dačić sada jednako sranje kao đinđić ili tadić. a marinika tepić gora od snsa.

 

ja sam odavno prestao da se šokiram na takve nazore i stavove, jer, opet kažem, sve sam to video i pod sankcijama sve do bukvalne životne ugroženosti svakog od nas.

 

ne može sns toliko da pokrade i pritiska, koliko mi sami možemo da im pravimo livade.

 

i evo sada opet imamo bukvalnu životnu ugroženost svakog živog i još nerođenog pojedinca zbog zagađenja vazduha, zemlje i vode ali to očito nije dovoljno slikovito kao raketa i bomba, pa je najbolje da sačekamo trenutak kada zaista postane nebitno da li su ovi govnari na vlasti ili nisu. živeli.

Edited by uini
  • Like 5
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Za razliku od nas navijači i clanovi skupštine Bajerna su imali pameti i snage da odjebu spnzore koji imaju krvi na rukama.

 

Sarkazam brate...opusteno... A koji clanovi skupstine nase to smiju i da pomenu. Sve do jednog zaduzen i u šaci svemoguceg, inace ne bi ni bio tu gdje jeste.

Link to comment
Share on other sites

Dakle zgubidani legli na put a covek krenuo na posao bagerom i zuri li zuri a ovi nece da se pomere. Pitali ga a sto bagerom na posao kaze zena uzela jedan auto, sin drugi, treci nisam registrovao 2015-o god mator je vec. 

Ovi i dalje nece da se pomere on zove decu, decooo decooo kad ono deca dosla sa knjigama Hegela i Sartra a ovi sa N1 izvadili motke iz traktora. Deca trk kuci u patikama od 10 000dinara da ostave knjige i uzmu motke za saomodbranu, kad ono skocio N1 divljak verovatno Zaklina Tatalovic i napao vozaca bagera i poceo da ga udara, deca motke za samodbranu u ruke i udri po jednom cici.

 

  • Like 10
  • Love 1
  • Thanks 3
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...