Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, mmajstor said:

 

gde je to rekao?

 

I jeste hit izjava ako je tacna. 

Quote

Sve navijače crveno-belih iz ovog razgovora najviše je zabrinula Lazarevićeva reakcija na pitanje - koji je vaš tim iz snova?

- Uniks Kazanj! Mislim da mogu tamo da igram. To je vrsta košarke koju mogu da igram, u kojoj sam dobar. Verovatno se ponekad osećam i kao Rus, pošto mnogo volim ruske igrače. Tamo bih bio jako dobar - objasnio je Lazarević

https://www.novosti.rs/vesti/sport.295.html:502808-Kapiten-juniorske-kosarkaske-reprezentacije-Moj-san-je-Uniks

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Previse su talentovani i atletski dominantni za nas na svim pozicijama, kao neka mini americka reprezentacija potpomognuta supertalentovanim Hezonjom. Pritom igraju ozbiljnu odbranu, nisu banda. Da smo izginuli u odbrani kao u drugoj mozda bi i imali neku sansu. Ocekujem reakciju ekipe i da se ne igra rekreativno, ipak je ovo grupa velikih boraca. Radonjicu treba dati uslove koje traze za visegodisnji ugovor i mogucnost da dovodi domace igrace koje on smatra da mu trebaju. Jedini tako mozemo do plej ofa EL kao u prvom njegovom mandatu, a mozda i nesto vise.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Marcus said:

Radonjicu treba dati uslove koje traze za visegodisnji ugovor i mogucnost da dovodi domace igrace koje on smatra da mu trebaju. Jedini tako mozemo do plej ofa EL kao u prvom njegovom mandatu, a mozda i nesto vise.

 

A koji su to domaci igraci koje je on smatra da mu trebaju a koji nisu mogli da se dovedu? 

 

Pa Sakota, Tomic, Alimpijevic i Obradovic nisu mogli ni da sanjaju da dobiju nekog kao sto je Kalinic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MrTwister said:

 

 

Moram priznati da je i mene malo zateklo da je Unics ovako dobar defanzivno al je ovo elitno drustvo sa tim sto ovi nemaju bas tako kvalitetne igrace kao neki od ostalih ekipa.

 

Upravo to, hvala za ovu statistiku. Ja nisam ni znao koj skor imaju, uopšte ne gledam tabelu EL vec neko vreme, a kamoli ove napredne statistike ali je dovoljno bilo gledati kakvu kosarku igraju i na koji nacin. Bas to sto nemaju tako kvalitetne igrace, od Zvezde itekako imaju, koji spadaju u elitu dodatno pojacava kvalitet onoga sto Perasovic radi sa tim momcima.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, MrTripleDouble said:

Upravo videh na TV-u govnara Keselja u prvi redovima SNS skupa. 

 

Eto vam ga kroz koji period glavni kandidat za predsednika kluba. :default_coffee:

A zašto je govnar ako možeš samo da pojasniš malo? Mislim ne znam verovatno ne pratim dešavanja dovoljno?

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Volter said:

Od Lazića i ima neke vajde, ali od Simonovića nikakve. I Davidovac je očajan, budemo li doveli nove igrače ne bih se izenadio i da izvisi i bude na tribinama. Mmajstor, ne znam zašto još uvek ne igramo sa dva pleja, ni meni nije jasno šta trenutno Radonja pokušava.  Ne verujem da je ideja da Ivanović bude treći plej.

Ma kakve crne vajde..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

 

A koji su to domaci igraci koje je on smatra da mu trebaju a koji nisu mogli da se dovedu? 

 

Pa Sakota, Tomic, Alimpijevic i Obradovic nisu mogli ni da sanjaju da dobiju nekog kao sto je Kalinic. 

Videcemo ako uspemo da nadjemo dogovor za duzi niz godina. Kao sto je svojvremeno uzimao Jovica, Kalinu, Dangubu, Bobija. U tom smisli omoguciti mu te uslove ako hocemo rezultat. Ovi drugi treneri koji su bili posle njega nisu imali viziju igre u EL tako jasnu kao Radonja, sto je i negde normalno jer on vec ima lepo iskustvo u EL. U tom smislu svaki drugi pravac za nas bi bio korak u nazad.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da se ne slažem. Mislim da imaju neki neverovatan broj članova, tipa 700k i sasvim sam siguran da tu ima i normalnih ljudi. Mozda ne u samom vrhu, ali ima. 
Takodje mislim da ti je govor krajnje neadekvatan. Pomislio sam da je Keselj u prethodnom periodu učinio nešto značajno na štetu kkcz pa zato dobija takvu ocenu od tebe, a ne da se učlanio u neku stranku, koju god. Što, bio bi manje smrdljiv da je kod Marinike na listi?

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, bosMan_jr said:

Naravno da se ne slažem. Mislim da imaju neki neverovatan broj članova, tipa 700k i sasvim sam siguran da tu ima i normalnih ljudi. Mozda ne u samom vrhu, ali ima. 
Takodje mislim da ti je govor krajnje neadekvatan. Pomislio sam da je Keselj u prethodnom periodu učinio nešto značajno na štetu kkcz pa zato dobija takvu ocenu od tebe, a ne da se učlanio u neku stranku, koju god. Što, bio bi manje smrdljiv da je kod Marinike na listi?

 

Milion puta manje!

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Ridji said:

Sve se slažem sa tobom oko Davidovca, došao mi je do tog nivoa da ne mogu da ga smislim ali ostaje misterija šta Radonjić izvodi sa njim. Kolikogod da gotivim i volim DR ovo sa raspalim Davidovcem je opasan promašaj trenera, naročito ako kažemo da DeDa nema poštovanja prema treneru i saigračima. Zašto je onda “nagradjen” od strane tog istog trenera?

Vervoatno bi Davidovac kod nekog drugog trenera već odavno bio poslat na trbine dok se ne dovede u red, međutim DR očigledno drugačije razmišlja. S obzirom na paklen raspored i već vidljivu potrošnju nekih igrača, čini se da bi veće zlo bilo odstraniti Davidovca na neko vreme i dodatno skratiti već osakaćenu rotaciju na visokim pozicijama, nego li ga isforsirati i na taj način vratiti u takmičarski ritam. Bar sam ja takav utisak stekao.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Upravo videh na TV-u govnara Keselja u prvi redovima SNS skupa. 

 

Eto vam ga kroz koji period glavni kandidat za predsednika kluba. :default_coffee:

Znaci pomno pratis SNS. Ja nisam ni znao da se to odigrava danas dok ti nisi napisao. Ima li jos nekih sportskih radnika ili je samo on tamo? Sta kaze zvalavi? Hoce li da nam udeli nesto za tog centra i beka sutera?

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Losmi17 said:

Ne znam o cemu pricas i kakvoj borbi za top8.

Od sledeceg kola smo na 4-9, samo par ekipa u ligi nakon toga moze da se iscupa, a to su mnogo bolje ekipe od nas.

Ne treba ni da gledamo sledece kolo, mi smo nakon ovog poraza vec monti pajton lige.

Ovo je bio jako bitan mec da se odrzi kakav takav korak.

Sad sledi grcevita borba za top16 sa albom, zalgirisom paoom i baskonijom.

 

Vec sam pisao da ne treba gledati samo skor nego i broj meceva na domacem terenu.

 

Mi smo nakon 11. kola imali 4-7, ali i samo 4 meca u BG. Tu je 4-7 ocekivano, ispod 4 pobede je problematicno, a iznad je zaliha za kasnije, teze, meceve kod kuce.

 

Ono sto je problem je ako nakon 17. kola budemo imali 2 ili 3 pobede manje nego meceva u BG. To znaci da bi morali da u drugoj polovini imamo sve pobede kod kuce i minimum 2 ili 3 u gostima sto je vec tesko za ostvariti.

 

Nas je iscrpeo onaj mec sa Partizanom, a to cak i nije bio odlucujuci mec i tek je novembar u pitanju. Toliko o tome da smo imali bilo kakve sanse pre dve sezone sa skorom od 11-17, 4 gostovanja i duplim kolom izmedju dva meca sa Buducnosti u polufinalu ABA lige (sve je odlozeno zbog korone).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...