Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Edward Louis Severson III said:

 

Sta ti je motiv ovakvih upisa? 

 

Nije pitanje samo za tebe. Cisto me zanima, posto uopste nije smesno, nije bilo ni prvi put a sad pa tek nije.

 

Decko je slab kosarkas, nije napredovao i nece postici nista znacajno u kosarkaskoj karijeri.

 

Ja mislim da je to dovoljna kazna za njega. Cemu sprdnja?

 

Covek je vec dosta postigao u karijeri. Zvezda, EL i repka. Velika vecina moze to samo da sanja.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Perkos2 said:

Davidovac dao trojku! sad mirno spavam

Koliko mu je pokusaja trebalo? 

 

Sad gledam te moćne procente za 3, 15,8% u EL i 27,3% u ABA. Ne vidim razlog da i Luka ne pokuša po koju trojku kad već možemo da si priuštimo ovakvo ciglarenje.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/21/2021 at 7:39 PM, mmajstor said:

 

Ova je must be zato sto smo prekoracili 4 godine od kada smo bili u top8, a tacnoo je cetvrta od kada smo bili deveti. Razmisli malo o onome sta je napisano, nemoj samo da udaras kontru. 

 

Pa ne, napisao si da je must be jer ce nas Partizan ili Buducnost ostaviti bez EL ako udju u finale EC.

 

Bas zato sto pratim sta pises ti kazem da je must be TOP 8 nebuloza isto kao sto je nebuloza da klub namerno treba da pusti niz vodu meceve u EL jer mora da se pobedjuje u ABA.

 

Klub treba da svaki mec igra maksimalno, pa ako ostale ekipe ne budu igrale na maksimumu ili budu imale svoje probleme (cesto se desava) iskoristiti sansu, ako ne, nista, sta se moze?

 

4 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Poslali su grupicu frustriranih bolida da vredjaju igraca koji im je doneo samo radost. Toliko su retardirani.

 

Za razliku od nasih dobrih dusica koji nikada ne bi vredjali igrace koji se raduju u dresu protivnika ili predju u rivalski klub.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bekrinjo said:

Razlog je što igraju seniorsku prvu srpsku ligu...

 

WOW nisam znao za to a povremeno pratim 😄  to je prakticno onaj deo price da KKCZ i KKP igraju prvi deo KLS a onda da se ne plasiraju dalje kad se prikljuce ABA ligasi. 

Vidim da igraju i tu Prvu Srpsku ligu Centar (Grupa A) a ujedno igraju i Roda Juniorsku ligu Srbije sa istim licenciranim igracima, pa se dosta zonglira sa terminima, jer prakticno igraju 2 utakmice nedeljno. Veoma interesantna ideja, da vidimo sta ce od toga biti, mozda i proizvedemo nekog igraca. Zanimljivo je da nemaju jos ni jedan poraz ni u jednoj od tih takmicenja. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

WOW nisam znao za to a povremeno pratim 😄  to je prakticno onaj deo price da KKCZ i KKP igraju prvi deo KLS a onda da se ne plasiraju dalje kad se prikljuce ABA ligasi. 

Vidim da igraju i tu Prvu Srpsku ligu Centar (Grupa A) a ujedno igraju i Roda Juniorsku ligu Srbije sa istim licenciranim igracima, pa se dosta zonglira sa terminima, jer prakticno igraju 2 utakmice nedeljno. Veoma interesantna ideja, da vidimo sta ce od toga biti, mozda i proizvedemo nekog igraca. Zanimljivo je da nemaju jos ni jedan poraz ni u jednoj od tih takmicenja. 

 

 

 

Odbijen je predlog da nasi juniori i juniori Partizana igraju KLS, ali je prihvaćen zahtev da igraju 1MRLC, delom i zbog toga što je falio jedan učesnik kako bi se popunio paran broj mesta. Tu takođe igraju van konkurencije i na žalost neće moći da se plasiraju u plej-of zbog toga, tako da će faktički ostati uskraćeni za jače mečeve u drugom delu sezone, ali verujem da će im i ovo značiti svakako.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, srlepajce said:

On je njegov veliki fan 

Nije sprdnja 😁

Niko ne veruje u Dimitrisa ko Devil

ima od Baje malog knindže "samo je moj stari znao, samo je on verovao..."

i od Balaševića " moj stari veruje, možda preteruje, da sam ja bolji od svih.. "

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

Za razliku od nasih dobrih dusica koji nikada ne bi vredjali igrace koji se raduju u dresu protivnika ili predju u rivalski klub.

 

Bas cudno da si se bas ti nasao da ovo napises, nikad ne bih pretpostavio. Podsetio bih te da je ovo bila utakmica SC Derby - Crvena Zvezda. Ne secam se da je Ivanovic igrao za SC Derby.

 

@Devil In My Pants Ok, i? Zasto sprdnja?

Edited by Edward Louis Severson III
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Edward Louis Severson III said:

 

Bas cudno da si se bas ti nasao da ovo napises, nikad ne bih pretpostavio. Podsetio bih te da je ovo bila utakmica SC Derby - Crvena Zvezda. Ne secam se da je Ivanovic igrao za SC Derby.

 

@Devil In My Pants Ok, i? Zasto sprdnja?

Ne sprdam se . Meni je on izuzetno drag igrac, mlad je i zao mi je sto ce stagnirati kod nas. Za neku dublju analizu nisam spreman pisati, prosto ako ga ne misle gurati, bolje je da ga daju bilo kome...nek se decko razvija kao igrac, mlad igrac ne treba da sedi na klupi, pa dokle dogura to je na njemu. Dolaskom Pefija ne vidim prostor za njega da napreduje. Utakmice su te koje prave igrace, trening je nebitan ako ne igras.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne sprdam se . Meni je on izuzetno drag igrac, mlad je i zao mi je sto ce stagnirati kod nas. Za neku dublju analizu nisam spreman pisati, prosto ako ga ne misle gurati, bolje je da ga daju bilo kome...nek se decko razvija kao igrac, mlad igrac ne treba da sedi na klupi, pa dokle dogura to je na njemu. Dolaskom Pefija ne vidim prostor za njega da napreduje. Utakmice su te koje prave igrace, trening je nebitan ako ne igras.

 

Sad vidiš kako je meni kad me godinama optužuju i prozivaju da trolujem sa Vladom iako izuzetno cijenim i poštujem njegove igračke kvalitete.

  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne sprdam se . Meni je on izuzetno drag igrac, mlad je i zao mi je sto ce stagnirati kod nas. Za neku dublju analizu nisam spreman pisati, prosto ako ga ne misle gurati, bolje je da ga daju bilo kome...nek se decko razvija kao igrac, mlad igrac ne treba da sedi na klupi, pa dokle dogura to je na njemu. Dolaskom Pefija ne vidim prostor za njega da napreduje. Utakmice su te koje prave igrace, trening je nebitan ako ne igras.

 

Jel ti to kritikujes Radonjica? 

 

Kakvo svetogrdje. 

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Profaarmor said:

Nikola je dosao kod nas zbog radi da bi napredovao u karijeri sto je potpuno drugacije od picke prodane Nemanje Dangubica:default_coffee:

 

Ma koga briga za Dangubica, totalno irelevantan lik, ja sam i zaboravio da je igrao kod nas, iako je bio cetiri godine tu prakticno. Dosao bi on kod nas da smo ga hteli, ovako da nije otisao u KKP zavrsio bi u Megi ili tako nesto. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Horium said:

Nemoj tako, Markoss, nije lepo. Nije bio Danga nebitan igrac za nas dok je igrao.

Zapravo, stvarno je cudno kako je to njemu tekla nadole karijera od te neke 2016 recimo godine pod Radonjom pa nadalje.

Nije cudo,povrede i igrac je uloge.Ali svoju ulogu je odradjivao pakleno,zna i danas po istom principu samo je kod nas do poslednje povrede imao samopouzdanja dosta,43% za tri do povrede u toj sezoni.Jako je bitan faktor bio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Maik i dalje može da zakuca a Pefi da podeli asistenciju smiley2.gif  

budNrih.gif

 

Iskreno...ostaće misterija usled kojeg spleta okolnosti ili korelacije planeta Cirbonja udvojen uspeva da pokupi ovaj sick asist u nivou kolena...okreće se...tapne jednom, čisto fore radi i slemuje iz mesta...gud inaf for r'n'r. 

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Wingwalker said:

Iskreno...ostaće misterija usled kojeg spleta okolnosti ili korelacije planeta Cirbonja udvojen uspeva da pokupi ovaj sick asist u nivou kolena...okreće se...tapne jednom, čisto fore radi i slemuje iz mesta...gud inaf for r'n'r. 

 

 

 

Brat to sve na svježinu...😂

Hoće on, al ga dupe vuče dole. A to je vrhunski radio, bilo je to bas lijepo za gledati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...