Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Trebace vremena Stefanu da se kompletno uklopi u tim, bice puno teskih utakmica ali prije nego sto neko od nas pomisli da pljuje Stefana Markovica zato sto je zapusten, spor itd, samo da se prije toga prisjetimo ovoga pozrtvovanog bacanja vise puta na utakmici protiv SC Derbija. Veliki je to igrac i profesionalac.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cigani skandirali Luki pre par meseci da je prostitutka, bio kapiten, donosio i vece uspehe nego Dzoni Buducnosti, nemoj se zajebavate. Sve dok ne prelazi granicu dobrog ukusa i dok on nema probleme na ulici, to je deo ovdasnjeg sportskog folklora. Malo da se zakuva atmosfera, nista strasno, vecinu sportista to i ne dotice. 

 

Nije bas prekulturno, al ne moramo se bas zgrazavati na sve zivo. 

Edited by Markoss
  • Like 26
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Markoss said:

Cigani skandirali Luki pre par meseci da je prostitutka, bio kapiten, donosio i vece uspehe nego Dzoni Buducnosti, nemoj se zajebavate. Sve dok ne prelazi granicu dobrog ukusa i dok on nema probleme na ulici, to je deo ovdasnjeg sportskog folklora. Malo da se zakuva atmosfera, nista strasno, vecinu sportista to i ne dotice. 

 

Nije bas prekulturno, al ne moramo se bas zgrazavati na sve zivo. 

Nikola je dosao kod nas zbog radi da bi napredovao u karijeri sto je potpuno drugacije od picke prodane Nemanje Dangubica:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Devil In My Pants said:

Cestitke Dimitrisu, koliko znam bice u startnoj petorci pre Rebica 

 

Sta ti je motiv ovakvih upisa? 

 

Nije pitanje samo za tebe. Cisto me zanima, posto uopste nije smesno, nije bilo ni prvi put a sad pa tek nije.

 

Decko je slab kosarkas, nije napredovao i nece postici nista znacajno u kosarkaskoj karijeri.

 

Ja mislim da je to dovoljna kazna za njega. Cemu sprdnja?

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Markoss said:

Cigani skandirali Luki pre par meseci da je prostitutka, bio kapiten, donosio i vece uspehe nego Dzoni Buducnosti, nemoj se zajebavate. Sve dok ne prelazi granicu dobrog ukusa i dok on nema probleme na ulici, to je deo ovdasnjeg sportskog folklora. Malo da se zakuva atmosfera, nista strasno, vecinu sportista to i ne dotice. 

 

Nije bas prekulturno, al ne moramo se bas zgrazavati na sve zivo. 

Nisam bas siguran da je dotle islo masovno,cak stavise siguran sam da nije.Ali dobro ne menja poentu,sano digresija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Markoss said:

 

 

Nije bas prekulturno, al ne moramo se bas zgrazavati na sve zivo. 

Sta se sve cuje u areni na gornjem prstenu i za nase i njihove igrace, ovo skandiranje dodje kao pesmica za prvi razred. Svuda je tako i ja zato i volim nase podrucije, sve dok se ne prave problemi. U toku zara utakmice je lepse cuti to nego difeens difeens uz sliku nekog zadriglog likanna video bimu kako igra. 

 

Sto se tice  Dmitris fore, smesna je u ograninicenim kolicinama kad ima materijala, ja se ponekad  u toku dana setim pa se smejem sam iz prostog razloga sto ni njegovoj majci nebi palo na pamet da ga uporedi i zove Dijamantidis 

 

Sto se igre tica, rutiniranje, Pefi pokazuje da ima kliker, jos da se spremi i to je to, sve je bolji 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Knipex said:

Maik i dalje može da zakuca a Pefi da podeli asistenciju :smiley2:

 

budNrih.gif

Reakcija Hollinsa na zakucavanje Cirbesa za 20 razlike protiv boranije je dokaz da je decko rodjeen za ovaj tim i da ce biti pravi. Takodje mislim i da Majk ostaje. Nek rutinira boraniju a u El za specijale neke gde smo bez poena duzi period. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...