Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

 

 

 

 

Ne spominjite više Vajta...dok se on vrati treninzima sa loptom, pa dok mu izdoziramo minutažu da dostigne optimalnu formu, povrati samopouzdanje...taj proces se ne da ubrzati. Bude kako mora. Nadam se da se nećemo fajditi naredne sezone od njegovog obeštećenja. Za koju cifru kao igra gud-gaj Holins?

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mmajstor said:

 

Kako njegov projekat kad ga je dovela celava prevara a imao je i neke bolje partije prosle sezone? 

 

 

🤐

 

 

Srce ti je crveno belo dok 'Dejo' ne promeni boje. 

Juce je u Bursi Alimpijevic tukao Saloa Djordjevica....

 

Druga celava prevara mu nije dala da igra pa je zvao penzionere u pomoc....toliko o tome. Na sve to nas je ostetio za 1.5 -2m evra za ovu sezonu..covek s tuca od covica 

Link to comment
Share on other sites

Vazna pobeda, presrecan sam zbog Dobrica i Kuzmica.

O Holinsu sam pisao letos, posle Cska, i rekao sam sve sto imam, tako da ne zelim da trosim vise i jedno slovo na njega.

Sa centrom mozda mozemo da sacekamo, ali sa bekovima ne.

Kad kazem bekovi, da to znaci da treba jedan da se sutne i da dodju dvojica.

#DvaDaDodjuJedanDaOde

Edited by Crni
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@madafaka73

Ovakve utakmice kao veceras su primer zasto je tesko napraviti iskorak u EL.

U ovom kolu je izgubila Alba od nekih levaka, kao i Fener, Real, Efes. Njih zabole za poraze, dok mi moramo da giljamo na max broju obrtaja protiv poslednjeg tima lige, jer bi se vec pripremila giljotina.

Da ne pominjem put od 10ak sat ukoliko se islo autobusom. 

Protivnici u EL imaju visestruko vece budzete, putuju carter letovima, a jedina prednost koju smo imali u talentima na ovim prostorima je ponistena.

Voleo bih i ja da se napravi iskorak, ali nije realno.

Bilo je istina losih odluka, a cini mi se da je najveca sansa proputena kad je bio final four u Bg kada nas je vlast pustila niz vodu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav braco. Mnogo bitna pobeda da se ne gubi korak u Aba. Nije lako igracima, tim je osakacen povredom i bolescu nosioca, ali put je pravi i vodi do Kalisa u junu. Da li mozemo do 8 u EL, u ovim okolnostima tesko ali duga je sezona videcemo, i dace Bog da od NG budemo kompletni i u formi. Deluje da je Holins promasaj, posebno sad kad je Ivanovic out a on ne moze da pogodi nista. Da imamo 3 miliona za 2 igraca kao groblje lako bi Radonja uzeo Pantera umesto Holinsa, i Ledeja umesto Cirbesa pa bi sve islo lakse. Moramo ici mec po mec , pritisak je ogroman jer smo jedini tim u EL koji mora da igra na max na oba fronta. Uzeti Aba i izbeci fin minus ove godine dok se ne saniraju posledice promasaja od prethodnih sezona. Mnogo bitan faktor u EL je da publika zadrzi entuzijazam sa utakmice protiv Albe jer nas u EL jedino odbrana domaceg terena drzi u zivotu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Wingwalker said:

 

 

 

 

Ne spominjite više Vajta...dok se on vrati treninzima sa loptom, pa dok mu izdoziramo minutažu da dostigne optimalnu formu, povrati samopouzdanje...taj proces se ne da ubrzati. Bude kako mora. Nadam se da se nećemo fajditi naredne sezone od njegovog obeštećenja. Za koju cifru kao igra gud-gaj Holins?

 

 

 

 

 

 

 

Vajt, Vajt, Vajt, Vajt!!

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, StiviKivi said:

Što mi nismo doveli ovog Di Džej Silija...?🤔🤔 Glasno razmišljam samo... 

Rekao bih da je on ozbiljan EC privatnik..ne verujem da bi bilo sta znacio na EL nivou. Nama bi ovde jedino razliku pravili zverine tipa Panterica

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Marcus said:

Pozdrav braco. Mnogo bitna pobeda da se ne gubi korak u Aba. Nije lako igracima, tim je osakacen povredom i bolescu nosioca, ali put je pravi i vodi do Kalisa u junu. Da li mozemo do 8 u EL, u ovim okolnostima tesko ali duga je sezona videcemo, i dace Bog da od NG budemo kompletni i u formi. Deluje da je Holins promasaj, posebno sad kad je Ivanovic out a on ne moze da pogodi nista. Da imamo 3 miliona za 2 igraca kao groblje lako bi Radonja uzeo Pantera umesto Holinsa, i Ledeja umesto Cirbesa pa bi sve islo lakse. Moramo ici mec po mec , pritisak je ogroman jer smo jedini tim u EL koji mora da igra na max na oba fronta. Uzeti Aba i izbeci fin minus ove godine dok se ne saniraju posledice promasaja od prethodnih sezona. Mnogo bitan faktor u EL je da publika zadrzi entuzijazam sa utakmice protiv Albe jer nas u EL jedino odbrana domaceg terena drzi u zivotu.

Kakav prvi upis🤣

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Cavani said:

@madafaka73

Ovakve utakmice kao veceras su primer zasto je tesko napraviti iskorak u EL.

U ovom kolu je izgubila Alba od nekih levaka, kao i Fener, Real, Efes. Njih zabole za poraze, dok mi moramo da giljamo na max broju obrtaja protiv poslednjeg tima lige, jer bi se vec pripremila giljotina.

Da ne pominjem put od 10ak sat ukoliko se islo autobusom. 

Protivnici u EL imaju visestruko vece budzete, putuju carter letovima, a jedina prednost koju smo imali u talentima na ovim prostorima je ponistena.

Voleo bih i ja da se napravi iskorak, ali nije realno.

Bilo je istina losih odluka, a cini mi se da je najveca sansa proputena kad je bio final four u Bg kada nas je vlast pustila niz vodu.

Tako je,evo mi nemamo luksuz da odmorimo Nejta koji je mozda najbolji nas igrac od pocetka sezone a poceo je da promasuje 2 bacanja i da jedva dobacuje sa trojke,ne mozemo ni Kuza da odmorimo zbog imperativa pobede.

 

Nego koja je ovo fora sa Lazarevicem,krene mec pa ga nema do kraja skoro?Upitao je Dejana novinar posle albe da li je ok posto nije ulazio do kraja meca ovaj mu dosta drsko odgovorio da misli da je lazarevic dobro.

Mozda ga totalno otpise kada treba da jurimo rezultat?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi Radonja stvarno za dobrobit svih mogao ubuduće da smanji na insistiranju da svaki bek mora imati 2 metra, dugačke ruke i krvava kolena. Neće nam se odbrana raspasti u paramparčad ako se dovede neki ofanzivno talentovan bek koji nije Kinsey u odbrani.

 

Veći dio utakmice mi izgledamo negledljivo u napadu a ne može baš svaki protivnik da se svede na 63 poena. Biće nešto tečniji napad sa Ivanovićem i kad se oporavi Aron koji čitavu karijeru dobro šutira ali nemamo ni jednog igrača na 2/3 koji je dobar sa loptom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, StiviKivi said:

Što mi nismo doveli ovog Di Džej Silija...?🤔🤔 Glasno razmišljam samo... 

potpuno isti profil igraca kao Holins, samo malo losiji.

 

svidja mi se sto Uskokovic daje sebe pre svega u odbrani, tako zaradjuje minute, a odatle mu dolazi i samopouzdanje u napadu. prihvatio je sistem Radonjica, samo da tako nastavi pa da vidimo koliko je sposoban da napreduje na EL sceni.

Link to comment
Share on other sites

Rekao bih da je on ozbiljan EC privatnik..ne verujem da bi bilo sta znacio na EL nivou. Nama bi ovde jedino razliku pravili zverine tipa Panterica

EC privatnik? Hm, a igrao u Bajernu prošle godine EL, sa ne baš nekom zavidnom statistikom, ali nije bio loš. Igrači poput njega, ili npr. Erica Greena jesu legit EL igrači i privatnici, ali i neko ko ume prilično dobro da isprangija protivnikov koš. Radonja forsira hard difenz, ali u timu moraš da imaš i šutera mekše ruke, Dobrić to nije, iako je blizu, Holins… pa zasad ni tamo ni ovamo… Svakako ne treba trčati pred rudu, ali setivši se da smo uvek imali dobre pucače u ekipi (Gudurić, Markus, Vasa, Simonović nekada, Kinsi, Miler…), a sada nam je prva opcija na šutu Volters, kome to nije jača strana, više nam škripi na beku, nego na 4/5, 5/4. Zasad Holins = Tompson. Bez naznaka budjenja.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:


EC privatnik? Hm, a igrao u Bajernu prošle godine EL, sa ne baš nekom zavidnom statistikom, ali nije bio loš. Igrači poput njega, ili npr. Erica Greena jesu legit EL igrači i privatnici, ali i neko ko ume prilično dobro da isprangija protivnikov koš. Radonja forsira hard difenz, ali u timu moraš da imaš i šutera mekše ruke, Dobrić to nije, iako je blizu, Holins… pa zasad ni tamo ni ovamo… Svakako ne treba trčati pred rudu, ali setivši se da smo uvek imali dobre pucače u ekipi (Gudurić, Markus, Vasa, Simonović nekada, Kinsi, Miler…), a sada nam je prva opcija na šutu Volters, kome to nije jača strana, više nam škripi na beku, nego na 4/5, 5/4. Zasad Holins = Tompson. Bez naznaka budjenja.

Slazem se, al znaju i da zabaguju kad je trvdo na EL nivou. Jocu da kazem da vise treba da gledamo iz perspektive EL nivoa, gde ocigledno nismo imali love da uzmemo nekog ubojitijeg od Holinsa. Verovatno se islo na varijantu da pre svega bude pouzdan i zver u odbrani i da se ocekivala neka suterska renesansa kao Djenka svojevremeno

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, djura.net said:

potpuno isti profil igraca kao Holins, samo malo losiji.

 

svidja mi se sto Uskokovic daje sebe pre svega u odbrani, tako zaradjuje minute, a odatle mu dolazi i samopouzdanje u napadu. prihvatio je sistem Radonjica, samo da tako nastavi pa da vidimo koliko je sposoban da napreduje na EL sceni.

Ja ne mislim da je isti. Bolji je šuter sigurno. Ali dobro. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

Kako njegov projekat kad ga je dovela celava prevara a imao je i neke bolje partije prosle sezone? 

Odakle ga doveo? Uskoković je prošao mlađe kategorije Zvezde i sve vreme dok je bio u FMP-u je bio pod ugovorom sa Zvezdom. Logično je bilo da kao mlad igrač iz naše škole posle iskustva iz ABA lige dobije šansu u prvom timu.

 

Pretpostavljam da je @Devil In My Pants hteo da kaže da će Uskoković biti Radonjićev sledeći projekat, odnosno igrač koji će najviše napredovati. Ja sam prilično skeptičan povodom toga ali voleo bih da je u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...