Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

6 hours ago, Redstar0356 said:

Zeljko Obradovic je licno rekao da su ciljevu najveci moguci i da je cilj vracanje u El. Tad nije bilo rata pa se da zakljuciti da je to ili preko titule u Ec ili Aba. 

Imas intervjue gde prica to, kad im je pukla sezona, tek tad su pocele price o ciklusima

Sto se tice El i zasicenosti, meni je, iskreno da vam kazem vec postalo dosadno. Svake godine isti timovi i u svim timovima se vrte jedne te isti igraci. Kao dan Mrmota. 

 

 

To rekao da su to vec u year 1 ciljevi? ili u roku za koji je dosao (3 godine)?

Link to comment
Share on other sites

Rajko pitao Dzonija koliko je zadovoljan svojim igrama i da li cemo tek sledece sezone videti njegova prava izdanja, Ra uleteo sa "to je pitanje za mene, a ne za njega" 😄

 

Meni nije delovala ozbiljno Ostinova povreda, mada je Radonja bio ekstremno nadrndan na konferenciji i odmah je rekao da cemo biti bez njega u Zelezniku.

Link to comment
Share on other sites

Још једно сјајно вече, без везе само што није више људи дошло. Уз овакву трибину б, то би можда била и најбоља атмосфера икада у Пиониру, кад би био пун. Баш лепо навијање, види се и да је играчима значило, били су баш срећни после утакмице.

 

Очекивао сам/надао се мало јачем отпору фмп-а, али објективно вероватно и нису могли више у ситуацији каквој су. Наши су баш квалитетно одрадили, оваква борбеност у оваквом тренутку је за свако поштовање. Само да је са братом Остином све у реду и да завршавамо ово у недељу...

 

Куз доминира у борби за уговор, а Пефи се чак и ошишао да поправи дојам. Калина као Коби, Шеги и Џони одлични... Уживање!

 

Године пролазе моје...🔴

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Pero_Cameron said:

Kakvo je misljenje forumasa, mogu li ćelafuto brothers (Nerandzic i Radonjic) do neke epizodne uloge u Zvezdi? ~12 igrači.

Ne moze niko ko je celav da igra u Crvenoj Zvezdi, alergicni smo na njih, treba da gledam u Nerandzica i da se svaki put strecam da  nisu mozda Ficko ili Obradovic

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Iz trenutnog FMPa jedino mali Pavićević. Čak mi ni Vujičić ne deluje sjajno.

Popovic,Pavicevic ,od klinaca Topic i Vudragovic oni neka odu neki kls

Vujicic kroz koju godinu moze biti nesto od njega

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...