Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 hours ago, Sharp said:

 

 

Da. I to samo u posljednje 2 min utakmice ili produžetka po FIBA pravilima. EL dopušta tokom cijelog meča ako se ne varam.

 

Još crnje.

 

Bilo je očigledno da je lopta prvo kačila tablu. Ako i pored toga nisu bili sigurni, mogli su da sviraju koš, pa naknadno da gledaju snimak.

 

Ovako su napravili materijalnu povredu pravila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Devil In My Pants said:

Haha, idem u neki velnes i tamo radi neka devojka i ima naglasak suboticki i pitam je odakle je i kaze iz Donjeg Tavankuta, reko jel znas ti mozda Slavisu...aa Slavisu pa on je u Parizu, odakle ti znas Slavisu :DDDDD

kakva si srecara jebote. e da mi je da i ja naletim na nekoga ko je pipnuo ili barem video slavisu :classic_sad:

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, djura.net said:

Zirbes se bas oznojio u cetvrtoj cetvrtini u zelji da obezbedi novi ugovor cetrnaestog igraca u rosteru 🙂

Dobar je bio za minute koje je igrao. Više mi se svidio nego Kuzmić.

Čestitke momcima na prolaz u finale.

I dalje mi nije bilo jasno da smo se u drugoj utakmici onoliko pogubili na zonsku odbranu, ali hajde, na kraju je sve super ispalo. 
Ono što mi je malo bio negativan utisak jeste da se umjesto sa mladim do 19 godina igra poslednja četvrtina na 25 razlike, mi igramo sa Simonom i Cirbesom. Šta da se radi, loša selekcija tokom sezone, svi smom toga svjesni, ali se iskreno nadam da ćemo naredne sezone da to promijenimo.
Ne znam da li je bilo priče ovde. Učinilo mi se da sam na prvoj utakmici vidio malog Topića sa gipsom na ruci (vjerijem da bi on igrao ove završnice bez problema), ne znam da li sam u pravu i nadam se da sam pogrešno vidio. 

Edited by MagiaMiZet
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, MagiaMiZet said:

Dobar je bio za minute koje je igrao. Više mi se svidio nego Kuzmić.

Čestitke momcima na prolaz u finale.

I dalje mi nije bilo jasno da smo se u drugoj utakmici onoliko pogubili na zonsku odbranu, ali hajde, na kraju je sve super ispalo. 
Ono što mi je malo bio negativan utisak jeste da se umjesto sa mladim do 19 godina igra poslednja četvrtina na 25 razlike, mi igramo sa Simonom i Cirbesom. Šta da se radi, loša selekcija tokom sezone, svi smom toga svjesni, ali se iskreno nadam da ćemo naredne sezone da to promijenimo.
Ne znam da li je bili priče ovde. Učinilo mi se da sam na prvoj utakmici vidio malog Topića sa gipsom na ruci (vjerijem da bi on igrao ove završnice bez problema), ne znam da li sam u pravu i nadam se da sam pogrešno vidio. 

 

 

 Polomio je ruku na utakmici juniorske Evrolige .Meni su i dalje delije glavni utisak ove dve utakmice sa Megom. Mnogo bolje navijanje nego na većini El utakmica ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

 

 Polomio je ruku na utakmici juniorske Evrolige .Meni su i dalje delije glavni utisak ove dve utakmice sa Megom. Mnogo bolje navijanje nego na većini El utakmica ....

 

Dileje su mi večeras makar za minut malo manje omraženi bili, kada su nakon završetka tekme počeli da pevaju "Jebi FMPe":roflmao:

  • Like 2
  • Ha-ha 11
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

 

Dileje su mi večeras makar za minut malo manje omraženi bili, kada su nakon završetka tekme počeli da pevaju "Jebi FMPe":roflmao:

Mozda su to pevali navijaci Mege??? 

 

Imamo jednog forumasa koji je veceras navijao za Megu, a znamo da bi voleo da povede jedno takvo navijanje 🤫

Edited by Redstar0356
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, jaka blazic said:

boze boze... o cemu ti pricas covece? ko predlaze da se dele titule, kakve male sredine, sta pricas? 

ti optuzujes nekog da troluje?

 

Pricam ti da je kljuc problema sto se kao uklesano u kamenu podrazumeva da su Partizan i Crvena zvezda jedini preplaceni na ogromne budzete i prva dva mesta u kosarci i u fudbalu.

 

Naravno da na to nemas odgovor kada si posao od nakaradne premise da je za srpski sport jedino bitno da CZ i Partizan imaju "jednak tretman od vlasti" (sto znaci, "jednakiji" od ostalih) sto je apsolutno skandalozno, ali se sasvim poklapa sa razmisljanjima sa nekih internet mesta gde se okupljaju navijaci Partizana - a to je, NS, KG, Nis kao tri najveca grada nakon BG nemaju klub koji moze da se bori za trofeje u dva glavna sporta - sasvim normalno, Partizan ne moze protiv CZ - joj, sta im rade, remete prirodan tok stvari u kosarci i fudbalu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaka defragmentisao topik u 16. Kakav crni Kuper...taj nije spojio trijes smislenih znakova u jednom postu za života. Ovo je školovan spavač sa akumuliranim trol veštinama - filigran level i sad je krenuo da maže u reli modu ko servis nožem carnex paštetu na taze leba. Pa kad vrati nazad završnicu, ostane onaj reckav templejt. Piši vazda Blažo...Kronos se samopreparirao, Kupica je na artanima a mi smo ti sad dokoni...jer smo cigani i najjači smo najjači.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da ovo sa Jakom najteze pada koleZi Devilu. 

 

Taman se ponadao da ce ga neko podrzati u napadu prema Nebojsi Covicu i upravnom odboru, kad ono, Jaka se obrusi i na Deja koji predaje utakmice po nalogu Vucica i Covica. 

 

Sad ako ne padne istorijsko pomirenje Devila i Sarca, nece nikad! 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...