Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

9 minutes ago, Redstar0356 said:

Uzeo da gledam neki film na Netflixu

Kad ono prva scena 

Bobi i Adam Sandler... Kakva steta za takvog igraca

 

bobi je uzeo puno novca u nba a pri tome sam ubeđen i da je uspeo da produži karijeru zbog sporadičnog igranja

mislim da je on prevazišao svoje plafone u današnjoj košarci koja ne trpi previše slabo pokretne igrače.

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio odusevljen kad je Vanilica dosao zbog njegovih igrackih karakteristika ali mora da se kaze da je covek momacki odradio ugovor a treba postovati igrace koji ne igraju za statistiku, retki su takvi.

 

Vanilicin boravak kod nas se moze oceniti vrlo dobrim i sada mi je cak i zao sto je otisao ali zivot ide dalje ...

Link to comment
Share on other sites

Ovo sa neigranjem Partizana u završnici KLSa je presedan? Ili? A ne to je u stvari moralni čin. Još jedan pokazatelj koliko ih je zapravo pogodio ishod finala ABE.

Edited by bodo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ako bude da ne igraju KLS onda je to skandal. U iole normalnim drzavama i košarkaškim savezima to bi znacilo kaznu i relegaciju u nizu ligu.

 

Nadam se ipak da će se KLS igrati sve sa komsijama.

Edited by drakon1
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta tacno smeta Partizanu, ali znam da ovo tesko moralisanje u saopstenju nije razlog.

 

Kako god, mogli su da naprave neki smekerski potez i puste ove mlade igrace kojima se toliko dice da igraju i malo sticu iskustvo, ali verovatno su svi oni umorni od velikih napora u finalu ABA lige.

 

Partizan se ovime popisao i na ligu i na sve klubove koji su igrali doigravanje za polufinale, dok je ovima dodeljeno automatski mesto u polufinalu.

  • Like 34
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Ne znam sta tacno smeta Partizanu, ali znam da ovo tesko moralisanje u saopstenju nije razlog.

 

Kako god, mogli su da naprave neki smekerski potez i puste ove mlade igrace kojima se toliko dice da igraju i malo sticu iskustvo, ali verovatno su svi oni umorni od velikih napora u finalu ABA lige.

 

Partizan se ovime popisao i na ligu i na sve klubove koji su igrali doigravanje za polufinale, dok je ovima dodeljeno automatski mesto u polufinalu.

Normalno da to nije razlog, oni su najavili ovo jos prije finala ABA, osim ako nisu vizionari pa su predvideli sta ce se desiti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Pero_Cameron said:

Normalno da to nije razlog, oni su najavili ovo jos prije finala ABA, osim ako nisu vizionari pa su predvideli sta ce se desiti. 

Živo me zanima da li bi se odlučili na ovaj čin da su kojim slučajem osvojili ABU

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko juče su većina bila u fazonu kako je KLS besmisleno takmičenje a sad kad je Partizan odustao, odjednom drvlje i kamenje po njima.

Ti mečevi bi i onako bili dalja promocija huliganizma, igranja na 50 stepeni po vlažnom parketu i rizikovanje da se neko ozbiljnije povredi u takmičenju koje se isključivo igra za prestiž.

KLS treba da igraju ekipe koje ne igraju ABA i gledati da se obezbedi neko mesto u fibinoj ligi šampiona da bi se igralo ozbiljnije i ćao zdravo.

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Meni iskreno znaci da imamo najvise domacih prvenstava i svaki trofej mi je bitan i necu da se pravim da sam nesto iznad toga. Ako ih izbace, kao sto bi trebalo, u trecu ligu, to ce znaciti da jos dve sezone bar nece imati sansu za titulu tj.prilika za 24:21.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, Snjofko said:

 i svaki trofej mi je bitan i necu da se pravim da sam nesto iznad toga. 

 

ima i ljudi kojima ovakvo kls takmičenje zaista nije bitno. tj, ne prave se da su iznad toga, već im jednostavno ne znači toliko.

Link to comment
Share on other sites

Da, saopstenje je lepo sročeno i verujem da je komsijama u principu stalo da se nešto resi u vezi sa ponasanjem navijaca.

 

Ali, znajuci da već preko mesec dana provejava prica da KKP neće da igra play off jer je to toboze nepravedno (jer prednost domaceg terena zavisi od plasmana u aba), iako je tako dogovoreno na pocetku sezone (gde i kada se takve stvari i odlučiuju), onda sumnjam u jedan dobar deo obrazloženja iz njihovog saopstenja. To pogotovo, kad se još pre dan-dva govorilo o tome da su komsije spremne da igraju ako bi se igrao F4 turnir, ili utakmica na neutralnom terenu  ili ako bi čak žreb odlucivao o prednosti domaceg terena. Tako da... Not really!

 

Ali, da će biti mirnije ako KKP ne igra, stoji. I da mi nećemo prolivati nešto mnogo suze, takodje. Možda krokodilske.... I to je to.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ima i ljudi kojima ovakvo kls takmičenje zaista nije bitno. tj, ne prave se da su iznad toga, već im jednostavno ne znači toliko.

Meni prvom nije bitno i ne bi pravio famu ako ne osvojimo.

Jedno je igrati i ne osvojiti a drugo je odustati kompletno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Meni prvom nije bitno i ne bi pravio famu ako ne osvojimo.

Jedno je igrati i ne osvojiti a drugo je odustati kompletno.

 

ma da, ja verovatno neću ni gledati ako igramo sa megom i fmpom

ali me nervira taj "neću da se pravim da sam iznad toga", kao i "lažno moralisanje" ili bilo šta što se ocenjuje kao neiskreno zato što se ne slaže sa potpisnikovom percepcijom.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

ima i ljudi kojima ovakvo kls takmičenje zaista nije bitno. tj, ne prave se da su iznad toga, već im jednostavno ne znači toliko.

Mi je bitan...da sam iznad toga...

 

Jasno sam naglasio da pricam o licnim osecanjima, ne ulazeci u to sta drugi misle i osecaju, niti sam pokusao da nametnem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

A sad se komsije hvataju za izvestaj Covic i to kako smo drzavni projekat a i projekat grada Beograda, pa ovo je sou program😂

Inace jos jedna novost koja se moze cuti je "nece igraci partizana da igraju  zbog dugovanja" alibi do alibija

Link to comment
Share on other sites

Pretili su napuštanjem treća pa prekidom četvrta pa onda pred petu pa im onda ni praznjenje dvorane nije odgovaralo da bi sad napustili domacu ligu iako su promoteri razvitka srpskih igrača. No ko zna istoriji tog kluba zna da su napuštali i u vreme SFRJ, jednostavno ne znaju da gube.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

ima i ljudi kojima ovakvo kls takmičenje zaista nije bitno. tj, ne prave se da su iznad toga, već im jednostavno ne znači toliko.

Bitno ili ne, obaveza je da se igra ili da se ekipa odjavi na pocetku sezone. Ovako je možda neko drugi mogao da igra je protiv fmp. Sad je kasno za bilo kakvu korekciju. Nije fer ovako otkazati gde druge ekipe uskratis za ucesce u polufinalu.

 

Opet, da je KLS takav kakva je, za to je "kriva" ABA, gde ekipe takodje igra u (i u EL i EC). Drugacije ne ide. Ali ako se igra, onda se igra. Ako ne, onda se to najavi kad treba, a to je pocetak sezone. Mesec dana pre play offa kukati na dogovoreni način takmicenja je luzerski. Nepostovanje lige, saveza i konkurenata.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:

Komsije, objavili ste zvanicno podatke o finansijama.

 

Ove sezone najveci deo finansija je stigao od donacija, vise od zvanicnih sponzora, EL... respect.

 

spacer.png

Cekamo vase, kao i plate igraca, oh wait "mislite da je neko ovde dosao zbog para?"

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, srlepajce said:

Cekaj oni kao obrazlozenje navode incidente u plejof aba lige

Radi toga nece igrati kls ali ce i dalje igrati tu istu aba ligu 

Smejurija

Cudno da o huliganizmu nisu pricali kada su najavili da je nece igrati pre mesec dana, nego su propozicije problem,

 

Zasto lepo ne kazu istinu da stranci ne zele da igraju i da ne bi imali dovoljno igraca za protokol.

 

Kakve veze imaju huliganizmi sa KLS KADA SU TRAZILI F4 ZA KLS ILI ZREB DA BI SE ODREDILO PREDNOST DOMACEG TERENA.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kendrick said:

Komsije, objavili ste zvanicno podatke o finansijama.

 

Ove sezone najveci deo finansija je stigao od donacija, vise od zvanicnih sponzora, EL... respect.

 

spacer.png

Ipak je najveca kinta legla od drzavnih preduzeca, zatim od grada, cuvene donacije su tek na trecem mestu kad je rec o prihodima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...