Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Stvarno mi nije jasno da nisu priznali onaj kos Holinsa, cak i nasi nisu reagovali, dalje bilo je barem tri cetiri puta nesviranih koraka od Lesora, nakon tih jednih je Kalinic dobio cetvrti faul, bilo mi je malo sumnjivo i ono od Ledeja na kraju kad je usitnio korake al dobro na kraju se sve isplatilo.

Iskreno nakon prvog poluvremena sam mislio da lagano gubimo utakmicu, bilo smo katastrofa kako dobismo nista mi nije jasno, i da realno Zagorac igra kvalitetnu odbranu na Kalinicu.

neka nam je srecna titula 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čvarkov said:

Nadam se ostanku Kaline, ali i rasterećenju kao glavnog igrača poentera!

 

Svakako je glavni igrac, ali on je all round igrac a ne neki poenter na sta smo hteli da ga svedemo.

 

Nije on ni druga opcija u napadu. On ti je onaj 9 poena, 7 skokova, 4 asistencije , 3 ukradene i blokada tip igraca.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Nije ni Kalina čist u glavi.

 

Onako se kurčiš pa onda daš izjavu o navijačima.

Nije ni on čist u glavi. Umesto da se raduje sa saigračima njemu prvo u uglavi da ode do klupe Partizana kako bi provocirao Trifunovića.

Link to comment
Share on other sites

Најдража титула до сада, поштено зарађена и извојевана, упркос свему! Браво Звездо!

 

Нејт, Калина, Оги, Митре, ДеДа, Остине, Пефи, Радоња - свака вам јебено част! Осталима такође хвала на доприносу.

 

Дајте тај прелазни рок!

 

Link to comment
Share on other sites

Jedva preživeh. Posle prevrata 2015. najdraža titula. Da li neko može da mi objasni kako smo mi ovo dobili? Radonjić jeste tvrdoglav kao mazga, ali već sada zaslužuje spomenik ispred Pionira (ili naše buduće hale, jednog lepog dana).

Uprkos mučnom utisku zbog dešavanja oko terena, ipak velika radost na kraju. I da, igrala se odlična košarka u seriji. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kokodakalo said:

Po meni je to samo vaspitna poruka Trifunovicu. Decko je ispao jako glup jos ono vece a veceras jos gluplji i Kalina mu je to pokazao. Mislim da bi Obradovic kad mu se glava ohladi trebao i da zahvali Kalini. Kalinina reakcija ne bi bila u redu da je to uradio klupi Partizana, ali potpuno vaspitna reakcija posto je upucena malom Trifunovicu. Verujem da je veceras postao svestan koliko je ispao glup.

 

Decko jeste ispao glup. I ispao bi još gluplji, odnosno najgluplji, kad bi to radijo samo on. Ali pošto to rade svi, misliće da je to normalno. I ne samo on, nego i neki drugi igrači.

 

Tako da ako je ovo bio pokušaj nekog vaspitavanja, po mom mišljenju bio je slab.

 

Možda ja previše pišem o ovoj situaciji, posle ovakve velike pobede. I da, razumem da su glave vruče i da su neki ljudi temperamentiji od drugih i tako dalje. Ali jbg, ja sam u ovakvim situacijama kritičniji do svojih, jer mi je stalo kako se predstavlja klub za koji navijam. A to dal če čitav protivnički tim skida u gaće i drpa za muda sred terena, to me baš zabole. Njihov problem

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

I jos jedna stvar - pricajte o Radonjicu sta god hocete, ali on je disciplinu u timu doveo do savrsenstva.

 

Na prste jedne ruke se mogu nabrojati ishitreni sutevi, svaki put se trazio najlaksi nacin za poentiranje, stranci koji su tu da povuku kad je najteze, a ne da glume Durante, domaca osnova koja se zna u dusu.

 

Ja bih ovde vecinu ostavio i samo bi zamenio Aarona i Kuzmica za neke dve skakacke zveri.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Nije ni Kalina čist u glavi.

 

Onako se kurčiš pa onda daš izjavu o navijačima.

 

Luda glava 100%. Samim tim što se vratio u Srbiju pa nadalje... ali i megacar, iako je znao da nam kida živce tokom sezone... 

 

Ovo na kraju mu nije trebalo... ipak je on iskusniji od Trifunovića... Nadam se da ostaje i sledeće sezone...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Mile1 said:

Robija se zali na uslove koje su ga jedino odrzali u ovoj finalnoj seriji.Srama nema 

Plus to pricas a dovodis svinjosevica na utakmice, coveka koji je to ludilo doveo do tacke usijanja da se nikad nece ohladiti. Tezak olos i licemer

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ridji said:

Prva utakmica u seriji - supruga i ja kupali bebu na poluvremenu, druga utakmica - supruga i ja kupali bebu na poluvremenu, treći i četvrti meč nije bilo veče za kupanje… Večeras - Sergej kupan na poluvremenu :baby:

Sergej talija nasa!

Zamisljam scenu igra Zvezda a Sergej 12-13godina i dolazis ti aj Sergej na kupanje!Zrtva se mora podneti! :D

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, goldberg said:

I jos jedna stvar - pricajte o Radonjicu sta god hocete, ali on je disciplinu u timu doveo do savrsenstva.

 

Na prste jedne ruke se mogu nabrojati ishitreni sutevi, svaki put se trazio najlaksi nacin za poentiranje, stranci koji su tu da povuku kad je najteze, a ne da glume Durante, domaca osnova koja se zna u dusu.

 

Ja bih ovde vecinu ostavio i samo bi zamenio Aarona i Kuzmica za neke dve skakacke zveri.

ma covek cedi sto bih ja rekao suvu drenovinu..:default_coffee:

celu sezonu mu centri kuz i luka, jos sada  izbacio iz rotacije i white, koji je trebao da bude medju visikima sto je hollins medju bekovima.. sa tim centrima ni barsa ne bi dosla do finala abe a kamoli osvojila ga..:default_coffee:

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...