Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ja i moj najbolji prijatelj , veliki torcidas slavimo i pijemo celo večer. Hvala ti Zvezdo za to što mi grejes srce ❤️❤️❤️. Hvala svim forumsima koji su vjerovali a i onima koji su manje vjerovali u ovaj tim. Ovo mi je najslada titula.

  • Like 17
  • Love 8
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, medobrundo said:

Bravo Zvezdo!

 

Velike pohvale i komplimenti Radonji! Pobediti u pet mečeva najvećeg evropskog trenera svih vremena, koji na raspolaganju ima podjednako kvalitetan roster, fantastičan je uspeh.

 

Momci su pokazali karakter kada je bilo najbitnije. 47 poena u drugom poluvremenu ovako nervozne i raštrkane utakmice, uz samo 4 izgubljene lopte! 44-26 u poenima iz reketa, koji su skoro svi plod uvežbanih akcija i kretnji. I da, 100% bacanja, 15/15.

 

Imam utisak da je ova ekipa u ovoj seriji morala da pobedi i Partizan i sebe. Cela sezona je specifična, mnogo mečeva smo izgubili nesretno i mogli smo da postignemo i bolji rezultat u EL.

 

Zaista nije potrebno puno toga menjati i dodavati, 2 do 3 nova, pažljivo izabrana igrača mogu značajno da podignu plafon timu.

 

Davidovac MVP petog meča finala. Kakva dominacija nad Leday-om.

 

Leday ako ostane u Partizanu, smatraču ga ozbiljnim mazohistom. Biti ovako razvaljen 7-8 puta po sezoni i doči po još, to nemože normalna osoba

 

9 minutes ago, Tom Bombadil said:

Koliko im samo ovo znači. Kako ne voleti ove momke!

Au kakva titula, vrhunac drame!

Bravo momci. 
Bravo Radonja, ali ne zaboravljamo ti fejlovanja sa pojačanjima. Titula ne govori da si bio u pravu!

 

Ovo je zajebancija?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Totalno sam ispraznjen... kad sam ja ovako, kako li su tek igraci i strucni stab ovo podneli? Kalina i Luka su to lepo sumirali, evo sada i Zeljko (sa dozom drame i red lazi, red istine, ali ok, barem prica da treba stvari da se rese). 

 

 

Poslednju cetvrtinu smo odigrali sa mnogo vise mozga nego li prethodnih 7-8 cetvrtina. I konacno je krenulo sve ono sto sam prizeljkivao u postu na lajvu - da sut za 3p bude pristojan, da se pojavi Kalina, a i Partizan nije bio nesto bolji nego prethodnih cetvrtina. 

 

 

DeDa je u ovakvim utakmicama suvo zlato. Ako neko treba da ima staz u Zvezdi kao Lazic to je onda on.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...