Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Na ispitu su svi apsolutno SVI u ponedeljak ! Radonja,Igraci ali i navijaci !!!!

Ovo sramotno izdanje iz utakmice br.4 da se ne ponovi nikad vise ! 
treba napraviti paklenu atmosferu alii granicama normale sto se tice damog terena ,ne dopustati otimacinu od strane sudija ali biti korektan na terenu kao i do sadaza sta moramo da pohvalimo nase igrace i strucni stab !

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DownUnder said:

Rešenje je u zaustavljaju Lesora i Avramovica.

Sad za Lesora ne vidim da imamo odgovor ... Cirbes???

 

Pošteno bi bilo da onaj ko je sastavio našu unutrašnju liniju obuče dres i čuva Lessorta.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, mfmilan said:

Vi ste sada negde u raspoloženju ko mi 2013. - mi ne možemo da izgubimo, pretplaćeni smo na titule, po defaultu nam pripadaju.

 

I hate to break it to you - ne pripadaju vam.

To je sport, some you win, some you lose. Neće biti smak sveta ako izgubite, život će se nastaviti. Mi to najbolje znamo.

Nismo isti 😉.

Potpuno si u pravu. Nemam šta da dodam.

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, mfmilan said:

Vi ste sada negde u raspoloženju ko mi 2013. - mi ne možemo da izgubimo, pretplaćeni smo na titule, po defaultu nam pripadaju.

 

I hate to break it to you - ne pripadaju vam.

To je sport, some you win, some you lose. Neće biti smak sveta ako izgubite, život će se nastaviti. Mi to najbolje znamo.

I sad si ti došao da nas prosvetlis. Epiphany. E neka si nam objasnio. Bez tvog upisa ja bih živio u totalnom neznanju. Kako neoprostiva greška bi to bila.🤔

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

Manje Pefija (ako moze bez) pa mozemo necemu i da se nadamo

Da znam da ce otici taj skart (pefi, simon, cirbes...)  ako izgubimo pozeleo bih poraz u ponedeljak

Ali mislim da nam takvi ne ginu ni u slucaju pobede/poraza

Odlaze u oba slučaja ... onda je bolje da pobedimo. :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kankkunen said:

Odlaze u oba slučaja ... onda je bolje da pobedimo. :classic_smile:

I ja sam mislio da nakon onog proslogodisnjeg tima ne moze opet da se toliko pogresi u selekciji. Pa eto, ponovilo se, samo malo drugacije ali i dalje mnogo gresaka. Kako god, naravno da se nadamo pobedi. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mfmilan said:

Upis vredan Tate.

A tvoj je vredan čega. Šta prosipas tu. Mudrost.

Na tatu na zalazim a bogami ni na vasem topicu nisam nikad pisao.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Dobra stvar u svemu ovome je sto ce i vazda mazgoglavi Radonja da shvati da ovako vise ne moze. Ako se i nekako iskobeljamo u ponedeljak, morace čak i on da napravi velik rez, pre svega u svojoj glavi.

Nasa buducnost zavisi mnogo i oko ostanka Kaline. Svakom normalnom igracu te reputacije bi se ovo sve smucilo i prekipelo, pa bi pobegao sto dalje od ovog mulja. No, Kalina je opičen lik i i svemu ovome mozda nadje neku sumanitu motivaciju da i dalje bude ovde. Valjda ce biti tako.

A Kalina je inače veliki gospodin i njemu je sve ovo strano? Pa on je i u Feneru izazivao incidente, jer je takav, nadmen i malo pokvaren. Ja sam mislio da je Murić bio idiot u onom duelu protiv Cedevite, al gledao sam snimak iz više uglova i video podmuklo lakat Muriću direktno u vrat. Igra on ovde za dobre pare, za pare koje prima mora daleko bolje u ovakvim utakmicama a ne poput amatera da baca lob pasove  i dozvoljava da mu Zagorac krade loptu.

 

Igrali smo sinoć katastrofalno, al Bože moj dešavaju se i takve utakmice. Ovaj tim je već četiri puta dobio ove sezone Partizan. Imamo dva dana za pripremu i pre svega da vratimo odbranu koju smo imali u Evroligi. Naš problem je više odbrana nego napad, tek na trenutke u ovoj seriji igramo odbranu na evroligaškom nivou. 

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mfmilan said:

Vi ste sada negde u raspoloženju ko mi 2013. - mi ne možemo da izgubimo, pretplaćeni smo na titule, po defaultu nam pripadaju.

 

I hate to break it to you - ne pripadaju vam.

To je sport, some you win, some you lose. Neće biti smak sveta ako izgubite, život će se nastaviti. Mi to najbolje znamo.

Pa pre nekoliko godina smo izgubli seriju od Budućnosti i igrali Evrokup. Naravno da će se život nastaviti ako  i sada bude tako. Nije ovo borba na život  i smrt, niti se treba unositi toliko u sve ovo. Daj Bože da nam u životu najveći problem bude to da li će Partizan ili Zvezda osvojiti titulu, dan-dva posle ovakvih poraza ljudi brzo shvate da ima većih problema u životu i da ne treba živce toliko gubiti na sportke neuspehe. Ako pobedite, a nećete 😄, čestitaćemo i idemo dalje. Ko će ga znati, možda sledeće sezone samo preko Evrokupa će se moći u Evroligu.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, srlepajce said:

Manje Pefija (ako moze bez) pa mozemo necemu i da se nadamo

 

da bi bilo manje pefija, džoni mora da bude u stanju 

- da prenese loptu

- da prodorom pravi nekakav višak

 

pričam strogo o onome što se od džonija i očekuje, mislim da ni radonjić ne traži od njega sad neke nemoguće stvari

džoniju se ovo dešavalo i u euroleague ponekad, da ne reaguje dobro na konstantni pritisak na prevođenju

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Volter said:

A Kalina je inače veliki gospodin i njemu je sve ovo strano? Pa on je i u Feneru izazivao incidente, jer je takav, nadmen i malo pokvaren. Ja sam mislio da je Murić bio idiot u onom duelu protiv Cedevite, al gledao sam snimak iz više uglova i video podmuklo lakat Muriću direktno u vrat. Igra on ovde za dobre pare, za pare koje prima mora daleko bolje u ovakvim utakmicama a ne poput amatera da baca lob pasove  i dozvoljava da mu Zagorac krade loptu.

 

Igrali smo sinoć katastrofalno, al Bože moj dešavaju se i takve utakmice. Ovaj tim je već četiri puta dobio ove sezone Partizan. Imamo dva dana za pripremu i pre svega da vratimo odbranu koju smo imali u Evroligi. Naš problem je više odbrana nego napad, tek na trenutke u ovoj seriji igramo odbranu na evroligaškom nivou. 

To.sto Kalina nije cvecka ne znaci automatski da on uziva u situacijama kada ga vredja cela hala, kada prave zastave o izgledu njegove vilice... 

Pare za koje on igra  moga je da dobije vani, a i vece sigurno. On je u top 10 igraca na svojoj poziciji.

Slazem se da treba bolje i on, ali zbog kretenizma nasih strucnjaka on sada igra ono sto nije njegova uloga. Nesto slicno kao kada bi Dejan Stankovid dobio ulogu glavnog igraca u Interu.

Bolji smo od njih i dobicemo ih. A posle... Pamet u glavu.

Link to comment
Share on other sites

Juce sam ugasio u prvoj cetvrtini, jer sam video u kom ce smeru da ide i da sanse nema da dobijemo, a dovoljno sam nervozan bio i bez poraza u derbiju. 

 

Elem, mislim da sam i pisao da nam je mnogo kljucnija prva bila nego druga, i bas mi je zao sto nismo seriju resili u tri, a mogli smo, jer smo imali plus 7 na 10 minuta do kraja i to smo bili u naletu jer smo cetvrtinu pre toga dobili tipa 23:8. Ova je prosto bila too much da se odigra nesto iznad ocekivanja, ali nisam bas ovakvo rutiniranje ocekivao, mada mi je utisak kao da Radonja i igraci jesu i da su se bukvalno spremili za petu.

 

Sto se pete tice, nek bolji pobedi, a ovo nam je odlican ispit da vidimo dal smo zasluzili uopste da toliko dugo dominiramo u regionu, kad vec nismo napravili nikakav iskorak (komsije jesu, ok finansije su tu, ali imam utisak kao i da smo mi nekako polusvesno izabrali da se limitiramo i kao super je, prvi smo u regionu, sta nas briga za bilo sta drugo, sto je bas koncept koji ima rok trajanja, jer u basketu milion evra menja sve sustinski, a mi smo gotovo svake godine bili ili kratki za centra ili za pleja ili za trenera,...). 

 

Probleme smo identifikovali mi na formu bukvalno pre pola godine, sumnjam da to nije skontao Radonjic, ali je izabrao da nemamo centra i da imamo Pefija, iako bi vrv i s tim mucenim Lesorom sve uspeli da resimo u svoju korist. Snosice odgovornost u slucaju loseg rezultata i to je to. Svakako Partizan igra ok basket i ako pobede, bice to fer en skver, uprkos tome sto se ovde secira svaka sudijska odluka, iako je sudjenje kroz citavu seriju (ne znam za sinoc) bilo sasvim ok, licno nisam primetio tendenciju. E sad u petoj da vidimo od cega smo, tekma sezone, do or die, tu se vidi na koga mozes da se oslonis. 

 

Trifunovic kao takav je nebitan, daleko je bitnije sto se ovako ponasa neko koga je ovaj klub hranio, oblacio itd. Trifa senior je ocigledno failovao kao cale, jer ako vec sina kao bivsi kosarkas nije uspeo da nauci sta je sportski duh, onda je bar morao da ga nauci da postuje njegov bivsi klub. Nije ni to, nadam se da je persona non grata igde oko KKCZ i sad i u buducnosti i to je to.

 

I da, mislim da imamo mnogo veci sistemski problem od ove pete utakmice kako god se ona zavrsila. Jer mi smo stvarno svesno izabrali statiranje, a KKP ce sigurno dogodine biti jos jaci. Elem, i kako god se ova peta zavrsila, uopste nisam siguran da uzimamo KLS, a jos manje sam siguran da cemo dogodine ista uspeti da osvojimo, ako i dalje ostanmo pri ovom konceptu. 

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav komšije. 

 

Nemam nikakvu nameru da provociram, a moram da pogledam snimak da bih se ponovo uverio, ali utisak sa lica mesta koji sam stekao je frapantan nedostatak energije u vašoj igri sinoć (ne samo moj, ljudi su se redom pitali koji vam je i zašto izgledate kao starački dom). Naravno da se takve stvari dešavaju, a naravno i da ne pomaže kad protivnik šutira 75 posto iz igre u prvom poluvremenu, ali opet sve je bilo nekako mrljavo, beskrvno, ne sećam se da sam vas takve gledao ove godine (a trudim se da gledam EL kad god mogu).

 

I dalje mislim da imate više prednosti za revanš - iskustvo, domaći teren, publiku, pa i neki sistem koji je tu godinama. Što se mene tiče, makar smo vam malo crnila uneli u eventualnu titulu, ako ništa drugo, i to je dosta od ovog našeg low iq šizofrenog tima

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dzep said:

Pozdrav komšije. 

 

Nemam nikakvu nameru da provociram, a moram da pogledam snimak da bih se ponovo uverio, ali utisak sa lica mesta koji sam stekao je frapantan nedostatak energije u vašoj igri sinoć (ne samo moj, ljudi su se redom pitali koji vam je i zašto izgledate kao starački dom). Naravno da se takve stvari dešavaju, a naravno i da ne pomaže kad protivnik šutira 75 posto iz igre u prvom poluvremenu, ali opet sve je bilo nekako mrljavo, beskrvno, ne sećam se da sam vas takve gledao ove godine (a trudim se da gledam EL kad god mogu).

 

I dalje mislim da imate više prednosti za revanš - iskustvo, domaći teren, publiku, pa i neki sistem koji je tu godinama. Što se mene tiče, makar smo vam malo crnila uneli u eventualnu titulu, ako ništa drugo, i to je dosta od ovog našeg low iq šizofrenog tima

Mfmilan je u pravu, ovo jeste neka nasa 2013,labudova pesma, cak i da uzmemo titulu ( u sta jos uvek verujem ).

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Mfmilan je u pravu, ovo jeste neka nasa 2013,labudova pesma, cak i da uzmemo titulu ( u sta jos uvek verujem ).

 

Ne znam za labudovu pesmu, ali sam ja tek sinoć shvatio da vama najmlađi igrač u rotaciji ima 26 godina 😲

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...