Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Just now, Miki28 said:

Beron je za Zoa igracina. Prevara

 

Zo je ove sezone bio među najboljim plejmejkerima u EL, odličan two way igrač sa retkim fizikalijama za tu poziciju. Beron je na EL nivou šuter specijalac i malo šta drugo - vrlo skromne fizikalije, odbrana, plejmejking... Praktično 6th man za koga će se igrati što više off ball akcija dok je na parketu, a ako ga ne krene šut slaba korist od njega.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Koga bi prije vratili, Loyda ili Barona?

Brown je niza klasa u odnosu na njih.

Лојд наравно. Берон једино у чему је бољи је шут за 3 и то питање колико. Лојд је изгинуо прошле сезоне и тукли га сваки пут кад је ишао према блоку, удвајали мање више чим добије лопту+ је имао 0.5 крштеног играча уз себе у нападу све до плеј офа где су искочили и Ноко( који је додуше и дошао мало пре плеј офа, не морамо се присећати фантастичних центара пре њега) и Добрић, а да не заборавимо да плеја нисмо ни имали (Лексингтон Хол није постојао од повреде у дербију па све до финала КЛС и био је ту неко време Рочести који осим ликом тад и игром подсећао на син Драгана)  него је Лојд и то изигравао уз Волдена. Такође се није штедео ни у одбрани за разлику од Берона који је ту минус играч. А у две сезоне са Бероном смо имали неупоредиво боље формиране екипе. Берон да је био у ситуацији као Лојд не би га нико ни прижељкивао сад.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma kakav Brown, prevara. Kad je gusto prodaje. Zanimljiv za gpedanje 3/4 ali u 4/4 non factor.    

 

Sačekaj prelazni rok i sve će biti jasno kao dan. Od našeg simpatisanja je tanka vajda kada genge tresnu o astal. Zo i Lojd su top level 2 ways bekčine za razliku od Berona šarp šutera. Odbrana, prodor, ball handling, tranzicija i alati kojima mogu napasti koš...u tim kategorijama je dobrano iza obojice. Lorenzo je i za Lojda sirijus klačer. Ladniji od prehladjenog zaečarca.   

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mislim da su sve trojica opasni igrači i da tu dolazi do debate samo zato što neko voli da gleda ovaj, a neko onaj tip igrača.

 

Da se ja pitam, Zo, Loyd pa Beron.

 

Ali kad bi morao realno da procenim ko može najviše da doprinese timu, onda Loyd, Zo pa Beron. Vrhunski skoreri koji povrh svega cepaju i odbranu, ne rastu na granama. Zato lagano Loydara na prvo mesto. Ništa protiv Berona, ali on mi je malo jednodimenzionalan i zato je iza ove dvojice.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Sut Beronov, brzina Lojdova i kontrola Zo-ova. Podaj gospode jednog takvog, a ja cu ti oprostiti sve i koronu i Srnica ma i Gobeljica, kapivam da je to ok.

 

normal_STJ_4827~3.jpg

 

 

Da li je realno da se sada vodi ova diskusija? 😂

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Subjektivno najdrazi Beron ali objektivno Beron na trecem mestu. U racionalnim odlukama treba emocije ostaviti po strani.

 

Najbolji skorer je Lojd pa Beron pa Zo. Iako nije velika razlika izmedju sve trojice, al shodno minutazi cak je mozda i Beron najbolji skorer jer on postize samo poen-dva manje a igra 20 minuta prosecno dok ostala dvojica igraju blizu 30 minuta po mecu.

 

Najbolji defanzivac je Zo pa Lojd pa Beron.

 

Najbolji suter je Beron pa Lojd pa Zo.

 

Najbolji razigravac je jasno plej Zo, pa Lojd pa Beron.

 

Kad bi morao da biram dobrog pleja a losijeg beka ili loseg pleja a dobrog beka, uvek bi pre izabrao ovo prvo.

 

Dakle Zo je sa pozicije koju igra najkorisniji za ekipu, donosi gotovo isto poena kao Lojd i Beron, jasno najbolji razigravac, najbolji defanzivac.

 

Zo je trenutno u top5 plejeva u Evroligi. Lojd je u top5 bekova, dok Beron nije.

 

Lojd i Zo imaju vise nacina od Berona kako postizu poene, da ne kazem raznovrsniji su. Ipak koga briga ako ce svi oni dati gotovo isti broj poena. Na svoj trojici se igraju flaster odbrane. Tako da mislim da bi nam trebalo biti svejedno da li je Beron dao 12 poena iz 4 suta za 3 ili Lojd sa dve trojke, dve polu distance i jednim prodorom.

 

Ono sto je najveca cinjenica je da uz Lojda smo imali 10 pobeda prosle sezone. Da je bio Lorenco umesto Lojda bi mozda imali i koju vise jer je sposoban da postigne isto toliko poena a bolji je defanzivac a najvaznije razigravac sto nam je falilo kao hleb nasusni. Da je Beron imao ulogu Lojda da igra po 30 minuta i da od njega zavise pobede, ja tipujem da ne bi imali vise od 6-7 pobeda. Teska srca, ali je tako.

 

Dakle Zo-Lojd-Beron.

 

Svakako se ne bi bunio da Beron dodje ikada cak sta vise bio bi jako srecan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, strah od vozova said:

Zo mi je najdrazi od sve trojice, jer me neverovatno podseca na mog omiljenog Hemofarmovog stranca Vontigo Kamingsa. Inace, drugog omiljenog stranca na ovim prostorima posle Bilija Tomasa. 

kako je bili, koji je zapalio posle 20 utakmica, uspeo da osvoji tvoje srce?

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Targetiranje imena, a jedino sto je bitno za miran san je ostanak trenera. 

 

Sledece sezone ako stvarno budemo imali dobar budzet a ne ovo covicevo pranje para bicemo lagano u top8

koga nam coach ra pikira za centra sl. sezone?

mozda bobija mozemo da privolimo ako vucko da budzet za neki rimejk bitke na neretvi npr

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, NikadProtivKaline said:

koga nam coach ra pikira za centra sl. sezone?

mozda bobija mozemo da privolimo ako vucko da budzet za neki rimejk bitke na neretvi npr

Sledece sezone se pravi tim za TOP8 EL ako Radonja ostane, to treba da ti bude jasno. Bobi nece dolaziti jer snima filmove i zivi svoj san koji retko ko moze dostici. Apsolutno sam siguran da Dejo bez obzira hoce ostati ili otici u neki drugi EL tim pravi planove za Zvezdu sl sezone i skautira potencijalno nove igrace koje mogu pomoci klubu da u borbi za F8 pai za sam krov Evrope. Covic  ima uglavnom bedne budzete jer raspolaze sa onim sto mu drzava da, na sve to se ogrebe 10-15% i racuica je jasna. Morace da da Deju ozbiljne garancije ako zeli kao velika vecina navijaca da ostane.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...