Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, Wingwalker said:

 

Luka je za Ogusta i taj rang ''almost famous'' EC visokih igrača koji nisu skočni i eksplozivni...magistar košarke.

 

 

Kako to misliš Auguste nije skočan i eksplozivan? Pa to mu je glavna igračka vrlina. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Ivanovica, ranije sam pisao da treba ponekad da se proba s njim na poziciji 2  jer je u paru sa Kobsom, cesce Kobs prenosio loptu.

 

Neki su se na to smejali kao da sam jeres neki napisao, nisam mislio konkretno samo da igra na toj pozicji vec da se kombinuje.

 

Sinoc je dok su Ivanovic i Kalinic bili zajedno na parketu iz glave barem 5-6 napada Kalinic prenosio loptu i to je davalo rezultata. Ja sam konkretno ranije to mislio s njim u paru sa Voltersom/Markovicem kada je igrao a Radonja je njega tad stavio da prenosi loptu a manje je sigurniji u prenosu od obojice pa i vise se muci da doda loptu iz predvidjene akcije, rekao bih ima i nesto slabiji pregled igre od obojice.

 

Jednostavno, vise se trosi organizacijom igre i mislim da to kod njega utica na procente. Znaci vise ga vidim kao sekundarnog kreatora iako je on plej a ne neki cisti bek suter, ali je ipak kombo bek, a sto da ne da se proba s njim da igra neke Holinsove akcije istrcavanja iz blokova i suta jer u principu manje vise samo se to igra za Holinsa a ne ide mu nista sut nakon povrede.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, 1945 said:

, a sto da ne da se proba s njim da igra neke Holinsove akcije istrcavanja iz blokova i suta jer u principu manje vise samo se to igra za Holinsa a ne ide mu nista sut nakon povrede.

 

mislim da nikada i nigde nisam video džonija da to radi, pa mogu samo da zaključim da ne ume

 

džoni je najbolji u šutu za tri kada sam kontroliše trenutak, odnosno kada šutira iz driblinga. imam utisak da je tu bolji nego iz spotupa

istrčavanje iz blokova ne mogu da zamislim kod njega

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

Od kako je dodirnuo ruku Saint Dropkicka, počeo je da sipa kao Dropkick na forumaškom showdownu svojevremeno. 

 

Bolje deluje od ovogodišnjeg pranja ruku u Moravi. 

De dodirni Kuzmica jos 🙏

  • Like 3
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:
  Kako to misliš Auguste nije skočan i eksplozivan? Pa to mu je glavna igračka vrlina.  

 

Možda kad nema Luke...:capone_2: 

Nie savato tri lopte sinoć. Ali neka je tako skočan i u ponedeljak.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

džoni je najbolji u šutu za tri kada sam kontroliše trenutak, odnosno kada šutira iz driblinga. imam utisak da je tu bolji nego iz spotupa

istrčavanje iz blokova ne mogu da zamislim kod njega

Mozda si stekao takav utisak jer je je veliku vecinu trojki dao tako tacnije tako pokusavao, zapravo nisam siguran koliko uopste ima spot up/cath and shoot uzetih suteva, rekao bih 20% u odnosu na 80% ako ne i vise.

 

 

Ovde na 0:40 i 2:30 na primer.

 

Mozda @Guru ima statse Dzonijevih suteva za 3 iz ovih situacija.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Koga bi prije vratili, Loyda ili Barona?

Brown je niza klasa u odnosu na njih.

Beron u pola dana u pola noći. Jednostavno nešto mu se konstantno vuče po podu. Svaka čast Lojdu, ali ovo pitanje se ne dovodi u obzir. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...