Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Atipicna nasa utakmica danas: bacanja izvrsna, neke bas atraktivne akcije, a zato ispadasmo u odbrani kao iz voza u dobrom delu utakmice. Izgleda da je Mitar dosao do daha, a raduju dobre partije Vajta i Dzonija

Moram reci da mi je ostao bas upecatljiv i momenat kada je Lazic zalepio Pulena ( u svetlu vec dvogodisnjih prozivki od strane istog ) 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Boze me oprosti, meni ova utakmica bila prilicno dosadna za gledanje. Nekako nisam navikao da se nadgornjavamo sa indijanskim ekipama kao sto je COL, odbrane bez.Falila mi krvava kolena🤣

Ni jednog trenutka nisam pomislio da mozemo da ne dobijemo, valjda sam zato svega nekoliko puta podigao zadnjicu sa stolice u hali.I Vesiceva klima je tako dobro odradila posao, da je bilo uputno ne mahati mnogo rukama.

Protiv komsija dolazim u kupacim gacama🤣

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kosjan Willavić said:

 

Moram reci da mi je ostao bas upecatljiv i momenat kada je Lazic zalepio Pulena ( u svetlu vec dvogodisnjih prozivki od strane istog ) 🙂

 

da budemo posteni, imao je i pullen solidan ankle breaker na lazicu ali je dobacio loptu nekome pored 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kosjan Willavić said:

Pala je i opasna banana Radovanovica na Holinsu ,ako se secam

 

svega je bilo, bas fani tekma 

edit 

najjaci mi je jaka, majkemi obozavam tog coveka. sto kazu ameri, jos nije sreo sut koji mu se nije dopao ( :

  • Like 8
  • Love 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 5/10/2022 at 5:15 PM, UDresuKvinsiMilera said:

Dosli su dani kada se kroji sudbina ove a i buducih sezona,dani plej ofa.S obzirom na to kako je satkan nas tim i situaciju oko nas opet ponavljam da cemo vrlo verovatno kasnije ovu sezonu gledati kao istorijsku.Setite se tokom plej ofa tok nase sezone a tok protivnika iz ABA,terena do van njega,sve uzmite u obzir.Nek vam bude u malom mozgu i kakav bi nam tek polozaj bio da igramo ek, a zatvaranje EL je iza ugla.

 

 

Za pocetak po mom misljenju vrlo vrlo neugodan prvi mec protiv Col.Ekipa jasno sposobna a da bi je ukrotili treba igrati u nasem ritmu,za tako nesto mislim da bi nam serija na tri dobijene mnogo vise odgovarala.Da ih osetimo,da se adaptiramo.Ukoliko se ne snadjemo u prvom mecu,dozvolimo im njihovu igru serija je vec mlzda zavrsena...ajde mozemo mi i tu kosarku na poen vise da igramo pokazali smo to ove sezone iako neki misle drugacije ali vrlo neugodno pogotovo kada se uporedi Buducnost kao protivnik,a umalo su nam promakli.

 

 

Poruka je jasna,nasi zadaci su jasni:

 

 

B39U0fbCUAACqJu.jpg

Ipak je bio slucaj broj dva tj bold.Nije bilo realno da ovako slabo ukomponovani kontrolisemo tempo utakmice.Iznova smo im dozvoljavali igru iz tranzicije,bunili se ko koga cuva...Zato su i bili u igri.

Kod njih ce verovatno biti isto,malo vise nalik prvom poluvremu nego drugom od veceras,ipak smo im u drugom dozvolili 34p sto je dobro,pa ko pobedi,ne zna se.

On 5/10/2022 at 5:40 PM, uini said:

pa kao da do sada nisu cepali difens, to se valjda podrazumeva

 

ja sam više u fazonu

i want you to make 70%+ freethrows.

Ne podrazumeva se,uslovi su specificni.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, 1945 said:

Za kraj upitan je trener Zvezde šta može da bude drugačije u nedelju u odnosu na meč u Beogradu

"To što se igra u Ljubljanu", uz smeh će Radonjić.

 

Idemo po 2-0.

A sto se utakmica igra u ponedeljak nema veze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cekam hoce li ovi dezurni kriticari da kazu ali ocito nece, pa moram ja.

Luka odlican, pokidao.

Sparina gora u Pioniru sada nego pre renoviranja, to je verovatno namerno napravljeno da se nasi naviknu a rivali budu kao ribe na suvom.

Bice ovo sve dobro.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Clash said:

Cekam hoce li ovi dezurni kriticari da kazu ali ocito nece, pa moram ja.

Luka odlican, pokidao.

Sparina gora u Pioniru sada nego pre renoviranja, to je verovatno namerno napravljeno da se nasi naviknu a rivali budu kao ribe na suvom.

Bice ovo sve dobro.

 

Ja zaista ne znam kako ce se igrati KLS u sred juna. Jadni ovi nesrecnici na terenu kad mi na tribinama hocemo da skapamo. Vesica treba premlatiti kao vola u kupusu na sred Trga

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ja zaista ne znam kako ce se igrati KLS u sred juna

Isto kao i prosle godine, s tim da ukoliko se polufinala zavrse sa 2-0 a finale zavrsi 3-0 ili 3-1 finale Aba moguce da ce se finale Kls-a zavrsiti i 5-7 dana ranije nego prethodne sezone.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 1945 said:

Isto kao i prosle godine, s tim da ukoliko se polufinala zavrse sa 2-0 a finale zavrsi 3-0 ili 3-1 finale Aba moguce da ce se finale Kls-a zavrsiti i 5-7 dana ranije nego prethodne sezone.

Racunaj da ce za eventualne, a gotovo sigurne derbije u finalu, Pionir biti dupke pun.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Финале абе прошле године је било језиво. Ем што сам замало изломио ноге у крљању да се утрчи у халу ем што је било 700 степени. Кад сам изашао после утакмице лагано сам могао цеђењем мајице напунити чашу знојем.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bio u hali, skuvao se, ostao zaključan u Pioniru jer sam ostao da napravim koju fotku pa izašao na drugi izlaz, ali najveći utisak mi je Lazina odbrana. 

 

Izgleda da je pratio Pulenov tviter🤣

Link to comment
Share on other sites

Easy like Sunday morning.

 

Vidi se da smo rusty tako da bi bilo dobro da odigramo još dve tekme sa COL kako bi se bolje spremili i imali tekmu više pred finale.

Edited by propolis
Kuzmić je definitvno spreman za rashodovanje,jbt ne može loptu pas da uhvati, užasno.
Link to comment
Share on other sites

Svidjaju mi se komentari nasih forumasa i drago mi je sto vlada oprez i postovanje prema COL.

 

Bravo momci i da se vrati serija u Bg, nista strasno, kvalitet je tu, vera u Radonju i igrace ne manjka ni jedan promil.

Link to comment
Share on other sites

Vodio poznanika iz Slovenije na KKP - Bud i najavio mu da ne nosi ništa od čvrstih predmeta, da moramo da krenemo dosta ranije, itd... Ali sam mu se na kraju tekme izvinio što mu nisam rekao da ponese rezervnu odeću. 😄 Užas.

 

Ali ajde, mi ćemo se oznojati, ali što će se igrači polomiti to je mnogo veći problem. Juče na početku vaše tekme je bilo 5, 6 klizanja. 

Je l' su beše samo u Virtusu ove sezone  bile dve povrede zbog klizanja na reklame? A kod nas još dodatni faktor ekstremne vlažnosti.

 

Dragić mi ispao faca u jednom napadu, tj. vašem napadu, njihovoj odbrani. Kad se neko od vaših okliznuo, a Dragić ga diže, a napad sve vreme u toku. Kao na basketu.

 

Čestitke na pobedi!

Edited by uvrnuto
  • Like 13
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Redstar0356 said:

Meni je utisak meca, posto sam jurio strim, hrvatski komentator na Areni 1. Generalno uvek imaju odlicne komentatore steta sto nasi nisu takvi. BAs je zanimljiv za slusanje, upotpuni dozivljaj

 

Domagoj Pancirov je car.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Domagoj Pancirov je car.
Kaže u prenosu utakmice sa Gripa , nije sve bilo crno u bivšoj nam državi , nešto je bilo i žuto [emoji57]

Jedini igrač koga sam kritikovao (blago) je Džoni Ivanović

Za ono sinoć [emoji122][emoji122][emoji122]

Konačno Džoni kakav nam treba

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

svaki drugi dzonijev duel u prvom poluvremenu je bio flop epskih razmera, tipa, 

 

giphy.webp?cid=6c09b95287a083baec821440a

 

 

 

al u drugom ih je oshurio ozbiljno, svaka cast. 

 

Džoni je u zadnjoj četvrtini, nakon već postignutih 10 poena, fino izmorio njihove bekove i iznudio dva ultra jeftina faula kada nam je upravo to trebalo...smirivanje ritma i laki poeni sa penala već na početku napada.

Luka je za Ogusta i taj rang ''almost famous'' EC visokih igrača koji nisu skočni i eksplozivni...magistar košarke.

21 poen, 7 skoka, plus-minus sa njim u igri 16 i VAL 28. 

Kuz je luksuz i za trećeg centra jer jednostavno niko ne želi više to da gleda. Vala i dosta je bilo. Ispoštovan je domaćinski nakon one pizdarije, jedina top level sezona mu je bila kod nas pre nego što je potpisao ugovor karijere sa Realom i vratili smo ga nakon dve sezone neigranja za kintu od 400k...i još vukli ove tri sezone ko preveliku kamp kućicu. I taj odbrambeni faktor kao jedini njegov forte je sada utanjio na 6-10 minuta dok ne krene da guta vazduh. 

Tačno je prekuvan da sledeću sezonu može da odradi samo na poziciji Cirbesa.

Markmajvords...

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

svaki drugi dzonijev duel u prvom poluvremenu je bio flop epskih razmera, tipa, 

 

giphy.webp?cid=6c09b95287a083baec821440a

 

 

 

al u drugom ih je oshurio ozbiljno, svaka cast. 

Dosta nas je zivcirao time dok je bio u Buducnosti, malo sad za nas da radi posao 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...