Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

On 5/6/2022 at 2:20 PM, 1945 said:

Stroberi jeste otisao negde na polu sezoni a za Dzeninga se i ne secam svakako su im pomogli da ostvare poziciju koju su ostvarili. To samo jos vise pokazuje njihovu snagu tj. da su bili dobar tim i ovih par drugih a ujedno i glavnih nosioca Blasingejm-Zizic-Saric da jednostavno u tom trenutku je to minimum u ravni sa Admiral-Dzenkins-Blazic-Katic a ne da smo izgubili od nekih levata a mi bili ne znam sta kako se predstavlja.

 

Kakav Zizic kad je i on otisao jos u decembru? Zasto uopste pises o sezoni ako sam priznajes da se ne secas sta se desavalo tada?

 

Cibona je sa njima igrala do kraja decembra i ostvarila ucinak od 8-4. Nakon toga slede dva poraza i serija od 9-3. Dakle, 9-3 bez ovih igraca i 8-4 sa njima.

 

U polufinalu sa Crvenom zvezdom Cibona je igrala sa samo sedam igraca: Petorka Blassingame - Siriscevic - Rozic - Saric - Planinic i zamene Kus i MJK (otkud ti Kruslin samo ti znas). Ostali igraci bili su Junakovic i Mavra (ovi iz Zadra), Arapovic, Demo i Gabric - koji nisu ni igrali. Kus je imao 36 godina, Arapovic 18, Junakovic i Mavra po 20.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goldberg said:

 

Kakav Zizic kad je i on otisao jos u decembru? Zasto uopste pises o sezoni ako sam priznajes da se ne secas sta se desavalo tada?

 

Cibona je sa njima igrala do kraja decembra i ostvarila ucinak od 8-4. Nakon toga slede dva poraza i serija od 9-3. Dakle, 9-3 bez ovih igraca i 8-4 sa njima.

 

U polufinalu sa Crvenom zvezdom Cibona je igrala sa samo sedam igraca: Petorka Blassingame - Siriscevic - Rozic - Saric - Planinic i zamene Kus i MJK (otkud ti Kruslin samo ti znas). Ostali igraci bili su Junakovic i Mavra (ovi iz Zadra), Arapovic, Demo i Gabric - koji nisu ni igrali. Kus je imao 36 godina, Arapovic 18, Junakovic i Mavra po 20.

Promasio si citavu sustinu svega napisanog i teme o kojoj sam pisao. Al aj odgovoricu ti posto vidim da si utrosio vreme na guglu i posto me je pogodilo pitanje zasto pisem o necemu cega se ne secam koje zvuci kao da se ne secam nicega a napisao sam dosta toga tacnog i kao da ovde ne smeju da se pisu stvari koje nisu 100% tacne a maltene na svakoj strani neko napise neku nebulozu al nisam video da drugima pises u tom tonu. Zapravo skoro nista netacno nisam ni napisao. Cega sam napisao da se ne secam stavio sam do znanja. Secam se Zizica iz te sezone da je bio odlican al se nisam secao da je presao negde al nisam ni napisao da je igrao protiv nas vec da je bio osovina te sezone, Stroberija sam se na primer setio da je otisao i napisao. Uglavnom mi je fokus na nase igrace pa od pre 8-9 godina ne mogu da ubodem bas sve igrace iz drugih timova koje su utakmice tacno igrali.

 

Nisam guglao nista osim dela gde sam pisao koliko su im igraci koji su igrali te sezone imalo El/Ek sezona pre te a to je takodje isto bila sustina uporedjivanja timova u iskustvu u toj sezoni odnosno pre te.

 

I te koje si napisao to je takodje dobar abaligaski tim one sezone uporedjivajuci i sa nama i sa Partizanom i sa Cedevitom a to je sustina svega, nije vazno dal je neko propustio mec protiv nas i ko je dao koliko poena, tim je bio iskusniji od nas u evropskim takmicenjima dosta a i po godinama, bukvalno sam 3 puta naglasio doslovno sta je sustina i price koja cak nema veze sa Cibonom nego je krenula od komparacije Radonjic-Alimpijevic pruzanje jos jedne sanse odnosno ne pruzanje.

 

Zamisli sad krenemo da pricamo o rodjendaskoj torti od cega se sastoji a ti se uhvatis za rodjendasku svecicu ili pre cak tanjiricima za parcice torte, otprilike si toliko skrenuo sa sustine. 

 

Kruslin mi je ostao u secanju da je stigao pred kraj sezone tada, a evo upravo sam i proverio pa nisu mogli da ga registruju za Aba pa je igrao zavrsnicu hrvatskog prvenstva te sezone. Sve i da sam pogresio, a nisam, cemu to "odakle Kruslin samo ti znas", kao da sam napisao neku esencinajlno vaznu informaciju...

 

Ziv bio. Necu ti vise odgovarati oko Cibone na ovoj temi.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ridji said:

Sto, pa čoveku se svidjaju Lazine ruke :classic_biggrin:

Ma ja sam to vise u stilu nekadasnjih sms poruka koje su isle na tv-u s pocetkom 21.veka.

A ovako glasam za ljubav u stilu Dzeja Ramadanovskog👌

Link to comment
Share on other sites

Dosli su dani kada se kroji sudbina ove a i buducih sezona,dani plej ofa.S obzirom na to kako je satkan nas tim i situaciju oko nas opet ponavljam da cemo vrlo verovatno kasnije ovu sezonu gledati kao istorijsku.Setite se tokom plej ofa tok nase sezone a tok protivnika iz ABA,terena do van njega,sve uzmite u obzir.Nek vam bude u malom mozgu i kakav bi nam tek polozaj bio da igramo ek, a zatvaranje EL je iza ugla.

 

 

Za pocetak po mom misljenju vrlo vrlo neugodan prvi mec protiv Col.Ekipa jasno sposobna a da bi je ukrotili treba igrati u nasem ritmu,za tako nesto mislim da bi nam serija na tri dobijene mnogo vise odgovarala.Da ih osetimo,da se adaptiramo.Ukoliko se ne snadjemo u prvom mecu,dozvolimo im njihovu igru serija je vec mlzda zavrsena...ajde mozemo mi i tu kosarku na poen vise da igramo pokazali smo to ove sezone iako neki misle drugacije ali vrlo neugodno pogotovo kada se uporedi Buducnost kao protivnik,a umalo su nam promakli.

 

 

Poruka je jasna,nasi zadaci su jasni:

 

 

B39U0fbCUAACqJu.jpg

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2022 at 5:10 AM, 1945 said:

Promasio si citavu sustinu svega napisanog i teme o kojoj sam pisao.

 

Mislis, napisao sam samo cinjenice koje su lako proverljive - Kruslin je nebitan jer nije ni igrao u ABA ligi za Cibonu, Zizic, Strawberry i Janning su bili tu samo pola sezone, vecinu vaznijih meceva sto u regularnom delu sto na tom F4 iznela su dva preostala clana prve petorke (Blass i Dario) uz Planinica, tri solidna klupska igraca sa klupe i veterana Kusa.

 

Mislim, to bi bilo kao da ja napisem da je Radonjic imao odlican tim jer je do januara tu bio Schilb.

 

Sustina svega je da si promasio odbranu nekom tezom da je Cibona imala prilicno skup/dobar roster - to prosto nije tacno, samo su bili dobro vodjeni i iskoristili nas raspad u jednom mecu. Radonjicu je, naravno, morala da se da jos jedna sansa jer je imao sasvim dobru sezonu, ali ta priprema meca i cela situacija sa Schilbom je nesto sto mu se itekako sa pravom zamera - na kraju krajeva, niko nije bez gresaka, pa i Radonjic (iako je ubedljivo najbolji trener Crvene zvezde u Covicevoj eri).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda i mec sezone sutra, ko dobije taj je skoro sigurno u finalu. Bicemo rdjavi sigurno, nadao sam se da cemo na misice, neko ludilo s tribina i umereno domacinsko sudjenje iscupati pobedu. Medjutim, delegirani Pukl, Nikolic i neki no-name Slovenac, pa ovaj treci faktor u startu otpada.

 

 Evo i Cox po hitnom postupku bio u jutarnjem, kumi i moli navijace da dodju u sto vecem broju, "da svi zajedno iskontrolisemo regularnost utakmice" 😆

Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2022 at 2:11 PM, Redstar0356 said:

Dobar dana, da li ste ti i drugarica zauzete i da li ste lepe? Ukoliko ste slobodne, tu sam sa drugom da vam pravim drustvo cak i u Mariboru, ako treba. Ne morate biti puno lepe, onako, solidno. Ako volite kosarku moze i ruznjikave. Pozdrav 🖐

Mozda je zapravo ta drugarica Devil??

Vise si ti opterecen Devilom nego Devil Radonjicem.

 

Sto se tice @DameTime moze sa mnom na tekmu, ako drugarica voli Deja kao ja, ostavicu zenu zbog nje. Posto zena ne prati sport 🙂voli samo da putuje preko na tekme,a ni da pogleda Deja

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ko toliko gura tog Nikolića?
Prođe više od 2 godine od kada nam je ukrao Kup iz oka, a on se i dalje provlači.
On je sudio onu "kad je nestalo struje". Zbog 2-3 odluke na kraju ovi iz Ljubljane su krivili njega.

Kardum je iz Hrvatske

Jebeš sudije... vreme je da "Pionir progovori"af16d93960a38d1d5a5c5083d76c5075.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema tog sudije kojeg vole navijaci. Skoro svake godine titule sem kod nesretnog Alimpijevica.

 

Olimpija nije do kolena Zvezdi, imali su nesto utakmica vise, ali generalno su po meni skup nekih osrednjih igraca i bas meki. Tim koji ima Omica ne moze uzeti trofej. Razlika u kvalitetu i iskustvu trenera je ogromna,fizicki smo jaci. Dejo je par puta dobijao PO u CG, Srbiji i Nemackoj sa nulom, to ocekujem i ove sezone.

 

Jedini problem vidim sto je Olimpij imala takmicarske meceve, to im je jedina prednost u ovom match up-u

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...