Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

6 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

 

Pusticemo Lazarevica da ga igrize,nikakav problem.

Salu na stranu jeste Lesor problem ali bi bio veci da ima sut spolja,takvi igraci nama zadaju muke tj nema ko da ih cuva.Nije sto nas je sad natrpao(da znam da je sad igrao na 4 ) nego sam i pre to mislio, Rubita nema ko da brani kod nas,Kuz nema sanse a Mitar nikada nije imao neku brzinu nogu i nekako naivno pusta sut igracima,verovatno jer ga zaobidju lako,ne znam u cemu je stvar.Zato mislim da bi nama mnogo vise problema pravio i Ledej i Alen na 5 ovako stavis Kuza na Lesora i sta?Ovaj jeste brzi ali van reketa nije dao kos ne pamti.Pritom Lesor je koliko mi se cini mnogo slabiji nego u mandatu kod nas samo sudije sviraju neke smesne faulove nad njim pa postaje pretnja dole.

 

 

 

 

 

Jankunasovo pustanje nas ukanalilo danas.

Toliko pusti sut da bih rekao da je los skauting ali posto je isto radio sa Alenom cisti zajebi Luke,kao i ovaj faul sto nismo pravili.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, mister-no said:

April mesec, Davidovac prva petica. Sve što bi trebalo znati o ovoj sezoni...

Jos u novembru sam rekao da je Dejan Radonjic potpuno prolupao ove sezone.

 

Covek vadi iz penzije za 350k ohladjenog lesa, a onda produzava splavara koji se ni ne bavi kosarkom par godina. A na sve to smo imali povredjenu prvu cetvorku za koju se nije moglo ocekivati da bude igrac kao pre povrede.

Pa da se doveo bar 1 krsten igrac.

Ovo je ozbiljan bezobrazluk sta je uradio, jer se cca 500k dalo na 2 penzosa.

Za te pare se moze dovesti odlican igrac u reketu.

S druge strane svaka cast za taj neki effort i pobede u EL, jer imamo uz Zalgiris i Albu najgori roster. Mada je i tu izgubio 4 dobijena meca, ukljucujuci ovo veceras. Bukvalno nadrealni momenti.

 

Nerealno je da je sve veca mazga kako godine prolaze. Ne mogu to da razumem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam pratio, ima i bitnijih stvari danas. Ipak, bez gledanja - svaka ekipa koja ima tri razlike i primi trojku u poslednjoj sekundi treba da izgubi. I to bez da se igraju produžeci. Automatski pobeda da se pripiše ekipi koja je dala trojku. Jer, biti toliko glup mora biti kažnjivo.

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pavijan2 said:

Jel' tebe neko nešto pitao.

Nisam primetio ni pitanje za tvoj upis, pa si svejedno između redova poželio smrt košarkašima kluba za koji navijaš.

 

Inače, na kraju upitnih rečenica stoji upitnik jelte.

Edited by Pero_Cameron
.
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Znaci naspavao se, omlatio burek sa sirom, bacio laganu nedeljnu jutarnju kaficu, bio u teretani, otisao kod deteta na utakmicu, gde je odigrao kao lav, i gde su dobili favorita kosem 4 sek pre kraja, dosao kuci, bacio dry aged rib eye na tiganj, ispeko ga do perfekcije, mlatnuo 2 case lepog vina, otisao da obavim svoju gradjansku duznost, napravio punu malu i zavalio se i kad mislis da nista ne moze da ti pokvari raspolozenje, drugar pocne da kucka na nasoj internoj grupi, upalim TV na 5 min pre kraja i i sve u k....🤣🤣🤣😤😤😤

Edited by Gudura
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

On 4/1/2022 at 10:50 PM, Chaos Is Me said:

A možda je ipak realnost da smo mi pre u grupi klubova sa Albom, Fenerom, Asvelom, Baskonijom, Žalgirisom i PAO-om, nego sa Barsom, Realom i Efesom ili čak Bajernom i Monakom? Večeras baš ništa nije bilo kako treba ali bilo je odličnih utakmica ove sezone. To što smo preslabi za kik boks ne znači da nismo prejaki za rokenrol.

 

On 4/1/2022 at 10:21 PM, Markoss said:

Sad fokus na ABA ligu, ali da budemo dostojanstveni u ova poslednja dva kola i da probamo da izvucemo neku pobedu. 

 

Morace Vajt ozbiljno da oznoji guzicu u plejofu protiv Partizana, jer je ovo za sad Borisha mod i to ne onaj naelektirsani Borisa, nego onaj kome se i ne igra bas nesto. 

 

Ne znam, meni su ovo nekako bas depresivni postovo, kao kad onaj glavni lik iz Groundhog Day uvece zna da ga opet ceka isti dan i to prihvata kao potpuno normalno.

 

Koliko znam, mi u PO ne igramo sa Partizanom nego sa Cedevitom ili Buducnosti? Ah da, vec se zna ko ce biti u finalu ABA lige, ko ce imati najveci budzet sledece godine (Partizan ili Crvena zvezda), zna se da necemo u TOP 8, bukvalno je svaka sezone ista, kao da igramo KLS samo malo bolje ukrasena.

 

Nadam se da posle svega SNS nece biti u prilici da se bahati i ovako baca pare na klupsku kosarku (a i ako budu bili u prilici da ce takva praksa da prestane) jer se bukvalno ponasamo kao dete koje posaljes u prodavnicu da kupi hleb i mleko, a ono se vrati sa hlebom i dve cokoladice i kaze "nije bilo za mleko".

 

Ispada da EL sluzi samo da nabijemo veci budzet od svih klubova u regionu (osim SNS Partizana, ali oni su posebna prica), daj lepo sve nas u EC i da svi imaju priblizne budzete, daj malo da se nesto promeni, dosta vise svake sezone isto pa isto.

 

Ovo sa Zalgirisom nisam ni pratio, video samo da je bila cirkus utakmica, a i to smo uspeli da izgubimo.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj banditizam covica i radonjica mora da se prekine. Hitno nam je potrebna sveza krv od leta, sta god bilo rezultatski na kraju ove sezone.

Dan mrmota at its best veceras.

Cuj slabi smo pa ne mozemo.

Pa ko nas je ucinio slabim? Ko je potpisao cirbesa, markovica, zamolio simona da prekine penziju..Ko je utrosio na to 650k?

Vredjanje zdravog razuma sta rade, potpuna kaubojstina.

Svakako da postujem radonju, ali ovo je cirkus sta je radio ove godine.

I dalje smatram da je najbolje resenje za nas, ali moraju se neke stvari korigovati.

Edited by Losmi17
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Clash said:

Odlicno su se vratili u drugom poluvremenu iz kanala u kom su bili.

Nenormalno glupo izgubili.

Ja idem u Pionir da navijam za CZ protiv Efesa.

Takodje i u Abi cu da navijam.

I to je tako.

Tako je! Kada smirim glavu i realno razmislim onda i kritikujem sebe što nekada naglo reagujem. Treba realno sagledati stvari. Tačno je da su centra morali dovesti, ali kad već nisu ne vredi više kukati za njim. Tačno je da smo imali i ogromnih problema sa povredama. Neverovatno je kako je Radonja i tada nalazio načina da igra egal evroligaške utakmice. Tačno je i da su neki od poraza njegova odgovornost. Mi kada smo se kompletirali i uhvatili dobru formu gde smo vezali 4 pobede u Evroligi i časno izgubili od Barse, opet nismo imali sreće. Povredio se Holins koji je uhvatio odličnu formu, a i Lazić koji nam je značajan u rotaciji. Šta je tu je, da se kompletiramo pa da odbranimo titulu u ABA ligi.

Edited by Volter
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Losmi17 said:

Ovaj banditizam covica i radonjica mora da se prekine. Hitno nam je potrebna sveza krv od leta, sta god bilo rezultatski na kraju ove sezone.

Dan mrmota at its best veceras.

Cuj slabi smo pa ne mozemo.

Pa ko nas je ucinio slabim? Ko je potpisao cirbesa, markovica, zamolio simona da prekine penziju..Ko je utrosio na to 650k?

Vredjanje zdravog razuma sta rade, potpuna kaubojstina.

Svakako da postujem radonju, ali ovo je cirkus sta je radio ove godine.

I dalje smatram da je najbolje resenje za nas, ali moraju se neke stvari korigovati.

Do jutra će biti milion

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kooineeperk said:

Sampioni glupo izgubljenih utakmica. 

 

Toliko imam o utakmici, a sad moram da pratim rezultate izbora... 😞 

 

Hajde smo glupo gubimo meceve, nego sto se vucemo kao babe na jednom od najbitnijih meceva u sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izjava Radonjica oko ne nosenja transparenta na pocetku utakmice je...meh. Kaze da to nije pitanje za njega. Pa za koga je onda? Nadam se da ce se neko oglasiti da cisto razjasni zasto. Ne osudjujem i ne podrzavam nedrzanje transparenta nego jednostavno mislim da treba reci kako stoje stvari. Mozda je, s druge strane, i bolje da Radonjic sa svojim slabasnim engleskim nije govorio o tome, jer je postojala dobra sansa da nesto pogresno kaze ili da se to pogresno protumaci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...