Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, Redstar0356 said:

Iznova se pitam da l je vredno da zbog zajebancije 2 covek oko pojacanja ja imam neprospavane noci. Jos uvek sam u soku dok Cirbes i Markovic vrv pojebali neke rave i spavaju..

 

Moj stav je da, ako ces da gubis kosu, onda bolje nemoj da gledas. Ja vec neko duze vreme uopste nisam nervozan kad gledam kosarku. Navijam za svoj klub koji se pokazao da ima ambicije da bude prvi u selu. Kada igra u gradu, samo zelim da nas gradjani ne siluju previse i to je to.

 

Ne vredi gubiti zivce svakako.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Istrpeli smo mi i gora vremena. Nije smak sveta. Ali mislim da je vreme da Zvezda počne razmišljati o drugim opcijama na poziciji trenera za sledeću sezonu. Mislim da je Ra udario o svoj plafon , evo možda se i varam i da je Zvezdi potreban bolji trener s kojim će posledicno  valjda doći i bolja selekcija ekipe i to sve naravno uz uslov da odgovorne strukture u klubu budu u stanju sve to financijski ispratiti i podržati.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bodo said:

Istrpeli smo mi i gora vremena. Nije smak sveta. Ali mislim da je vreme da Zvezda počne razmišljati o drugim opcijama na poziciji trenera za sledeću sezonu. Mislim da je Ra udario o svoj plafon , evo možda se i varam i da je Zvezdi potreban bolji trener s kojim će posledicno  valjda doći i bolja selekcija ekipe i to sve naravno uz uslov da odgovorne strukture u klubu budu u stanju sve to financijski ispratiti i podržati.

Gledali smo tri godine te bolje trenere i završilo se povratkom Radonje da spasi šta se spasti može.

Radonja je svakako najbolji nama dostupan trener.

Edited by pavijan2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sector said:

I premoćni Armani izgubi kući glat od osakaćenog Fenera. Jbg, ipak nisu toliko zaslužni za našu svađu sa loptom.

 

ćelava sujeta ih je tukao i u seriji do 3 ili 4 za titulu; jebiga, ipak nisu zaslužili da odu tada na final four.

Link to comment
Share on other sites

Imali smo mladog i perspektivnog Alimpija, izgubio titulu i šutnuli ga pre kraja sezone. Došao početnik Tomić, napravio fin tim, vratio EL, pukao pod pritiskom. Zamenio ga iskusni Šakota, bolje da ga nije menjao. Dolazi Obradović kao možda i najbolja dostupna domaća opcija, pravi katastrofalne doselekcije tim mu se raspao pre NG. Treba biti iskren, klub nema ambicije a DR već par sezona stagnira, ne napreduje kao trener. Mi smo idealan spoj, niti mi možemo naći boljeg niti on može da vodi bolje timove od Zvezde.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Manite se te glupe mantre o smenjivanju trenera. Jedini spas za Zvezdu i uopste kosarku u zemlji je smena ove vlasti i da se sprovede privatizacija. Da li ste vi ljudi uopste svesni kad vidite ovaj tim da mi nemamo prebijenog dinara. To sto smo uletali u igrace koji imaju vec ugovor to je da se ogrebemo za neku cifru koja bi bila eto igraces kod nas, mi cemo ti dati nesto para..Apsolutno kad vidis trenutno rad mladjih selekcija, smenu trenera svake sezone, dovodjenje raznih smesnih likova na mesto SD ili cega vec,vidis da smo mi kao klub u teskom qrcu.

 

Meni je ovde najveca misterija Kalinic i njegova zelja da dodje u Zvezdu i njega cak uopste ne treba pljuckati pa sve da do kraja sezone ne da jedan kos.

 

Neopravdavam RA za ove poraze, ali tim i budzet od pet miliona evra je prebedan. Pa taj Monako ima samo tri igraca koja su prosle sezon u NBA igrali solidne uloge. Na to dodas Motejunasa, Tomasa..ne moras ni ici dalje. Kod nas je tu Kalinic sa strancima koji su daj Boze neki osrednji EL nivo. O domacim igracima je suvisno pricati jer nam je Kalinic ubedljivo najveca faca u timu.

 

Radonjic kakav god da je mislim da je pprilicno napredovao, ali prosto receno jeste zajebao doselekciju sa Markovicem, svakako ovaj tim KKCZ po svim prognozama i jeste za top3 najgore ekipe pa i po rosteru, tj posebno po rosteru.

 

Sad da imas jednog Ostoju da ti nabavi Lideja,Pantera pa da razumem pesimizam a i takvog trenera siba jedna Mega, Huventud, Turk Telekom i ostala buranija.

 

Treba sagledati istinu u oci i da bez para nema muzike,jednom u 15g ce se desiti Zalgiris, Zvezda u PO sa budzetima manjim od 10m..i to je to. Bez 10-15m mi ne treba da razmisljamo o PO EL kao nesto sto mora da se desi.

 

Meni je najgore u celoj prici sto mi nemamo mladih igraca i sto ljudi gledaju u Covica kao u Boga,a on bukvalno vuce katastrofalne poteze od prve RA ere. Gadite se na puno sns para,ali se ne gadite na malo sns para...cak ni u poziciji gde se uvlacio u dupe on je dozvolio da jedno seljace koje se odaziva na ime Ostoja dobije duplo vise para od nas...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bukvalno nemamo ni jednog jedinog pravog novinara kadrog da pita Radonjica sta je jebeno hteo sa Markovicem.

 

Sto se tice samog Radonjica, ja ga volim kao brata, ne zelim da ode ikada, ali ne verujem da on ima sposobnost da promeni ovo sto radi. Njegov stil igre je procitan, protivnici se na poluvremenu adaptiraju i pojedu nas u nastavku. Kad na to dodas da apsolutno nemamo skorera i da je ovo sto je Holins uradio sinoc prakticno njegov maksimum, mi nemamo cemu da se nadamo ako ovako nastavimo.

 

Sa druge strane, aba je potpuno druga prica. Tamo ima 4 do 6 iole talentovanih timova, ali se svejedno igra kosarka nama mnogo poznatija. Ali ima li nekoga ko se zadovoljava time da igramo evroligu ako cemo konstantno biti top 16? Ja nisam za to. Secam se da ste u polu sali pitali da li je bolje biti konkurent za osvajanje evrokupa ili ucesnik evrolige. Ja uvek biram sansu za trofej.

 

Drugo je to sto mislim da niko iz ovog regiona i nije za evroligu, pre svega sto se stabilnih finansija tice. Cedevita je tu najbolja ali oni nemaju publiku. Zvezda i Partizan imaju publiku ali nemaju stabilne finansije, menja se iz godine u godinu. Buducnost ima malu bazu navijaca ali verovatno najkonkretnuju pomoc drzave...no ta drzava nije mocna.

 

Ne znam. Nisam siguran ni kako bi Zvezda trebalo da se postavi. Ovako sigurno ne ide, mi vise nemamo ni neku domacu osnovu igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo je nasa realnost! Sa ovim rosterom bolje i ne moze! 
Coviceve price zamalu decu da para ima a da nije strucni stab 5 meseci nije nasao pojacanje na centru vredjaju inteligenciju!

Radonjina kukanja na koronu ,umor i putovanja su smehotresne takodje! 
potpis Markovica i Cirbesa i ostavljanje penzionera Simonovica u rosteru su amaterski potezi!!!! 
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo da radonja treba da da ili dobije otkaz je sad tako glupo tj u ovom trenutku, od top 8 oprostili smo se i ranije manje vise, racuni se svode za nas u aprilu/maju, sa druge strane tad se mozda i moze pricati o nekoj promeni trenera ne jer je radonja los, realno boljeg nemamo, mogao je biti barabar sa njim obradovic al bilo sta je bilo, nama definitivno kao klubu treba promena koncepta, sto jedan clan recs ovde to kad mi spazimo igraca koji igra za huventud to je kasno, nego otvori skauting sluzbu trazi po italiji,nemackoj,izraelu itd. Dal nam je radonja u kanalu jeste trenutno, bas pravi neke sablonske greske da tako kazem hokejaske izmene itd. Ni meni se ne svidja ovakva kosarka nesto bas, al do sad je davala rezultate, i da opet da rezultat trebli bi da menjamo transfer politiku, i pre par meseci ja sam rekao ne znam ko mu moze biti naslednik jer smo obradovica istrosili a i covic je jos 5god u llubu tkd nista od toga, za promenu sistema treba nam ili ec ili ako dodje do spajanja fiba ls i ec

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Radonjić nije Fil Džekson, ali pljuvačina ovolika jer je omašio igrača je neverovatna. Bar je uvek bio gospodin i bolje da ne kaže ništa nego da ispadne šaban kao ćelava prevara sinoć( komentar na Džejmsa)

 

šta je rekao za đejmsa? slušao sam unako usput neki deo, pa nisam uhvatio to. 

*onako

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milos 3.14 said:

Radonjić nije Fil Džekson, ali pljuvačina ovolika jer je omašio igrača je neverovatna.

Reklo bi se da je Pefi personifikacija kadrovske politike koja se ljudima ne dopada. Nedostatak širine, posezanje za igračkim rješenjima samo zato što su nekad (prije dosta godina) bila pouzdana, a sad su samo poznata. 

  • Like 4
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Darko Pancev said:

ali ubedjen sam da bi ova ekipa sa samo dva igraca koji su kvalitet (Noko i Loyd) bila u zestokoj borbi minimum za top 8 do poslednjeg kola ! 

 

znači milionče+ za loyda na dve godine & nnoko koji, kako upućeni kažu, nije hteo da se vraća jer mu nešto ne odgovara život u bgd ..ali tu još 500+k = i sa dodatnih milionipo i malo više po sezoni (verovatno po dve sezone), eto nas na top8.

 

što je najveća fora, u pravu si ti, samo još da pridodamo milionipo na ovaj roster minus pefi.

2 minutes ago, Grunf said:

Ironično rekao "dobar je momak".

 

tja, slušao sam i intervju na sportklubu, koji je kannkunen posadio pred tekmu, gde je eksplicitno govorio kako je james nezgodan u smislu da je plahovit i da nije uvek racionalan ali je opet pričao sa nedvosmislenom simpatijom, u fazonu, to je moj posao kao trenera a lik je zajeban igrač, parafraziram

 

kapiram da obradović ima takav odnos sa igračima, da ih malko pecne ali ne da sad kaže nešto što oni ne znaju i ne odobravaju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...