Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, Marcus said:

dogodine doselektovati ovu ekipu sa nekim Lojd tipom igraca i ozbiljnim centrom pa da pojurimo top 8 sa pravim kvalitetom

 

Nema vise dogodine... ko zna koje cemo takmicenje uopste igrati i ko ce ostati u klubu, ukljucujuci i trenera koji je prosle sezone trebalo da samo dogodine kad bude sam selektirao tim da napravi cudo. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako je tačno ovo što pričaju pojedini na forumu, da se dogodine sve raspada, igrači odlaze, Radonja u CSKA, klub se gasi, pa mogli smo onda, kad kažem mi, mislim na klub, da se isprsimo i celih 10 miliona, zadužuj, prodaj sve što imaš, uzimaj sponzorstva za 10 godina unapred, pa da taj Last Dance bude stvarno magnificent, da to bude nešto neviđeno na ovim prostorima, da se o tome priča godinama koje dolaze a ne da se krpimo Pefijem i Cirbesom. Kad propadamo barem da to bude sa stilom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kankkunen said:

Pa priča kad ga pitaju.

 

Pa znam, al vise ljudi izbegavaju da ga pitaju konkretne stvari jer znaju da nece dobiti odgovor i jos mozda upadnu u neprijatnu situaciju.

A prosto je: 'direktor kluba je jos 2 meseca najavio da ima dovoljno novca i za centra i za jos jednog igraca. Nije doveden nijedan, da li je to zato sto predvidjen budzet nije dovoljan za kvalitet igraca u evroligaskoj konkurenciji i mozete li nam reci da li je bilo pregovora sa nekim igracima, npr. sa Lesorom ili nekim drugim? Mozete li objasniti razlog nedovodjenja pojacanja u situaciji koju objasnjavate da ekipi fali energije zbog manjka treninga usled prelezane korone, zar visak igraca ne bi trebalo da nadomesti taj nedostatak?'

 

Odgovori na ova pitanja bi nam razjasnili sta se konkretno desava u klubu a ko misli da ce ih od Radonjica dobiti ima od mene hiljadu evra. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nevezano za ovu utakmicu nego generalno govoreci, tragedija je da se tebi u klub neočekivano vrati Kalinić koji je zvijer u Evropskoj košarci (pustite zadnjih 4-5 utakmica i budimo realni) i u poredjenju sa NBA recimo da vam je došao All Star kalibar igrač, realno nije Superstar.

 

I vi sada da umjesto da se odmah trgnete i presložite kockice, izmislite pare, skaute, sve živo da napravite tim oko njega ili sa njim koji može da igra za top 8 (ili više ako se obezbjede veći novci). 

Uprava kluba, Čović, Radonjić ko već, sjednu i kažu, hmm... možda ipak da štedimo pare probaćemo sa Dobrićem kao prvim skorerom, pojačanje nam je iz Budućnosti koju redovno dobijamo, centri su nam isti ko od prije 7 godina samo su imali 17 povrijeda i provjereni EL igrači koji bi u top 8 ekipama bili igrači rotacije...

 

Znači umjesto da smo "all in" išli i potražili novog Barona, Loyda, iskopali iz razvojne lige ili neke niže Evropske lige gdje svake godine se pojavi neki top igrač, mi smo tražili centra pola godine (tj pitanje jesmo li uopšte i tražili) i to je to.

 

Dovođenje markovića ne treba ni komentarisati, Cirbes je bože sačuvaj (možda je u politički, ko će znati) i vraćanje Simonovića je takođe kriminalno.

 

I ljudi se krste i čude što Teodosić nije htio da dođe, pa nije lud.

 

I sada kada se opet otvori prilika da neki bivši igrač koji je zvezda ili među boljim igračima dođe kod nas (tipa Vučević odluči za dve godine da se vrati u Evropu, samo primjer) dovoljno je da se sjeti ove sezone i kaže neka hvala, odoh u Rusiju za mnogo više para i mnogo manje odgovornosti.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:

Ako je tačno ovo što pričaju pojedini na forumu, da se dogodine sve raspada, igrači odlaze, Radonja u CSKA, klub se gasi, pa mogli smo onda, kad kažem mi, mislim na klub, da se isprsimo i celih 10 miliona, zadužuj, prodaj sve što imaš, uzimaj sponzorstva za 10 godina unapred, pa da taj Last Dance bude stvarno magnificent, da to bude nešto neviđeno na ovim prostorima, da se o tome priča godinama koje dolaze a ne da se krpimo Pefijem i Cirbesom. Kad propadamo barem da to bude sa stilom.

 

Što samo 10? Pa daj odma 100, ionako ne planiramo da vratimo

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

Znao sam da če opet Marković nekako da bude taj glavni krivac 😄

 

3 hours ago, L' Imperatore said:

Marković je fail. Može se reči da je pogrešio i taj ko ga je doveo, i onaj ko ga je ubacio u igru. Ali glupo je reči on je kriv što su nas oni stigli, a što kaže Perkos ovi ostali se sudarali ko če napraviti veču glupost. 

 

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

. Nego sam rekao da je glupo za onaj period kad su nas stigli okriviti Markovića, koji je napravio jednu grešku od naših osam u tom periodu

 

Gle, Marković je onaj školski primer loše karme, to je poenta.

 

Znalo se da je on otprilike poslednji profesionalni igrač koji nam je trebao koncepcijski - čak bi i Filip Čović bio korisniji.

 

Cela planeta, sunčev sistem, Ortov oblak, Mlečni put, Virgo superklaster su znali da je Pefi kaput, ende, konjec, kraj, bivši igrač, kurac na bicklu, penzioner, dakle SVI SU TO JEBENO ZNALI sem Radonjića i Čovića.

 

I onda naravno svemir reaguje - kada ovaj kroči na teren, sve počne da se raspada, elektroni u atomima napuštaju svoje putanje, kvarkov i bozoni se poništavaju, ljudima ispadaju lopte iz ruku, padaju u aut, ne umeju više da hodaju ni da trče ni da misle i tu je kraj. Kraj u doslovnom, fizičkom i metafizičkom značenju te reči.

 

1 hour ago, Kankkunen said:

@Laki21 taj kad uvati, ne pušta ... :classic_biggrin:

Vreme je da malo prikočimo ... treba zasvirati, al i za pojas zadenuti.

 

Gle, ne možeš kontrolisati sile prirode, a Pefi the Destroyer je upravo to.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Kada je potpisao za Monako, Obradović je mogao, da je hteo, napraviti neki kompenzacioni dil sa Zvezdom, kako se već to radi i sa strancima a ne klubskim legendama...pa makar ga mi plaćali i 70 posto do kraja 2022-e a Monako resto. Kakva govnjiva patetika na KZN kako se neće presvlačiti do F8, ali će zato i srušene snove da nam naplati.

Fejk legenda na baterije u zvezdinom odelu...(ovde ide e-con koji se ujeda za jaja dok butine buši vadičepom).

 

 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

BTW, Cirbes je sinoć bio bolji naš ubedljivo najbolji centar i u odbrani i u napadu.

 

Treba pitati Radonjića zašto je potpno zaboravljen na klupi u drugom poluvremenu.

Rekao je da je osetio neku nelagodu na poluvremenu. I on i Volters. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Wingwalker said:

Kada je potpisao za Monako, Obradović je mogao, da je hteo, napraviti neki kompenzacioni dil sa Zvezdom, kako se već to radi i sa strancima a ne klubskim legendama...pa makar ga mi plaćali i 70 posto do kraja 2022-e a Monako resto. Ali i srušeni snovi imaju svoju cenu. Legenda na baterije u zvezdinom odelu. Pu dalje od naše kuće.

 

A koje mi to legende jos imamo pa da smo toliko raskalasni da se ovako krvimo? 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, K.Dot said:

Ako je tačno ovo što pričaju pojedini na forumu, da se dogodine sve raspada, igrači odlaze, Radonja u CSKA, klub se gasi, pa mogli smo onda, kad kažem mi, mislim na klub, da se isprsimo i celih 10 miliona, zadužuj, prodaj sve što imaš, uzimaj sponzorstva za 10 godina unapred, pa da taj Last Dance bude stvarno magnificent, da to bude nešto neviđeno na ovim prostorima, da se o tome priča godinama koje dolaze a ne da se krpimo Pefijem i Cirbesom. Kad propadamo barem da to bude sa stilom.

Smešna priča isfrustriranih navijača, da je tako sigurno se Čović ne bi kandidovao za još jedan mandat, sigurno ne bismo imali tim kadar da osvoji Abu. 

Ako osvojimo i opet dobijemo WC da igramo EL, šta onda? 

Ako ne osvojimo onda idemo u EC i tamo ćemo da budemo favoriti, prosta logika. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  A koje mi to legende jos imamo pa da smo toliko raskalasni da se ovako krvimo?   

 

KKCZ nije ništa ostao dužan svojoj igračkoj legendi već nasuprot. Svejedno, to ne treba mešati sa Obradovićem trenerom koji uz kompletnu podršku uprave i navijača nije ostavio za sobom ništa vredno pomena, a kojem takodje nismo ništa ostali dužni. Po njegovoj računici, skratili smo ga za bonuse koji mu nisu prošli na BAT-u. Već je ovde pisano o njegovim pričama medj poznanicima kako smo mu uništili karijeru. Njegovi snovi ispadoše naši košmari.  

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Wingwalker said:

KKCZ nije ništa ostao dužan svojoj igračkoj legendi već nasuprot. Svejedno, to ne treba mešati sa Obradovićem trenerom koji uz kompletnu podršku uprave i navijača nije ostavio za sobom ništa vredno pomena, a kojem takodje nismo ništa ostali dužni. Po njegovoj računici, skratili smo ga za bonuse koji mu nisu prošli na BAT-u. Već je ovde pisano o njegovim pričama medj poznanicima kako smo mu uništili karijeru. Njegovi snovi ispadoše naši košmari.  

 

Sta i da ostavi nakon 3 takmicarska meseca? Niko nikom nije ostao duzan, pa ne znam sto bi bilo teskih reci. Usled losih poslovnih poteza N. Covica klub je i ranije davao pare budzasta, al izgleda da smo posebno osetljivi ako odu nekim nasima a ne strancima sezoncima... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam Radonjica uporedjivao sa serdar Jolem(nek ti je prosto dragi viteze), pa su mi ovde zamerali.

Nisam hteo da ga uporedim sa serdar Radonjom iz Gorskog Vijenca, jer je to fiktivan lik.

Uglavnom, za neku vecu titulu, potrebno je izaci iz rominga, do daljnjeg Radonjic je obican Balkanac i provincijalac.

 

Sto bi rekao dobri narcisoidni, pateticni Boća Tadić "vidimo se u nekom drugom filmu"

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...