Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

8 minutes ago, dulematic said:

Dejan Koturović dolazi na poziciju šamana, da pomogne da jednom budemo kompletni za promenu 😄

A mozda je Dragan Kojic u ulozi motivatora, znamo da je nas, a i da razbije maler u ovim zavrsnicama.

Bre gidi dzanum, bre gidi dzanum za dusmani!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Del Piero said:

Meni je samo zao sto se Jovic nije malo ranije oporavio i potpisao za nas. Gledao sam ga danas malo i taj njegov osecaj za igru, pregled igre i generalno taj floor general momenat je nesto sto je neprocenjivo i unosi ogromnu sigurnost u ekipu. Hollins i Dobric bi dobili vise suteva, White bi profitirao puno, Dzoni bi se rasteretio, sa Lukom bi imao sigurno odlicnu saradnju...mislim da bi nam legao kao kec na deset, vise nego bilo kakav skorer. Ali jbg.

Bas vala jbg..ali u odnosu na tvoj komentar.

Obicno pises bez ustrucavanja po celom forumu,a ovde si povukao rucnu. Sto lepo nisi napisao istinu - vise nego Markovic?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Big Ticket said:

Мисли на Демаркуса Казинса. Средио Мишко преко Јокића кад му истекне десетодневни

Fala puno 🤝 Dejan Kravic sporazumno raskinuo ugovor sa Burgosom tako da mi on deluje kao realna opcija, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mirage93 said:

Nije Misko bio u pitanju uopste, nego Ataman, mada sad i nema smisla dovoditi ga, osim ako nismo digli ruke od Evrolige skroz. A ne vidim sto bi, jer smo na dve pobede od 8. mesta.

Ako ostaje i dogodine, a uzevši u obzir da prava na njega ima Fila, sasvim je logično uzeti ga pa makar za ABA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...