Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, fradler said:

 

23.12. Noko 16 minuta na parketu za Baskoniju u evroligaskom mecu protiv Bajerna

28.12. Noko 5 minuta na parketu u ACB protiv Saragose

30.12. Noko nije u sastavu protiv Barselone. Nakon utakmice pitaju trenera sta je s njim, on odgovara da je "igrac odbio da trenira jer je nezadovoljan minutazom i da ce biti kaznjen".

5.01. Noko potpisuje za Burgos i od tada je odigrao svaku utakmicu za njih sa full minutazom

 

U kom tacno momentu je zapatio tu famoznu koronu? 

Cisto da razbijemo taj mit. Mozda je bio opcija i otpao iz nekog razloga, ali sigurno nije zbog kovida, jer ga nije ni imao.

Pa ti sad fadleru mnogo pitas, njegovo je da prenesu sta mu kazu..don't kill the messenger

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Del Piero said:


Ovo je savrsen ugao. Kontakt po ruci (vrlo cudan kontakt, bukvalno ga mazi Kalina :lol_2:) i pre isteka vremena. Ne znam zasto se potencira da je kontakt posle suta kad je vecina faulova na sutu sa (polu)distance posledica kontakta nakon izbacaja. Sad je samo pitanje da li je dovoljan kontakt da se svira u poslednjoj sekundi i da odluci pobednika. Kako je Drakon napisao, da je svirano ne bi mogli nista da kazemo.

ko sto sam i bio kazao na prvu.. nema faula..

bukvalno ga pomazio po dlacicama, u fazonu "mali jogica"..:default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Dzoni resio utakmicu. 2ft + trojka + nesretna asistenicija koja ispade uspesna. Radonja slusa savete sa foruma da lopta ide Dzoniju u zadnja 2 minuta. 👍👍

 

Faul nad Jogijem bio cist, nije ni isteklo vreme, ali dobro...cesce nas kradu nego guraju. Prihvatimo ovaj poklon.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, leki bg said:

Dzoni resio utakmicu. 2ft + trojka + nesretna asistenicija koja ispade uspesna. Radonja slusa savete sa foruma da lopta ide Dzoniju u zadnja 2 minuta. 👍👍

 

Faul nad Jogijem bio cist, nije ni isteklo vreme, ali dobro...cesce nas kradu nego guraju. Prihvatimo ovaj poklon.

 

Mislim i da je Nate pripomogao onom odlukom da ne šutne potpuno otvorenu trojku, kad su oni loše iskomunicirali u pnr odbrani. Najbliži igrač olimpije je bio jedno 3 metra od njega

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Mislim i da je Nate pripomogao onom odlukom da ne šutne potpuno otvorenu trojku, kad su oni loše iskomunicirali u pnr odbrani. Najbliži igrač olimpije je bio jedno 3 metra od njega

 

To što nije šutnuo trojku kad je bio sam kao duh je neviđena sramota.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa ti sad fadleru mnogo pitas, njegovo je da prenesu sta mu kazu..don't kill the messenger

Odlicno, nema potrebe da vise bilo sta pisem.

 

Izvoli obraduj ovaj forum sa tvojim informacijama, i naravno izvanredan game plan tvog ljubimca, videlo se kako prosto ljustimo ove cipiripi ekipe sa dna tabele a ili b grupe, koji verovatno ni u 8 nece uci.

 

Time out sa moje strane, otisao sam sa jednog foruma zbog ovog 3##3##333####3#, sta mi tesko i odavde da odem i napravim duzu pauzu. 

Sve ima svoje granice i ne zelim da ostali meni prigovaraju raspravu sa doticnim. 

13 minutes ago, fradler said:

 

23.12. Noko 16 minuta na parketu za Baskoniju u evroligaskom mecu protiv Bajerna

28.12. Noko 5 minuta na parketu u ACB protiv Saragose

30.12. Noko nije u sastavu protiv Barselone. Nakon utakmice pitaju trenera sta je s njim, on odgovara da je "igrac odbio da trenira jer je nezadovoljan minutazom i da ce biti kaznjen".

5.01. Noko potpisuje za Burgos i od tada je odigrao svaku utakmicu za njih sa full minutazom

 

U kom tacno momentu je zapatio tu famoznu koronu? 

Cisto da razbijemo taj mit. Mozda je bio opcija i otpao iz nekog razloga, ali sigurno nije zbog kovida, jer ga nije ni imao.

Info na dan pregovora je da ima simptome kovida i da se cekaju rezultati testa.  Ipak je prvi pik bio Petrusev.

Ja bio prisutan, ali ajde neka bude da Devil i dalje mene ponizava i da  zadovolji svoj ego

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Laki21 said:

Pravo pitanje je zašto ogroman deo utakmice, na obe strane terena, igramo bez grama mozga?

 

U ovom delu sezone morala bi već da postoji automatika, da se zna u napadu koja se akcija igra, ko se kako kreće, u odbrani, ko šta radi i da postoji makar neka osnovna anticipacija.

 

Vrv što 3 nedelje nismo igrali utakmicu,a ni trenirali. Više od pola ekipe je lezalo kući.

Nadam se da ćemo brzo da se vratimo u trenažni proces, da će igrači doći do forme kao pred Covid i da ćemo biti spremni za kup Koraća.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Svi otpadaju zbog covida, samo Maik vlada. :classic_cool:

Sa svakom novom mutacijom, Majka postaje jači i jači. Pokušavaju u klubu da naprave vakcinu od antitela u njegovoj krvi i da konačno reše ovu pandemiju. Njegovu platu je preuzela SZO na sebe, to je za njih sitnica. 

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam samo prvo poluvreme,ali mi se dopada što je Pefi igrao samo 7 minuta(Radonja čita forum 🙂),a Dzoni 18min. Isto je dobro što je Pefi proveo te minute u paru sa Woltersom jer je očigledno da nam igra značajno pada kada samo on organizuje.

 

Druga dobra stvar je što su večeras odlični bili najkritikovaniji igrači do sada, Dobrić i Holins. Nažalost igraju na istoj poziciji pa je samo jedan, raspoloženiji ovaj put,igrao više minuta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, K.Dot said:

Sa svakom novom mutacijom, Majka postaje jači i jači. Pokušavaju u klubu da naprave vakcinu od antitela u njegovoj krvi i da konačno reše ovu pandemiju. Njegovu platu je preuzela SZO na sebe, to je za njih sitnica. 

 

Plačem

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

Sve pet, sve jasno, ocekujem da isto tako i uprava kluba i predsednik izadju na pocetku sezone i kazu to. A ne da se loze narodne mase kojekakvim izjavama i onda se kao pitamo odakle neko nezadovoljstvo i zasto je interesovanje opalo. 

 

Dok god te narodne mase ne razmišljaju svojom glavom i lože se na jeftini populizam, dotle će im isti i biti serviran... Ne samo u košarci i sportu, naravno...

 

2 hours ago, Kooineeperk said:

Ja nisam ocekivao top8 i pored tih lozackih izjava. Naravno, mogu da se uvek nadam, ali zaista nisam ocekivao. Tako da nisam razocaran u tom smislu. Vise sam razocaran tim pojedinacnim izgubljenim utakmicama.

 

Primećujem da je najveći greh izgubiti meč u neizvesnoj završnici, ispada bolje da nas dobiju sa komfornih 10-ak razlike da se cigani manje nerviraju... Kapiram da je teško kada se izgube utakmice na načine na koje ih mi gubimo u poslednje vreme, al' valjda kada se ohlade glave i podvuče crta realan navijač KKCZ ima mnogo više razloga za zadovoljstvo nego za nezadovoljstvo... Ili ipak ne?

 

Mi smo po kvalitetu u bottom 3 EL ekipe i tako će biti sve dok nam se budžet značajnije ne poveća (što se neće desiti), ako se mi ipak borimo, kompetitivni smo, igramo egal mečeve, a neke i dobijemo, valjda majku mu tu ima i nešto dobro, valjda se nešto može i pohvaliti, a ne samo konstantno trovati i pljuvati? (ovde naravno ne mislim na tebe, nego na generalnu atmosferu na ovom topiku)

 

 

3 hours ago, Kooineeperk said:

Razocaran sam dovodjenjem/drzanjem nekih igraca koji i na treningu nemaju neku ulogu a kamoli na utakmici. 

 

Navijamo za klub čiji se roster ne sastavlja striktno po košarkaškim parametrima, nego po principu skupljanja dostupnih domaćih igrača za koje se proceni da imaju neki kvalitet, uz dodatak par stranaca na pozicijama na kojima se ne mogu naći/dovesti domaći igrači... Pritom ni te strance ne plaćamo kao drugi Evroligaši, ali naravno očekujemo da na tom nivou prave razliku, u suprotnom su promašaji i ništa ne valjaju.

 

U takvom sistemu možeš sa sigurnošću da računaš na to da će svake sezone biti više igrača koji malo ili nikako ne doprinose, posebno u EL... I pošto je sada moderno tovariti Radonjića zbog toga, možemo se slobodno vratiti i na onih par sezona kada ziheraš i mazga nije bio naš trener, pogledati te rostere i videti manje više isti pattern.  

 

I čak ni sve to ne bi bilo nikakav problem da mi imamo 3-3.5 miliona više nego što imamo sada, pa da lepo platimo još 2 igrača Kalinine cene i klase i još 2 u nekom 500-600k rangu... I takav budžet bi bio u donjoj polovini EL, al' sam prilično siguran da bi sa njim konstantno bili kandidati za plejof EL, sa sve Čovićem, Radonjićem, Dozetom/Bagzijem, bez skautinga i sa gore opisanim sistemom (koji se meni prvom uopšte ne sviđa, o čemu sam više puta pisao).

 

 

4 hours ago, Kooineeperk said:

Cini mi se da ti nemas bas jasnu sliku kako izgleda prosecan navijac. To nisi ti, nisam ni ja, ni moji ortaci sa kojima sam redovno isao na utakmice dok nas zivot i pandemija nije razbucala. To je neko ko nema sezonsku, eventualno ode na vece evropske utakmice i playoff ABA lige, tu i tamo na po jos neku utakmicu. Uglavnom Zvezdu gleda na TVu i ako ista komentarise to je obicno po drustvenim mrezama i komentarima na vesti na portalima a ne da ovako aktivno analizira rad kluba kao sto neki od nas ovde rade. Tom navijacu setovanje ocekivanja je upravo dao Covic sa tim izjavama koje sam pomenuo, a ne Sarac na nekom tamo forumu. 

 

I to ocekujes od njih da boje shvate kako funkcionise profesionalni sport u 2022.? 

 

A na osnovu cega drugog da formiraju misljenje? Sta im je to drugo dostupno? 

I zasto predsednik onda daje takve izjave? 

 

 

Na osnovu zdravog razuma, iskustva praćenja KKCZ (makar i ovog površnog koje si opisao) i opštepoznate činjenice da su za kontinuirano dobre rezultate na elitnom nivou takmičenja neophodna velika i isto tako kontinuirana ulaganja.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, K.Dot said:

Sa svakom novom mutacijom, Majka postaje jači i jači. Pokušavaju u klubu da naprave vakcinu od antitela u njegovoj krvi i da konačno reše ovu pandemiju. Njegovu platu je preuzela SZO na sebe, to je za njih sitnica. 

Cirbi ostaje do kraja sezone kao tajno oruzje. Jos jedna mutacija i postace jedini covek otporan na koronu kao Will Smith u "i am legend". I kada u finalu ABA lige partizanu jedini visoki bude Zagorac, Cirbi ce da plodi jako.

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Šarac said:

Odlicno, nema potrebe da vise bilo sta pisem.

 

Izvoli obraduj ovaj forum sa tvojim informacijama, i naravno izvanredan game plan tvog ljubimca, videlo se kako prosto ljustimo ove cipiripi ekipe sa dna tabele a ili b grupe, koji verovatno ni u 8 nece uci.

 

Time out sa moje strane, otisao sam sa jednog foruma zbog ovog 3##3##333####3#, sta mi tesko i odavde da odem i napravim duzu pauzu. 

Sve ima svoje granice i ne zelim da ostali meni prigovaraju raspravu sa doticnim. 

 

Ne razumem sto se odmah ponasas kao uvredjena mlada? Nit te ko tera odavde, niti iko tebe licno napada (a zanemari neke zlurade komentare, toga ce uvek biti). Cast nam je (barem meni) da imamo nekoga ko je "iz kluba" tu, bas da bi recimo opovrgnuo razne dezinformacije. A valjda i sluzite kao neka povratna sprega. Ako se uopste misli o tome sta razmislja i prosecan i nadprosecan navijac Zvezde, a ne samo RSBshtina...

 

Diskutujemo, kao sto ti imas svoje misljenje tako i mi imamo nase. 

Eto, vec si dosta toga razjasnio. Nema razloga da odlazis vec naprotiv - da budes aktivniji. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pefiju će sigurno trebati vremena da se uklopi,ako se uklopi. Zamerka je što ga odmah ubacio između Woltersa i Dzonija, što me neprijatno iznenadilo. Neka krene sada sa tih 5-10mpg dok ne vidimo koju ce ulogu da ima.

Radonja vrv nije odoleo da ne potpiše igrača o kom mašta vrv poslednjih 15 godina.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Guru said:

Dok god te narodne mase ne razmišljaju svojom glavom i lože se na jeftini populizam, dotle će im isti i biti serviran... Ne samo u košarci i sportu, naravno...

 

Problem je sto taj jeftin populizam plasira gotovo iskljucivo jedan covek u klubu. Jbg. Ne moze ni on da bude savrsen, ali moze da proba da se potrudi. 

 

9 minutes ago, Guru said:

Primećujem da je najveći greh izgubiti meč u neizvesnoj završnici, ispada bolje da nas dobiju sa komfornih 10-ak razlike da se cigani manje nerviraju...

Nije problem izgubiti mec u neizvesnoj zavrsnici, kad je neka klackalica rezultat. Ali ispustati +15 protiv ekipa sa dna EL, to je problem. Bolje da igramo egal i da izgubimo 10 razlike nego ovo sto mi uradimo. 

 

9 minutes ago, Guru said:

Kapiram da je teško kada se izgube utakmice na načine na koje ih mi gubimo u poslednje vreme, al' valjda kada se ohlade glave i podvuče crta realan navijač KKCZ ima mnogo više razloga za zadovoljstvo nego za nezadovoljstvo... Ili ipak ne?

 

Mi smo po kvalitetu u bottom 3 EL ekipe i tako će biti sve dok nam se budžet značajnije ne poveća (što se neće desiti), ako se mi ipak borimo, kompetitivni smo, igramo egal mečeve, a neke i dobijemo, valjda majku mu tu ima i nešto dobro, valjda se nešto može i pohvaliti, a ne samo konstantno trovati i pljuvati? (ovde naravno ne mislim na tebe, nego na generalnu atmosferu na ovom topiku)

Slazem se, ima naravno razloga za zadovoljstvo. Ja sam takav da cesce pricam o losim stvarima jer ako se o njima ne prica tesko ce se promeniti. 

 

 

13 minutes ago, Guru said:

Na osnovu zdravog razuma, iskustva praćenja KKCZ (makar i ovog površnog koje si opisao) i opštepoznate činjenice da su za kontinuirano dobre rezultate na elitnom nivou takmičenja neophodna velika i isto tako kontinuirana ulaganja.

Vec kod prve stavke prelazimo u domen "nadprosecnog navijaca". Zdrav razum i navijaci? 😄 Ti mora da se salis?! 😄 

Ne pricamo mi ovde o nas par desetina koji pisemo ovde, pricamo o stotinama hiljada ljudi. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fradler said:

 

23.12. Noko 16 minuta na parketu za Baskoniju u evroligaskom mecu protiv Bajerna

28.12. Noko 5 minuta na parketu u ACB protiv Saragose

30.12. Noko nije u sastavu protiv Barselone. Nakon utakmice pitaju trenera sta je s njim, on odgovara da je "igrac odbio da trenira jer je nezadovoljan minutazom i da ce biti kaznjen".

5.01. Noko potpisuje za Burgos i od tada je odigrao svaku utakmicu za njih sa full minutazom

 

U kom tacno momentu je zapatio tu famoznu koronu? 

Cisto da razbijemo taj mit. Mozda je bio opcija i otpao iz nekog razloga, ali sigurno nije zbog kovida, jer ga nije ni imao.

Kako ne znas u kom momentu? Pa ja licno video kada su uzimali uzorke od njega i Djokovica 😂

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, propolis said:

Pefiju će sigurno trebati vremena da se uklopi,ako se uklopi. Zamerka je što ga odmah ubacio između Woltersa i Dzonija, što me neprijatno iznenadilo. Neka krene sada sa tih 5-10mpg dok ne vidimo koju ce ulogu da ima.

Radonja vrv nije odoleo da ne potpiše igrača o kom mašta vrv poslednjih 15 godina.

 

5mpg, za 350k ove godine. Znaci 50k mesecno.

Sjajan posao i odabir. Za taj novac je mogao da se dovede ec trpac neki, koji ne bi licio na ohladjeni les.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...