Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

ja ne znam ljudi cemu se vise vi nadate..

kad nije bio doveden noko(igrac koji je do pre par meseci igrao u radonjinom sistemu), i za kojeg je satro i ra bio dao zeleno svetlo, a i on hteo da dodje, valjda vam je jasno da nece niko ni dolaziti.

a po najmanje neko iz nba ko nije imao iskustvo u evropi i ko nije igrao pod radonjom, makar to bio i najbolji centar nba koji bi igrao za dz.

pametnom dosta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/10/2022 at 5:13 PM, n4l1m said:

nista od zalgirisa, ako mene pitas.. a cenim da je i utakmica sa igokeom verovatnija da se odlozi nego odigra..

u pravu si, odlozena i sa igokeom..:classic_sleep:

 

nego sad gledam, koja je prva sledeca..

i kae @asvel 21-og a 22-og @cedevita.. oce to ali malo tjeze...

tu se mora pomeriti ili asvel dan ranije ili cedevita dan kasnije, najbolje da u periodu od 21 sata odigramo 2 utakmice sa putavnjem iz vrancuske za sloveniju..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, n4l1m said:

u pravu si, odlozena i sa igokeom..:classic_sleep:

 

nego sad gledam, koja je prva sledeca..

i kae @asvel 21-og a 22-og @cedevita.. oce to ali malo tjeze...

tu se mora pomeriti ili asvel dan ranije ili cedevita dan kasnije, najbolje da u periodu od 21 sata odigramo 2 utakmice sa putavnjem iz vrancuske za sloveniju..

Cedevita je 24.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Čvarkov said:

Tačno da bi nam Cornelie legao samo tako, ali opet to znači manje minuta za Cirbija i Dedu. Teška odluka...

sto mi nesto puca za cirbesa, a davidovac dok se ponovo vrati u formu bice jun. ne bi bilo lose da dodje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, VISOKOLETAC said:

Po meni ce jedino resenje biti produzetak sezone za 2 nedelje, kako EL, tako i ABA. Jednostavno preveliki bi to bio napor za igrace.

 

Nije to bas tako jednostavno - u EL su vec rekli da nema produzetka sezone, u ABA ostaje pitanje sta sa timovima koji su odigrali sve meceve, kako ce oni odrzati formu i slicno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne zelim da ulazim sad u preopsirno pisanije, ali meni je neshvatljivo koliko mi kao klub lutamo i nemamo nikakav sistem. Svaki trener koji je kod nas dolazio pravio je prevelike rezove koji nisu odrzivi, a i posle Radonje ce tako biti. Ne postoji nikakav dugoročan plan u razvoju naseg kluba, ne znam kako nemamo nikakav skauting. Sasa Obradovic je dovodio strane polovnjake, Radonjic sad dovodi manje vise samo igrace koje je trenirao pa makar bili i rekreativci ili nekoga koga je jurio x godina, a svaki put odbijen, kao Stefana Markovixa. U celoj ovoj prici oko pojacanja neverovatno je da ispod radara ne mozemo nikad nesto da ubodemo nego dovodimo Cirbesa, Simonovica, Markovica, a pre toga Rocestija, Peru Antica, onog bucka Spanca, Derika Brauna, Gista veterana, Djenku u drugom ili trecem mandatu vise se i ne secam koliko je puta bio.... Sve su to izdasna ulaganja. Mnogo je para sprcano, mnogo, a realno je to bas ozbiljna tankosava, i bas dosta promasaja. 

 

Da ne ne shvatite pogresno, uvek se nekako zadovoljimo sa tom Aba titulom i to je ok, a realno za nesto vise, pored toga sto nam srecu kvari (novci), bilo je malo i do struke, ili malo vise... 

 

Od omladinske skole nema vajde, to i ne treba spominjati. 

Edited by Dl91
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dl91 said:

Ne zelim da ulazim sad u preopsirno pisanije, ali meni je neshvatljivo koliko mi kao klub lutamo i nemamo nikakav sistem. Svaki trener koji je kod nas dolazio pravio je prevelike rezove koji nisu odrzivi, a i posle Radonje ce tako biti. Ne postoji nikakav dugoročan plan u razvoju naseg kluba, ne znam kako nemamo nikakav skauting. Sasa Obradovic je dovodio strane polovnjake, Radonjic sad dovodi manje vise samo igrace koje je trenirao pa makar bili i rekreativci ili nekoga koga je jurio x godina, a svaki put odbijen, kao Stefana Markovixa. U celoj ovoj prici oko pojacanja neverovatno je da ispod radara ne mozemo nikad nesto da ubodemo nego dovodimo Cirbesa, Simonovica, Markovica, a pre toga Rocestija, Peru Antica, onog bucka Spanca, Derika Brauna, Gista veterana, Djenku u drugom ili trecem mandatu vise se i ne secam koliko je puta bio.... Sve su to izdasna ulaganja. Mnogo je para sprcano, mnogo, a realno je to bas ozbiljna tankosava, i bas dosta promasaja. 

 

Da ne ne shvatite pogresno, uvek se nekako zadovoljimo sa tom Aba titulom i to je ok, a realno za nesto vise, pored toga sto nam srecu kvari (novci), bilo je malo i do struke, ili malo vise... 

Jbg radonja nije prepoznao dijamantidisa u uskokovicu pa smo morali da uzmemo bar nekog ko zna da prevede loptu  u vidu markovica. 

Salu na stranu, skauting bas los a zbog novca koji nam fali bi morao biti puno bolji.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, goldberg said:

 

Nije to bas tako jednostavno - u EL su vec rekli da nema produzetka sezone, u ABA ostaje pitanje sta sa timovima koji su odigrali sve meceve, kako ce oni odrzati formu i slicno.

 

 

Ne znam. Ne igra se vec dve nedelje i stvarno mi nije jasno kako ce da nadoknade sve te utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, n4l1m said:

ja ne znam ljudi cemu se vise vi nadate..

kad nije bio doveden noko(igrac koji je do pre par meseci igrao u radonjinom sistemu), i za kojeg je satro i ra bio dao zeleno svetlo, a i on hteo da dodje, valjda vam je jasno da nece niko ni dolaziti.

a po najmanje neko iz nba ko nije imao iskustvo u evropi i ko nije igrao pod radonjom, makar to bio i najbolji centar nba koji bi igrao za dz.

pametnom dosta.

 

Presedi čovek pola sezone u NBA, i odma mu se obriše ovih 8 sezona u evropi 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dl91 said:

Ne zelim da ulazim sad u preopsirno pisanije, ali meni je neshvatljivo koliko mi kao klub lutamo i nemamo nikakav sistem. Svaki trener koji je kod nas dolazio pravio je prevelike rezove koji nisu odrzivi, a i posle Radonje ce tako biti. Ne postoji nikakav dugoročan plan u razvoju naseg kluba, ne znam kako nemamo nikakav skauting. Sasa Obradovic je dovodio strane polovnjake, Radonjic sad dovodi manje vise samo igrace koje je trenirao pa makar bili i rekreativci ili nekoga koga je jurio x godina, a svaki put odbijen, kao Stefana Markovixa. U celoj ovoj prici oko pojacanja neverovatno je da ispod radara ne mozemo nikad nesto da ubodemo nego dovodimo Cirbesa, Simonovica, Markovica, a pre toga Rocestija, Peru Antica, onog bucka Spanca, Derika Brauna, Gista veterana, Djenku u drugom ili trecem mandatu vise se i ne secam koliko je puta bio.... Sve su to izdasna ulaganja. Mnogo je para sprcano, mnogo, a realno je to bas ozbiljna tankosava, i bas dosta promasaja. 

 

Da ne ne shvatite pogresno, uvek se nekako zadovoljimo sa tom Aba titulom i to je ok, a realno za nesto vise, pored toga sto nam srecu kvari (novci), bilo je malo i do struke, ili malo vise... 

 

Od omladinske skole nema vajde, to i ne treba spominjati. 

Niste samo vi u toj situaciji. 90% evropskih timova mijenja rostere od sezone do sezone. To je svuda problem. Ovdje pogotovo. Sistem se ne moze praviti sa ovolikim pritiskom i nestrpljenje, ni jedan trener ne moze da opstane sezonu , ako ne osvoji ligu onda je bivsi i u takvim uslovima tesko se pravi sistem. Nema puno timova u evropi koji imaju sistem. Pogledaj pod Pablo Laso...vrlo specifican...stalno u vrhu a stalno izbaci po nekog ekstra mladog igraca...ali ima podrsku kluba i kad rezultatski pukne

Edited by Nemam_ti_kad
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Niste samo vi u toj situaciji. 90% evropskih timova mijenja rostere od sezone do sezone. To je svuda problem. Ovdje pogotovo. Sistem se ne moze praviti sa ovolikim pritiskom i nestrpljenje, ni jedan trener ne moze da opstane sezonu , ako ne osvoji ligu onda je bivsi i u takvim uslovima tesko se pravi sistem. Nema puno timova u evropi koji imaju sistem. Pogledaj pod Pablo Laso...vrlo specifican...stalno u vrhu a stalno izbaci po nekog ekstra mladog igraca...ali ima podrsku kluba i kad rezultatski pukne

Hmm, ne znam bas. Govorim o skautingu igraca koji je nepostojeci u Kkcz. Klub mora da se pita, ne moze se dovoditi Emanuel Teri, matori Rocesti ili onaj Spanać, e da ne zaboravim Hola. Sad su oni u obliku Cirbesa i Stefana Markovica.  Zaista mislim da su se za tako nesto pitali iskljucivo Obradovic, odnosno Radonjic, kao sto se iskljucivo on pitao za Holinsa i sto su tu sve njegovi bivsi igraci. To su sve njegove zelje. U tom slucaju nam onda uopste i ne treba funkcija sportskog direktora ili sta ti ja znam. Ako se pitaju i oni... onda je to bas bas lose. Prosto, mislim da se trenerima prevelika sloboda daje, mozda gresim, ali mi tako deluje. Radonja me je mnogo puta iznenadio, u poslednje vreme kako je oziveo recimo Kuzmu i kako izgleda Mitrovic, ali je neverovatno tradicionalan, i ne pokazuje naznake fleksibilnosti ili "prosirenja" kosarkaske filozofije. Pogotovo sto se tice dolazaka, svi su onaj njegov "ratnicki" i dobra odbrana stav. Ko pogodi trojku, super, ali daj da ga ne primimo. Mislim, sad ce odmah da se jave ovi "odbrana osvaja" i jeste tako, ali kosarka se kao i mnoge profesije menjaju, i napreduju, a kosarka se neprestano ubrzava.

 

Balans mora neki da postoji u odlucivanju u sastavljanju tima, a ne deluje mi da postoji kod Zvezde. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@DI91 Vidi bez radonjinog amina nema dolazaka...tako je u svakom ozbiljnom klubu. Tako je i kod vas. Tako je i kod nas. E sad ima li nagovaranja ,pritisaka , pokusaja da se utice na odluku od strane menadzera, uprave...itd...ima sigurno. Radonjic je na udaru u slucaju losih rezultata, on preuzima odgovornost, bezveze bi bilo da mu Nesa Ilic dovodi igrace ili nama Gavrilo Pajovic. E sad ukoliko sportski direktor ima talenta , volje, znanja da pored svih putovanja i obaveza , gleda dnevno i prati cirka pedesetak igraca (igraci koji se prate), onda jos bolje. Ali odmah da ti kazem nista od toga. Niti pomenuti to rade niti ih zanima. 

Edited by Nemam_ti_kad
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2022 at 3:50 PM, pantelia said:

 

Jedno od mojih prvih secanja na neki sportski dogadjaj je Zvezdina utakmica u kosarci prenosena na tv. 

 

Rastko Cvetkovic sutira bacanje i pogadja tablu (samo tablu).


Velika je tragedija sto ne postoji nigde na internetu neki video zapis njegovih igara

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...