Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

https://kkcrvenazvezda.rs/2022/01/04/novi-slucajevi-korone-u-kk-crvena-zvezda/

 

Stranica u doradi kako se cini, vrlo sporo se ucitava.

 

 

2 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Tu borbu smo sigurno izgubili. Zero covid je mit i nista drugo. A sada smo u opasnosti da izgubimo ekonomiju i psihicko zdravlje.

Psihicko zdravlje je vec ozbiljno naruseno, najvise kod dece. Ekonomija je na putu da ode u k....c, zato vec neki sanjaju o Great Reset ili Build Back Better, nabijem ih blesave.

Edited by drakon1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Vlada_79 said:

Kakva steta. Fenerbahce je trebao doci bez dva najbolja igraca. Video sam vec skalp.

Mozda je i dobro ovako da veliki deo ekipe ostavi to iza sebe, malo me zajebava ovo sa Zirbesom, on je bese pre mesec bio pozitivan, nego kad gos smo sjiljili razanj obicno smo ostajali nataknuti na njega, Fenerbahcea sto se tice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mairosu said:

ode brat naš luka kurjački, ili majak kako se beše zvao na forumu. nije možda najprigodnije mesto za postovanje ali voleo je i pratio KKCZ i red je da mu se ovde oda pošta. "i na nebu tom..."

 

Ovo je užasna vest koja je bacila u zapećak sve ostalo.

 

Luka nije puno pisao, ali je bio recimo među prvima koji su mi se javili i ponudili svaku vrstu pomoći pri sukobu sa NČ.

 

Ne mogu opisati koliko sam tužan.

 

Neka mu je slava i hvala.

  • Like 10
  • Love 10
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, drakon1 said:

Tacno, delimicno. Proble je sto zarazeni dolaze i u kontakt sa osobama sa slabim imunitetom kojima korona moze dobrano naskoditi. Jeste, da se svi koji hoce zastitu mogu vakcinisati, ali dogma je trenutno takva da drzave po svaku cenu nece da preuzmu rizik sirenja korone i kolapsa zdravstvenog sistema. Koliko je dogma pravilna, ne usudjujem se prosuditi. Ali, to je rezon koji se kolportira od strane vlasti.

Tako nekako. Nije isto, donekle slicno...

 

https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019/question-and-answers-hub/coronavirus-disease-covid-19-similarities-and-differences-with-influenza

Sto bi impliciralo da mi nismo drzava 😂  Neki put kada razmislim, pitam se da li smo svi mi normalni.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, pantelia said:

Pozitivni na Kovid-19 su: prvi trener Dejan Radonjić, prvi pomoćnik Goran Boškovič, član stručnog štaba Nikola Birač, igrači: Branko Lazić, Luka Mitrović, Ostin Hollins, Nejt Volters, Ognjen Dobrić, Stefan Marković, Marko Simonović i Maik Cirbes.

A klinac i ja se danas slikali sa Maikom, fenomenalno.

Edited by Nick_theking
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drakon1 said:

https://kkcrvenazvezda.rs/2022/01/04/novi-slucajevi-korone-u-kk-crvena-zvezda/

 

Stranica u doradi kako se cini, vrlo sporo se ucitava.

 

 

Psihicko zdravlje je vec ozbiljno naruseno, najvise kod dece. Ekonomija je na putu da ode u k....c, zato vec neki sanjaju o Great Reset ili Build Back Better, nabijem ih blesave.

bas cudno...nek napune halu i sl. put..

Link to comment
Share on other sites

Gledam kalendar sada, cak i sa ovim smanjenim karantinom, 7 dana, tesko da cemo mi igrati protiv Reala. Jer juce su objavili vest o zarazenim a utakmica je tacno za 7 dana od objave. Jedino ako su dan pre objave bili pozitivni pa ce 10.januara svi biti ok i da onda dan posle igramo. A treba i putovati. A Zalgiris je 2 dana posle toga. 

 

Bas sjebano. 

 

Mogli smo da upisemo 3 lagane pobede... 🍻 right.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Prekinuti sezonu i ostaviti iste timove i sledeće godine. Šteta za pijane milionere, ali ovo je viša sila. 😏

Po najnovijem propisu ABA lige, nema vise prekida sezone bez pobednika nego je dovoljno da se  jedna utakmica iz drugog dela prvenstva odigra i da u slucaju prekida prventstva pobednik se proglasava ekipa koja zauzima prvo mesto na tabeli.

 

#dzabe vam novci moji sinovci

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Šarac said:

Po najnovijem propisu ABA lige, nema vise prekida sezone bez pobednika nego je dovoljno da se  jedna utakmica iz drugog dela prvenstva odigra i da u slucaju prekida prventstva pobednik se proglasava ekipa koja zauzima prvo mesto na tabeli.

 

#dzabe vam novci moji sinovci

 

Au, kakav meltdown bi se desio u komšiluku u ovom slučaju. 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Po najnovijem propisu ABA lige, nema vise prekida sezone bez pobednika nego je dovoljno da se  jedna utakmica iz drugog dela prvenstva odigra i da u slucaju prekida prventstva pobednik se proglasava ekipa koja zauzima prvo mesto na tabeli.

 

#dzabe vam novci moji sinovci

 

Izvini, ali nije tacno. Postoji i dalje mogucnost da nema proglasenja pobednika. A ni u jednom slucaju pobednika lige ne odlucuje trenutni plasman vec mora da se odigra neki (bilo kakav) Play-off (pa se definisu can i varijante F4 ili 2 utakmice cak i na neutralnom terenu gde se sabiraju poeni)...

 

Ispravi me ako gresim. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...