Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Pametan potez Mege ali i Dimitrisa...mi smo dobili zamenu u vidu PG koji trojku moze da da samo od tablu i igra odbranu da ga prolaze kao cunj, da pravi glupe faule i da za sve to dobija 50k dok je Dimitris bio na mrsavih 14k..3x bolji..ne bih se slozio.
Ovo nešto protiv Radonje???

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Pametan potez Mege ali i Dimitrisa...mi smo dobili zamenu u vidu PG koji trojku moze da da samo od tablu i igra odbranu da ga prolaze kao cunj, da pravi glupe faule i da za sve to dobija 50k dok je Dimitris bio na mrsavih 14k..3x bolji..ne bih se slozio.

Idolopoklonstvo za radonju nekako i prezivljavamo, al ako jos krenes sa dijamantidisom... Mislim stvarno ti nema smisla ovaj post a ni hvaljenje njega generalno, decko ne zna loptu da prevede kako valja, druga stvar on markovicevu karijeru kakva god da je za neke je dobra za neke mozda nije al on moze da je sanja, trece ne razumem sta si se toliko nakacio na markovica, kad ti sa tapeta sidjs covic dolazi markovic izgleda.  Malo realnosti nije na odmet pre svega.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Setite se 2011 said:

Ovo nešto protiv Radonje???

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

drago mi je presvega sto smo odmrzli odnose:)) pre bih sebi ruku otsekao nego rekao nesto protiv Radonje.

 

Koliko se secam,caln nadzornog odbora je rekao da je Markovic dugogodisnja zelja Nebojshe Dr Covica. Meni se Markovic mj prezimenjak nikad nije svidja kao igrac. Mozda pored nekog rasnogsutera pre 5godina, sad mi se ne svidja ovaj Covicev potez.

4 minutes ago, ragazzo said:

Idolopoklonstvo za radonju nekako i prezivljavamo, al ako jos krenes sa dijamantidisom... Mislim stvarno ti nema smisla ovaj post a ni hvaljenje njega generalno, decko ne zna loptu da prevede kako valja, druga stvar on markovicevu karijeru kakva god da je za neke je dobra za neke mozda nije al on moze da je sanja, trece ne razumem sta si se toliko nakacio na markovica, kad ti sa tapeta sidjs covic dolazi markovic izgleda.  Malo realnosti nije na odmet pre svega.

Bolje da se radilosa Dimitrisom..Markovic je ispusena mustikla kao i Covic. St bi rekao jedanBolcanac...Time will tell 🙂

Link to comment
Share on other sites

drago mi je presvega sto smo odmrzli odnose:)) pre bih sebi ruku otsekao nego rekao nesto protiv Radonje.
 
Koliko se secam,caln nadzornog odbora je rekao da je Markovic dugogodisnja zelja Nebojshe Dr Covica. Meni se Markovic mj prezimenjak nikad nije svidja kao igrac. Mozda pored nekog rasnogsutera pre 5godina, sad mi se ne svidja ovaj Covicev potez.
Čović bira igrače Radonjiću??? Ti stvarno imaš jako loše mišljenje o Radonji [emoji3][emoji3][emoji3]

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kosjan Willavić said:

Imaju Gornji i Donji valjda. Vrzmao se nesto po i oko Subotice skoro, vidim natpis Tavankut negde i setim se Slavise 😄 Usao mi forum i u mali mozak, trebace odmor od njega . Volim ovu nasu temu, bolja svastara i od kafane. 🙂


Ili ovako? :classic_biggrin:

Tako i ja isto, gledam sa zenom, komentarise ona samo na osnovu kadare nekog dvorista Ovo je negde Vojvodina, pa ovi kazu Tavankut a ja kao iz topa Znam za to mesto :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Setite se 2011 said:

Čović bira igrače Radonjiću??? Ti stvarno imaš jako loše mišljenje o Radonji emoji3.pngemoji3.pngemoji3.png

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Pa ne biraju Sunturlic, Cbarkapa ili Dozet :)) Ipak Covic je u kosarci 50g i zna je u nokat...Dejo je tu da pokupi trofeje za CV pa pravac neki klub koji ima amabcija da uzme EL.

 

Markovic je igrac trenutno koji me nervira, zna on, al ipak igra kosarku 20g...Menjaobih njega i Lazica za Glasa npr..Npr Ostoja je uradio ono sto je trebalo Covic a Covic ga samo kopirao za ove legende kao Milicic koji nije odigrao nijednu tekmu ili ovaj SNS Gurovic sto mlati svoju zenu...

 

Mislim da je Nebojsha u opasnom padu, na stranu sto prica da mladi moraju dobiti sansu, on ce biti prCednik jos 20g ako ovaj ostane na vlasti...uveravajuci Delije da je on neki genije..pored vucica i Deja...random forumas bi uradio i bolje..

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Losmi ne moze da svari Covica( iz nekog njegovog rekao bih licnog razloga) a ima dovoljno godina i pameti da zna, da nije Covica i njegovog zadrzavanja Radonjica nakon Cibone i hajke na njega, ne bi Radonjic bio to sto jeste sada. Ko zna u kom pravcu bi mu se karijera odvijala...

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, bodo said:

osim šta papir trpi svašta bogami i tastatura još gore

Prelistao sam sta pises u tvom profilu i slozicu se sa tobom. Nisam te do sada primetio pa sam malo listao istoriju, oprosti mi.

 

11 minutes ago, Predragdjape said:

Losmi ne moze da svari Covica( iz nekog njegovog rekao bih licnog razloga) a ima dovoljno godina i pameti da zna, da nije Covica i njegovog zadrzavanja Radonjica nakon Cibone i hajke na njega, ne bi Radonjic bio to sto jeste sada. Ko zna u kom pravcu bi mu se karijera odvijala...

Ne ulazim u svinjac pa cu preskociti ovaj deo, mada sta znam kad jedan takav humanista prebaci momke koji navjaju naspram njega za Zvezdu ceo zivot na tehnoloski kriminal i hebe ih da se smucaju po pandurskim stanicama kao da su kriminalci a znam ih sve duge godine, takva osoba ko mene izaziva samo gadjenje i to zbog usrane kvacice.

 

Doduse njegovi prsb prijatelji su jos gore prosli...

 

Nije on spasio Covica vec je Dejo spasio njega jer bez njega ne bi dobio duloa kao sto nije znao sta ce bez njega ka je otisao. Pa su ga pljuvali njegovi ''drugari'' javno kako sekretaricama nije ostavio za kafu za odlazak vec samo racun za telefon od 10k evra..

 

Vise necu pisati na ovu temu, ali duboko sam protiv Covica na celu KKCZ ne zbog ovoga sto sam napisao vec smatram da smo dosta bili prvi u selu...jednostavno nekad treba ici napred. Ostala sranja sto ima preplitanjem politike i porodice u sport necu ni da pisem. Takodje ne volem ni ljude koji ga smatraju ne znam kakvim genijem za kosarku...to je to i nesmarajte me vise sa Covicem, necu ni ja vas...uzivacete jos pet godina u mrznji prema svakom, papcima, cutanju na vlast u hali i ostalom folkloru...koji vam sledi, neki ni nisu za bolje

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cavani said:

Bice tesko veceras, ocekujem potpuno drugaciju utakmicu nego onu u Rusiji. Bolje igraju u gostima a tesko da mozemo da ocekujemo da opet pogode samo 3 trojke, bice i naostreni za osvetu jer nije proslo ni mesec dana.

 

plus su razbili uniks pre par dana, ekipu koja je sugurno u top 5 ekipa po formi u evropi.

jeste uniks bio bez centra ali to je ekipa koja je totalno hot i koja samo ludom nesrecom nije dobila barsu u gostima.

bili je pokidao tekmu, klasika kad udje u sut sipao sa svih strana. lojd je bio odvratan, dobro su ga cuvali i bacao je cigle, uzimao preteske suteve.

gudaitis je bio vrlo dobar i pojtres je unistio uniks u reketu. 

bice jako tesko, ali ovo su tekme koje moramo dobiti i tu nema price. 

poraz nas vodi u veoma tezak polozaj za 8, dok pobedom se vracamo u igru i imacemo 2-0 u h2h.

 

1 hour ago, K.Dot said:

Djavo u hlačama je dobio tu čast, da zauzme počasno mesto pored Neše Ilića na mojoj IL. Kakve baljezgarije bogte, da se zapita tačno čovek koliko mu je godina.

 

nesa ilic je kad je 90% foruma kukalo pre sezone detaljno objasnio kako ce biti i da ce sve biti ok. 

bukvalno dosadasnji deo sezone je za mene sasvim ocekivan, i skor i igra. mogla je biti neka pobeda vise u el, ali sta da se radi. ispustili smo previse tekmi na jednu-dve lopte, pogotovo ovo protiv efesa je bilo tragicno. plus vajt nam je nedostajao puno.

ekipa ima hemiju, znaju se uloge, zna se ko je sef na klupi, zna se ko je sef na terenu, svi znaju da se mora igrati jaka odbrana, puni smo domacih igraca koji veoma dobro igraju.

sve na svom mestu. 

i cirbes je tu sa razlogom i moze da pomogne. nista ja tu ne bi dirao. 

fali samo jaka. posle valensije u gostima dobio i cibose juce bukvalno sam u 4/4.

to je jedina greska, sto ga nismo uzeli ako smo mogli.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...