Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, mister-no said:
2 minutes ago, Dr.J said:
Ko nam je prvi centar ?
 
 

Pa nije Cirbes sigurno a o njemu je reč..

Pa i nemamo prvog centra, Kuzmic to na papiru jeste, i ne mozemo da se oslonimo na njega. Mitrovic je najkonstantniji ali silom prilika igra na 5 i to igra jako dobro. 

Ako mislis da bi dolazak nekoga od ovih sto se provlace po medijima da li kao trece prve ili pete opcije poremetio nesto onda ne znam.

Znam da je suludo ostati na Cirbesu u ovakvom stanju.

Link to comment
Share on other sites

Aa ko su prvi i drugii? Pogledaj too pa onda moze da bude neko poredjenje...
Mi u sustini nemamo prvog centra...drugi centar nam igra prvog...a Mitar kao 5 na 4 drugog...
Jedan Oly ima
4.Vezenkov,Printezis
4/5.Livio,Acy
5.Fall,Martin
Primera radi...
Čovek je napisao šta ako se povrede Kuz ili Luka i da je to sramota.
Kad smo bili najbolji bio nam je Milko Bjelica jedan od ta 2.
Link to comment
Share on other sites

Citirao me Mile za Noka i dodao info za koronu koji sam sinoc cuo uz komentar - da nema kovid, vrv bi on potpsiao vec sad. Nerealno mi je da iko tako glupo moze da razmislja, pa bolje i koroniran Noko koji ce da se oporavi za dve nedelje, nego Cirbes koji je non faktor u bitnijim utakmicama. Samo prenosim jelte. 

 

Petruseva sumnjam da bi svarili navijaca posle onih izjava o Partizanu, mada valjda u Efesu nesto ne stima, pa Misko gleda brzinski da mu resi i sredi to. Meni on dobar igrac, opet bi nam doneo poene i bio u stanju da izmislja toplu vodu pod kosem, pa i da rasiri spolja. Mada za njega cuh da su manje sanse nego za Noka, videcemo vec danas valjda. 

Link to comment
Share on other sites

Hoces da kazes da nas je Mirotic "ispostovao"? 

 

Aham, ispostovao je i Zalgiris, Fener, Monako, svi su mu u srcu. 

Hoću da kažem generalno...znaš na šta mislim. Vasilije em nije od nas pošao zadovoljan em i nije ganci u srcu.

Dok je lopta u igri, peglaj majstore ali moglo je to i bez onog kreveljenja ka sudijama sa traženjem namerne kada je očigledno već rešio tekmu...a može i tako do lakata...ako već mora.

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čvarkov said:

Ma da, koji će nam talentovana petica sa dometom za 3 i još domaći igrač.

 

To kao kad bi na Isiaha Thomasa, Dennisa Rodmana, Billa Laimbeera, Joe Dumarsa, Johna Sallya, Adriana Dantleya dodao Muggsy Bougesa, jednostavno ne ide. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...