Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Sutra da mi ponude Glasa za Lazica uzeo bih, malo talenta za sirovine ne bi nam skodilo.

 

Beli dim je dokaz danas kao i kod komsija koji su to rspadi od klubova jer emas protiv kandidata, jbs plan i program, samo teraj dalje. Ako ikad ova zemlja bude normalna videcete koje smo vreme izgubili komsije i mi na ove indijance ili bolje reci pudlice svake vlasti od 90tih na vamo.

 

Cak su i ovi novi politicki  izbori korektiji od ovih u nasim sportskim klubovima, a sve je to zbog nrod/navijaca..koje ne zanima u oba slucaja nikakav program, vec ih zanima smo sargarepa.

setimo se gde smo bili 2011-e, kad je 99,9% includeed me izbacivalo lazica iz 12  na ustrb milutinovica... ostalo je historija..

da je rodjen u rusiji ili turskoj, imao bi cirke milion po sezoni, da radi to sto radi, sve i da ne sutne na kos.. :coffee:

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Radonja said:

Koliko ste se raspisali...Ja pomislio pao neki potpis a ono...Skupstina...

 

😄

A ono u medjuvremenu novi clanovi skupstine Ninkovic, Gurovic, Milicic, Vucevic, Rakocevic, Kicic, Timarov... Cvetkovic pocasni pedsednik, drugi u istoriji nakon Ive Andrica... Covic na celu a ucekuju se ljudi iz sveta biznisa u upravnom odboru...  Samo toliko.. 😄

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Don Radonja said:

Koliko ste se raspisali...Ja pomislio pao neki potpis a ono...Skupstina...

 

😄

nece se niko dovesti sve i da bil gejts udje u klub.. radonja ce pre cediti suvu drenovinu, nego sto ce kao neki da dovodi igrace kao na traci..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...