Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Zirbes - treći centar

Uskok - nije ni član rotacije više

Lazarević - itekako ima materijala da bude EL igrač, a defanziva mu je već evroligaška

Simon - četvrto rešenje na poziciji 4 koje je samo sticajem nesrećnih okolnosti moralo da igra više nego što je planirano

 

Eto to sam ti rešio.

 

Imamo timčinu i ima da se koljemo za top 8 EL do samoga kraja.

  • Like 27
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Hajde još reč, dve o Zirbesu pa ja više neću na tu temu. Izlišno je pričati da li je on danas ozbiljna opcija na 5 jer naravno da nije, čovek je duplo, ako ne i 3 puta sporiji nego u prajmu. Ja sam njega kao igrača veoma voleo jer je imao tu odliku koju imho dobar centar mora da ima - hteo je da zakuca sve što je blizu koša, imao je tu silinu i stav "bešte đeco, sad ću da pokidam obruč i sve što mi je na putu do njega". Sad nema noge za to, mislim da mu je odraz 20 cm ukupno. I dalje ima nekakav korektan polu horog i desnom i levom, nešto sa čim se Kuzmić npr baš muči, a od Luke je ipak dosta jači fizički. Koliko vidim, trudi se da igra profesionalno i ne vidim neku kucobolju kod njega, čega sam se iskreno plašio. Dakle, on će odraditi koliko može igrao 2 minuta ili 15 (što mu mora biti maksimum maksimuma u EL). Poznaje ekipu, saigrači ga vole, a možda vremenom ipak uhvati nešto nalik na formu, već sad je to mnogo bolje nego kad je došao. Naravno, od starog Maika nema ništa, jer je kao takav bio u top 5 EL centara. Na sve to je jeftin, a ne vidim ni nekog mladog centra kome zauzima mesto, što je tuga ali tako je kako je. Dakle, prihvatio sam tu činjenicu da nam je on ta opcija broj 3 na centru i idemo dalje, Radonjić ga poznaje, a znamo koliko je centarska pozicija bitna u Radonja košarci tako da imam razumevanje u ovoj situaciji. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

Zirbes - treći centar

Uskok - nije ni član rotacije više

Lazarević - itekako ima materijala da bude EL igrač, a defanziva mu je već evroligaška

Simon - četvrto rešenje na poziciji 4 koje je samo sticajem nesrećnih okolnosti moralo da igra više nego što je planirano

 

Eto to sam ti rešio.

 

Imamo timčinu i ima da se koljemo za top 8 EL do samoga kraja.

Sve 5, ali ovo poslednje mi malo smesno.

Kad se bude sumirala EL sezona, prisecacemo se Albe, Monaka, plus 7 u Stambolu na 1.50 do kraja..a bice toga jos.

 

Prave male sitnice sto se kaze. I nije poenta da sve te sitnice pretvoris u pobede, nego bar nesto od toga je cesto dovoljno za top8.

Mi imamo fatalnu neiskoriscenost sansi, i ako mi je nesto jako smetalo kod radonje, to je ta losa kapitalizacija dobrih igara i prilika.

I opet ce nas to kostati. 7-10 ili 9-8, razlika je ogromna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...