Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 hours ago, Pero_Cameron said:

Sto?

Zato sto igramo Pionir umesto da se dokazujemo, sto nam je budzet vecno najmanji, sto nam preCednik pravi dramu u klubu oko svog statusa...sto placamo kazne non stop i zvizdimo EL pesmi kad god stignemo. Mislim da smo im preko qrca, a vamo se sipa + Zelimir dosao...Eventualno da dodju do tog finala,ali to im ne bih pozeleo nikako..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Zato sto igramo Pionir umesto da se dokazujemo, sto nam je budzet vecno najmanji, sto nam preCednik pravi dramu u klubu oko svog statusa...sto placamo kazne non stop i zvizdimo EL pesmi kad god stignemo. Mislim da smo im preko qrca, a vamo se sipa + Zelimir dosao...Eventualno da dodju do tog finala,ali to im ne bih pozeleo nikako..

 

Ako Partizan ne zasluzi na terenu, nece igrati tu EL, potpisujem i levom i desnom rukom, pa evo Virtus i Loko godinama ulazu enormne svote novca pa nikako ne mogu da udju, a ne KKP. Sta se zajebavate ljudi, od nas zavisi da l cemo ili necemo igrati EL.

 

Da se gleda po tome sto si rekao PAO bi odavno bio najuren, njihov predsednik najzustrije vredjao Bartomeua svojevremeno pa ih nisu izbacili, a izbacice nas jer 7-8 godina zvizdimo himni Evrolige, kontam da je to cak i njima postao dobar fazon. 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, mind. said:

 

Ako Partizan ne zasluzi na terenu, nece igrati tu EL, potpisujem i levom i desnom rukom, pa evo Virtus i Loko godinama ulazu enormne svote novca pa nikako ne mogu da udju, a ne KKP. Sta se zajebavate ljudi, od nas zavisi da l cemo ili necemo igrati EL.

 

Da se gleda po tome sto si rekao PAO bi odavno bio najuren, njihov predsednik najzustrije vredjao Bartomeua svojevremeno pa ih nisu izbacili, a izbacice nas jer 7-8 godina zvizdimo himni Evrolige, kontam da je to cak i njima postao dobar fazon. 

 

PAO ima A licencu. Mi treba da se dokazemo i uradimo nesto. Prvo mesto u ABA ne vodi u EL 💁‍♂️

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Devil In My Pants said:

PAO ima A licencu. Mi treba da se dokazemo i uradimo nesto. Prvo mesto u ABA ne vodi u EL 💁‍♂️

 

PAO je sam zahtevao raskid ugovora, svakakve reci je onaj neandertalac njihov izgovarao za direktora EL. Mislis da nisu mogli da skupe tim advokata, procesljaju zakon i izbace Grke iz lige i oderu ih za masnu lovu?

Tacno je, jedino sto garantuje je osvajanje Evrokupa jer ce i UNICS 99% biti u TOP 8, pa ako si vec uracunao KKP kao osvajaca onda okej, ja drugi nacin ne vidim da oni igraju EL, a mi cemo se za ABA-u svakako pobrinuti.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Zato sto igramo Pionir umesto da se dokazujemo, sto nam je budzet vecno najmanji, sto nam preCednik pravi dramu u klubu oko svog statusa...sto placamo kazne non stop i zvizdimo EL pesmi kad god stignemo. Mislim da smo im preko qrca, a vamo se sipa + Zelimir dosao...Eventualno da dodju do tog finala,ali to im ne bih pozeleo nikako..

Pa, mozda si i u pravu. Da ne zaboravimo koliko su nam zamerali sto se igra u Pioniru, a ne u Areni. Jos se secam one pauze od sat i po protiv Valensije, pisao sam o tome ovde vec. To je bilo toliko amaterski i mislim da nam to nikad nisu zaboravili, nikad. 

 Plus gadjanje sad i sudija, pljuvanje...

 

I to sto kazes, kod komsija Zoc, Ledaj, Panter, Kuruc, Smailaga, evo sad i Lesor, a spominje de i prvi plej. Pritom, oni u Cipiripiju i igraju u Areni. Napasce tu trofej, e sad, dokle ce stici, to niko ne zna. Nema tu mnogo dobrih ekipa, par u vrh glave. 

 

Kod nas je jedino Kalina vrh vrhova, i to decko po meni igra daleko iznad onoga sto je igrao pre, makar se meni tako cini. Sad je pravi lider ekipe, pre to i nije bio, nije imao takve uloge. I moram da ti priznam, iako mi delujes kao navijac Deje Radonjica vise nego navijac Zvezde, da ovaj nas tim je po imenima nikad losiji, a rezultati su nam daleko veci od ocekivanog ili realnog, makar po meni. Videcemo koliko ce to da traje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dl91 said:

Pa, mozda si i u pravu. Da ne zaboravimo koliko su nam zamerali sto se igra u Pioniru, a ne u Areni. Jos se secam one pauze od sat i po protiv Valensije, pisao sam o tome ovde vec. To je bilo toliko amaterski i mislim da nam to nikad nisu zaboravili, nikad. 

 Plus gadjanje sad i sudija, pljuvanje...

 

I to sto kazes, kod komsija Zoc, Ledaj, Panter, Kuruc, Smailaga, evo sad i Lesor, a spominje de i prvi plej. Pritom, oni u Cipiripiju i igraju u Areni. Napasce tu trofej, e sad, dokle ce stici, to niko ne zna. Nema tu mnogo dobrih ekipa, par u vrh glave. 

 

Kod nas je jedino Kalina vrh vrhova, i to decko po meni igra daleko iznad onoga sto je igrao pre, makar se meni tako cini. Sad je pravi lider ekipe, pre to i nije bio, nije imao takve uloge. I moram da ti priznam, iako mi delujes kao navijac Deje Radonjica vise nego navijac Zvezde, da ovaj nas tim je po imenima nikad losiji, a rezultati su nam daleko veci od ocekivanog ili realnog, makar po meni. Videcemo koliko ce to da traje. 

Sudije se mogu gadjati i u Areni, kao sto su igrace Galate gadjali papcima.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Pero_Cameron said:

Sudije se mogu gadjati i u Areni, kao sto su igrace Galate gadjali papcima.

Izvukao si recenicu iz celog komentara u pokusaju da sve obesmislis. Govorim o siroj slici, o infrastrukturi(raspad od Pionira) , o tome koliko statiramo godinama po rezultatima u El(za sad dobro vucemo ove godine), ponasanju navijaca( ovo je ekvivalentno ponasanju sa Midtjilanda bilo pre nedelju dana), budzet izgleda komsije ove godine imaju dosta veci od nas i deluju kao prirodna zamena... Nadamo se svi da se tako nesto nece dogoditi. 

A da li si ti @Devil In My Pants siguran da Aba nema predstavnika u El iduce godine, tj sampion? Trebalo bi da ima. 

Edited by Dl91
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Dl91 said:

Izvukao si recenicu iz celog komentara u pokusaju da sve obesmislis. Govorim o siroj slici, o infrastrukturi(raspad od Pionira) , o tome koliko statiramo godinama po rezultatima u El(za sad dobro vucemo ove godine), ponasanju navijaca( ovo je ekvivalentno ponasanju sa Midtjilanda bilo pre nedelju dana), budzet izgleda komsije ove godine imaju dosta veci od nas i deluju kao prirodna zamena... Nadamo se svi da se tako nesto nece dogoditi. 

A da li si ti @Devil In My Pants siguran da Aba nema predstavnika u El iduce godine, tj sampion? Trebalo bi da ima. 

Pa ima, ali ne mora biti sampion

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Zato sto igramo Pionir umesto da se dokazujemo, sto nam je budzet vecno najmanji, sto nam preCednik pravi dramu u klubu oko svog statusa...sto placamo kazne non stop i zvizdimo EL pesmi kad god stignemo. Mislim da smo im preko qrca, a vamo se sipa + Zelimir dosao...Eventualno da dodju do tog finala,ali to im ne bih pozeleo nikako..

 

Mislim da je kljucan razlog sto necemo igrati EL zato sto je Covic v. d. a nije imenovan za direktora. 

6 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa ima, ali ne mora biti sampion

 

Nema. Bice kako im bude cejf. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto razmisljam, kako korona opet kosi, a prekida sezone svakako nece biti, bili bi bas tupsoni da ne zamenimo Cirbesa sa necim sto valja. Ne daj Boze da Luka ili Kuz fasuju koronu u nekom momentu, mozemo od svega da se oprostimo.

 

A rok 28.12. se blizi...

 

Nema ga @kum žoržo da se javi, al' za svaki slucaj, ja cu da se spremim. 

 

ezgif.com-gif-maker.gif.63681f5f4274b8a84ddf39de58cfff1b.gif

 

Sto kaze Profesor u "Lepa sela lepo gore" - ja sam spreman, nasao sam slem!

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ako Euroliga, nakon što Partizan ne osvoji EC a Zvezda odbrani ABA titulu ipak njima dodeli učešće u najvišem rangu kao finalisti KLS-a...onda i nisu za bolje. Žoc bi nas bez pardona usirotanio za cirka 20-ak miliona sa još 4-5 EL pojačanja da zameni Dangu i Zagora a isplati Kuruca i Mura...pa kad opet zaebe: " daj još jedan rebalans..." jer je tako u mogućnosti.

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, srlepajce said:

Postoji li protivkandidat Covi legendi? I hoce li se on uopste kandidovati? 

Devil,  Šarac, ko god upucen? 

Pitam zbog gluposti koja se da cuti 😁 

 

Zakazana je izborna skupstina za ponedeljak u 16 h.

12 minutes ago, Kooineeperk said:

Nesto razmisljam, kako korona opet kosi, a prekida sezone svakako nece biti, bili bi bas tupsoni da ne zamenimo Cirbesa sa necim sto valja. Ne daj Boze da Luka ili Kuz fasuju koronu u nekom momentu, mozemo od svega da se oprostimo.

 

A rok 28.12. se blizi...

 

Nema ga @kum žoržo da se javi, al' za svaki slucaj, ja cu da se spremim. 

 

ezgif.com-gif-maker.gif.63681f5f4274b8a84ddf39de58cfff1b.gif

 

Sto kaze Profesor u "Lepa sela lepo gore" - ja sam spreman, nasao sam slem!

Vrati ga u plakar i neka skuplja prasinu. 

Edited by Šarac
Link to comment
Share on other sites

Pre tačno godinu dana, povratak kralja! 

Dame i gospodo, najveći Dejan Radonjić.

 

Izvini što si me zakucao na klupu, poslao na kaljenje u Fmp.

Hvala što si me trpeo kada sam pao bezbroj puta na mango test, kad sam uslikan sa flašom Hajnekena i pljugom Marlbora na splavu sa Cirbesom, zbog tuče sa Nastićem. 

Izvini za buđenje ispred prozora na pripremama kada smo ti Neša Ilić i ja pevali "zašto su ti kose pobele druže"... 

 

Hvala što našoj Zvezdi i svim Zvezdašima daješ ovolike godine radosti i sreće! 

 

With love your Liske, MWill, Quincy, Cirbić, Jaka, Đenka i ostala bagra koju si izveo na pravi put. 

1608813098255_ZVEZDA-BAYERN_04_(1).jpg

  • Like 29
  • Thanks 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Liske said:

Pre tačno godinu dana, povratak kralja! 

Dame i gospodo, najveći Dejan Radonjić.

 

Izvini što si me zakucao na klupu, poslao na kaljenje u Fmp.

Hvala što si me trpeo kada sam pao bezbroj puta na mango test, kad sam uslikan sa flašom Hajnekena i pljugom Marlbora na splavu sa Cirbesom, zbog tuče sa Nastićem. 

Izvini za buđenje ispred prozora na pripremama kada smo ti Neša Ilić i ja pevali "zašto su ti kose pobele druže"... 

 

Hvala što našoj Zvezdi i svim Zvezdašima daješ ovolike godine radosti i sreće! 

 

With love your Liske, MWill, Quincy, Cirbić, Jaka, Đenka i ostala bagra koju si izveo na pravi put. 

1608813098255_ZVEZDA-BAYERN_04_(1).jpg

Cekaj, ti si igrac ili clan strucnog staba? Ozbiljno je pitanje ili ja nesto nisam upucen?

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...