Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 hours ago, bosMan_jr said:

Naravno da se ne slažem. Mislim da imaju neki neverovatan broj članova, tipa 700k i sasvim sam siguran da tu ima i normalnih ljudi. Mozda ne u samom vrhu, ali ima. 
Takodje mislim da ti je govor krajnje neadekvatan. Pomislio sam da je Keselj u prethodnom periodu učinio nešto značajno na štetu kkcz pa zato dobija takvu ocenu od tebe, a ne da se učlanio u neku stranku, koju god. Što, bio bi manje smrdljiv da je kod Marinike na listi?

 

 

3 hours ago, Redstar0356 said:

Ja se ne slazem

Ne mora se biti ni za Mariniku, ali pristojnost, osnovno kucno vaspitanje i najosnovniji osecaj za pravdu moraju coveka svrstati u red onih koji preziru SNS. Urusene institucije, bahatost, otvoreni lopovluk, svakodnevne lazi, odredi batinasa sastavljeni od najgoreg taloga ovog drustva, koji za zadatak imaju prebijanje postenog sveta, koji se usudi da digne glas. Da ne pricamo o prebijanju obicnih navijaca komsijskog nam kluba, cini mi se na utakmici protiv Zadra, samo jer su se usudili da predsednika nazovu pederom. A taj broj od 700k je pokazatelj svacega, ali plasim se najmanje bilo cega pozitivnog. Pokazuje koliko je ovaj narod prodan, nesposoban za bilo sta bolje i zaista naprednije.

  • Like 17
  • Thanks 6
Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja upišem u tu čuvenu logiku.

 

U stvari umalo da danas odem na ekološki protest, ali kad sam pomenuo to u nekom društvu vidim da će da ide i ortak koji je politički aktivan bilo mi je sumnjivo i hvala bogu nisam ispao glup. Posle vidim na vestima da je i SNS gamad imala neki skup i razmišljam ima li tu iko pametan, mora li sve pa čak i ekologija da se politizuje, možemo li mi kao narod da oko nečeg imamo svoje mišljenje ili nam mišljenje na temu zavisi od toga koja ga je stranka predložila.

 

Poslednji put glasao 24/9/2000. Svi su oni isti samo im stepen bahatosti varira od količine glasova koje su sposobni da skupe/ukradu

pa ti si upravo pokazao da ti misljenje i angazman zavisi od toga ko je sta predlozio

kao, hteo sam da protestujem, zato sto verujem u to...ali posto ce tamo biti pera/mika/zika, onda necu

 

na temu svrbije - meni je iskreno krivo sto je to tako

ali nakon poslednjih 20-30 godina, meni je ova zemlja svrbija dok ne dokaze suprotno

 

i jos jedna stvar, dokle god je takvih kojima su svi isti, i mene to ne zanima, daj da pricamo o cvetanju lala u prolece...sanse da se ovde nesto promeni su male do nikakve

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, goldberg said:

Sve se slazem, ali ovo zaista nije tema na kojoj bi se pisalo o SNS, pa ni o Keselju, jer isti nije clan KKCZ.

 

 

E pa ipak jeste! član je Uprave KKCZ zadužen za sportska pitanja.

Edited by Perkos2
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa ti si upravo pokazao da ti misljenje i angazman zavisi od toga ko je sta predlozio

kao, hteo sam da protestujem, zato sto verujem u to...ali posto ce tamo biti pera/mika/zika, onda necu

 

na temu svrbije - meni je iskreno krivo sto je to tako

ali nakon poslednjih 20-30 godina, meni je ova zemlja svrbija dok ne dokaze suprotno

 

i jos jedna stvar, dokle god je takvih kojima su svi isti, i mene to ne zanima, daj da pricamo o cvetanju lala u prolece...sanse da se ovde nesto promeni su male do nikakve

Brate ja sam hteo da idem na ekološki protest, ali kad sam video da se oko toga cima ovaj ortak shvatio sam da je to nova dobra stvar za koju će da se prikači opozicija u nedostatku programa i da je ispolitizuju. 

Ovde će nešto da se promeni kad se mi promenimo. Mi bi da živimo kao u Švici, a da se ponašamo kao balkanci, pa ne može. Jebote ja u centru BG-a bar 2 puta nedeljno ugazim u govno, nisam sarkastičan. O čemu dalje da pričamo.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Brate ja sam hteo da idem na ekološki protest, ali kad sam video da se oko toga cima ovaj ortak shvatio sam da je to nova dobra stvar za koju će da se prikači opozicija u nedostatku programa i da je ispolitizuju. 

Ovde će nešto da se promeni kad se mi promenimo. Mi bi da živimo kao u Švici, a da se ponašamo kao balkanci, pa ne može. Jebote ja u centru BG-a bar 2 puta nedeljno ugazim u govno, nisam sarkastičan. O čemu dalje da pričamo.

ja to upravo i kazem

promenice se kad se ti promenis. i ja

ja svoj deo od 2000. na ovamo ispunjavam

nisam verovatno uvek bio na pravoj strani(jednom sam se zajebao i glasao za sapica)...ali nikad na pogresnoj

a ti?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

ja to upravo i kazem

promenice se kad se ti promenis. i ja

ja svoj deo od 2000. na ovamo ispunjavam

nisam verovatno uvek bio na pravoj strani(jednom sam se zajebao i glasao za sapica)...ali nikad na pogresnoj

a ti?

Ja nisam glasao od 2000. na ovamo niti imam nameru. 

Danas sam bio u fazonu da ne izađem na eventualni referendum vezano za Rio Tinto toliko su mi sve ogadili bagra jedna i druga.

Onda sam pomislio da su se govna jedna i druga međusobno dogovorila da nam ovo ogade, da ljudi poput mene ne izađu ni na referendum, a da onda SNS bagra podigne svoju svitu i izglasaju to što treba.

Narod se kolje, bije i nervira, a oni sede zajedno, jedu, piju i sprdaju se koliko smo glupi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ovde će nešto da se promeni kad se mi promenimo.

 

27 minutes ago, Milos 3.14 said:

Ja nisam glasao od 2000. na ovamo niti imam nameru. 

pa da, da se promeni...ali nam nista ne odgovara pa najbolje da ostane isto

i jos se time i ponosimo

mislim, ne znam sta bih ti na to vise rekao...to jeste zemlja svrbija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Verujem da se Beogradjani mnogo brinu za Loznicu i Rio Tinto jer hoce da zive zdrave a samo sto autom ne udju u samoposlugu kad treba da kupe makarone. I najbolji vid protesta je da se rasire njih 100 na sred puta pa da uskrate svima prolaz jer eto nasla se mala grupa neistomisljenika. Treba prvo da postujemo demokratiju ako zelimo da zivimo kao Svajcarci.  Ne mozete vas 1000 da izadjete i zagorcate zivot za pola grada. Referendum ce biti pa glasajte. A taj Rio Tinto je ovde registrovan 2001 a poceo je analize 2004. Isti ti koji su ga tad doveli sad huskaju narod da lezi po magistralima da bi oni opeg mogli da zajasu.  To sto se ljudi loze da je sad in i da su mnogo pametno jer su protiv Vucica to je neki drugi psiholoski problem sa ovim narodom. Kao i sto je bio  prvo protiv Tita pa za Slobu pa onda protiv Slobe pa onda za Dos pa pa se onda ubise da smene Dos s da dode Sns pa sad nece Sns oce opet Dos. Kao sto je Sapic bio ultra mega kul lik a sad je poltron iako se njegova politika nije promenil (osim stranke).  Mala grupica je zaslepljena mrznjom prema Vucica, srecom pa zapravo narod zivi sasvim dobro i te lazi im bas ne prolaze.  

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Redstar0356 said:

Verujem da se Beogradjani mnogo brinu za Loznicu i Rio Tinto jer hoce da zive zdrave a samo sto autom ne udju u samoposlugu kad treba da kupe makarone. I najbolji vid protesta je da se rasire njih 100 na sred puta pa da uskrate svima prolaz jer eto nasla se mala grupa neistomisljenika. Treba prvo da postujemo demokratiju ako zelimo da zivimo kao Svajcarci.  Ne mozete vas 1000 da izadjete i zagorcate zivot za pola grada. Referendum ce biti pa glasajte. A taj Rio Tinto je ovde registrovan 2001 a poceo je analize 2004. Isti ti koji su ga tad doveli sad huskaju narod da lezi po magistralima da bi oni opeg mogli da zajasu.  To sto se ljudi loze da je sad in i da su mnogo pametno jer su protiv Vucica to je neki drugi psiholoski problem sa ovim narodom. Kao i sto je bio  prvo protiv Tita pa za Slobu pa onda protiv Slobe pa onda za Dos pa pa se onda ubise da smene Dos s da dode Sns pa sad nece Sns oce opet Dos. Kao sto je Sapic bio ultra mega kul lik a sad je poltron iako se njegova politika nije promenil (osim stranke).  Mala grupica je zaslepljena mrznjom prema Vucica, srecom pa zapravo narod zivi sasvim dobro i te lazi im bas ne prolaze.  

Svaka cast na hrabrosti da ljudima saspes istinu koju ne zele da vide.

 

Srecom, u Srbiji zivi vise ljudi koji ovako razmisljaju, zato i jeste blagostanje ❤

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Au, sns botovi i na ovoj temi 😂

A dobro zasto sam ja sns bot? Zasto vi niste N1 botovi? Ne razumem te podele, ja na ovom forumu pisem iskljucivo o crvenoj zvezdi zbog toga sto ima sta da se procita.  Sns sam spomenuo samo kao je Golberg prvi spomenuo i evo  sad. Kako sam to ja bot objasni mi a nor goldberg i podosta ljudi ovde u svakoj situaciji provuku Sns kao sinonim za lose stvari.  Zato ste takvi?  Ja sam pobegao sa Rsba tj banovali su me jer tamo mora da se razmislja po direktivi ili si grobarsko ubaceni element a ispade da ovde isto mora po direktivi ako neces da te proglase botom..

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Redstar0356 said:

 i podosta ljudi ovde u svakoj situaciji provuku Sns kao sinonim za lose stvari.  Zato ste takvi? 

 

zgubidani sine, ne rade nista vise na netu i jedu cia semenke. nemoj da se obazires na njih, samo cepaj. 

vide i oni da je svima mnogo lepo nego eto, ljubomora.

cuj mene chia semenke, cia semenke.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Sto je narod siromasniji, lakse ga je kupiti. Naravno da je ciljna grupa krezuba masa, jer njima zatiltuje mozak kad vide 20 evra.

Neko je rekao da narod zasluzuje svoju vlast, da je vlast reflekcija naroda i obrnuto.

Jebe se Vucicu da menja mene, ne rasipa energiju na nemoguce i bas zato ocekujem da ce otici jos mnogo normalnih ljudi odavde i da ce na kraju sav talog progutati sam sebe.

A najvaznije od svega je uloga N1, Nove i Djilasa, Tadica... dok je njih, ovaj ne mora da brine.

Vidi, Vucic je najveci kancer u istoriji Srbije, ali ako bude Djilas iki Vucic, neka crknu obojica, moj glas nece dobiti nijedan.

Meni je pun k nazovi "pametne" opozicione struje sa uradjenim  Markom Vidojkovicem, Sergejem Trifunovicem, Biljanom Srbijanovic, njanjavom Beckovickom i onim usiljenim isprtkom Ivanom Ivanovicem...On i Kesic koji je autosovinista su za gram jaci od Kursadzija, sto ce reci da je opozicija i pozicija jedno te isto. Naravno da su Maric, Sarapa, Amidzic, Zika seljak, Vucicevic, Andjus, Bizon i ostala gamad ogavniji, ali sustinski su to sve govna i direktni krivci sto smo razjebani i unakazeni na svim nivoima.

Danas je moj drug otisao iz Nisa da bodri SNS. Dakle, treba otici odavde, i ne vracati se, a oni neka se podave u sopstvenim govnima.

Propali smo, i nema nade.

Edited by Crni
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, uini said:

 

pa tako kazi, zato te i vredja "govnar". 

Ma ne vredja me, sto bi vredjalo, nisam ja Keselj, a nisam ni u SNS. 
Samo se ne slažem sa stavom da se neko naziva govnarom samo jer je član neke partije bez dublje analize lika i dela.

Kao kad bih hipotetički ja - navijač Boston Setiksa - govorio uini govnar.

Ne priliči to ozbiljnom razgovoru.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam izvinjavam ciganima sto je moj post na konstantaciju da nam je bivsi igrac i valjda jedan od aktuelnih potpredsednika u prvim redovima na skupu sns sekte pokrenuo ovoliku lavinu negativnih komentara, prekinuo fantasticnu diskusiju i odveo u offtopic. My bad. 

Edited by MrTripleDouble
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Redstar0356 said:

Verujem da se Beogradjani mnogo brinu za Loznicu i Rio Tinto jer hoce da zive zdrave a samo sto autom ne udju u samoposlugu kad treba da kupe makarone. I najbolji vid protesta je da se rasire njih 100 na sred puta pa da uskrate svima prolaz jer eto nasla se mala grupa neistomisljenika. Treba prvo da postujemo demokratiju ako zelimo da zivimo kao Svajcarci.  Ne mozete vas 1000 da izadjete i zagorcate zivot za pola grada. Referendum ce biti pa glasajte. A taj Rio Tinto je ovde registrovan 2001 a poceo je analize 2004. Isti ti koji su ga tad doveli sad huskaju narod da lezi po magistralima da bi oni opeg mogli da zajasu.  To sto se ljudi loze da je sad in i da su mnogo pametno jer su protiv Vucica to je neki drugi psiholoski problem sa ovim narodom. Kao i sto je bio  prvo protiv Tita pa za Slobu pa onda protiv Slobe pa onda za Dos pa pa se onda ubise da smene Dos s da dode Sns pa sad nece Sns oce opet Dos. Kao sto je Sapic bio ultra mega kul lik a sad je poltron iako se njegova politika nije promenil (osim stranke).  Mala grupica je zaslepljena mrznjom prema Vucica, srecom pa zapravo narod zivi sasvim dobro i te lazi im bas ne prolaze.  

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...