Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

35 minutes ago, goldberg said:

 

Vec sam pisao da ne treba gledati samo skor nego i broj meceva na domacem terenu.

 

Mi smo nakon 11. kola imali 4-7, ali i samo 4 meca u BG. Tu je 4-7 ocekivano, ispod 4 pobede je problematicno, a iznad je zaliha za kasnije, teze, meceve kod kuce.

 

Ono sto je problem je ako nakon 17. kola budemo imali 2 ili 3 pobede manje nego meceva u BG. To znaci da bi morali da u drugoj polovini imamo sve pobede kod kuce i minimum 2 ili 3 u gostima sto je vec tesko za ostvariti.

 

Nas je iscrpeo onaj mec sa Partizanom, a to cak i nije bio odlucujuci mec i tek je novembar u pitanju. Toliko o tome da smo imali bilo kakve sanse pre dve sezone sa skorom od 11-17, 4 gostovanja i duplim kolom izmedju dva meca sa Buducnosti u polufinalu ABA lige (sve je odlozeno zbog korone).

Ti pises o nekoj pukoj teoriji.

U praksi cemo puci jos neku u bgu, a brejk cemo tesko videti jer po svoj prilici skidamo gace vec u prvoj cetvrtini na gostovanjima.

 

Mozes ti da napravis i logaritam, ali u praksi to tako ne ide.

The EL season has ended for us.

Voleo bih da nisam u pravu...

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Ti pises o nekoj pukoj teoriji.

U praksi cemo puci jos neku u bgu, a brejk cemo tesko videti jer po svoj prilici skidamo gace vec u prvoj cetvrtini na gostovanjima.

 

Mozes ti da napravis i logaritam, ali u praksi to tako ne ide.

The EL season has ended for us.

Voleo bih da nisam u pravu...

 

Ovo o cemu pises smo mogli da vidimo tek u poslednja 3 kola.

 

Imali smo gostovanja u Moskvi, Istanbulu i Tel Avivu i prilicno smo se dobro drzali.

 

Naravno da cemo imati jos poraza u BG, zato je za nas ekstremno vazno da svaki mec idemo na pobedu jer smo i iskoristimo i najmanji prostor za iznenadjenje.

 

Mora se naglasiti i da nismo bili kompletni, ali cak i takvi smo izgubili mec u Laktasima jer smo morali da dobijemo Zalgiris. Tesko je igrati i EL i ABA i pred nama su dve mogucnosti:

 

1) Da dignemo ruke od EL i ne damo ni gram sanse protivnicima da uzmu 1. mesto regularnom delu u ABA ligi

2) Da se fokusiramo na EL meceve i dopustimo sansu da nas neko iznenadi i dobije u ABA ligi.

 

Ja se samo nadam da se nece, po ko zna koji put ici na opciju 1, imamo sirok roster i mozemo da igramo ozbiljno na oba fronta kad se vrati White.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, goldberg said:

 

Ovo o cemu pises smo mogli da vidimo tek u poslednja 3 kola.

 

Imali smo gostovanja u Moskvi, Istanbulu i Tel Avivu i prilicno smo se dobro drzali.

 

Naravno da cemo imati jos poraza u BG, zato je za nas ekstremno vazno da svaki mec idemo na pobedu jer smo i iskoristimo i najmanji prostor za iznenadjenje.

 

Mora se naglasiti i da nismo bili kompletni, ali cak i takvi smo izgubili mec u Laktasima jer smo morali da dobijemo Zalgiris. Tesko je igrati i EL i ABA i pred nama su dve mogucnosti:

 

1) Da dignemo ruke od EL i ne damo ni gram sanse protivnicima da uzmu 1. mesto regularnom delu u ABA ligi

2) Da se fokusiramo na EL meceve i dopustimo sansu da nas neko iznenadi i dobije u ABA ligi.

 

Ja se samo nadam da se nece, po ko zna koji put ici na opciju 1, imamo sirok roster i mozemo da igramo ozbiljno na oba fronta kad se vrati White.

Necemo dici ruke od EL doslovno, ali sa skorom 4-9 nemas sta da trazis.

Nismo mi Efes pa da vezemo par pobeda i lansiramo se lagano u top8.

Iscupacemo tu i tamo neku pobedu, na oko ce to mozda izgledati kao EL kampanja sa vise efforta nego prethodne, ali overall ce to opet biti neko 15.mesto.

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NikadProtivKaline said:

a evo ih i ovi sto ne zive u svrbiji, pa im politika nije dnevna tema

Pa nemam je problema da se pise ovde o politici, a zbog iste sam davne 96, proveo i koji dan u zatvoru, ali onda budi bar toliko fer, pa zamoli fine ljude da preimenuju temu. Ja sam ovde zbog Zvezde, a ne zbog stranaka.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

da, posto se ovde redovno na svaki manji of topik preimenuje tema

Svaki of topik do sada je imao neke veze sa Zvezdom, a ovo sada je pretilo da preraste u prepucavanje stranackih neistomisljenika, a to nije za ovu temu ili sam to samo ja video problem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, ne moramo vređati legende kluba zato što pripadaju vladajućoj sekti. Nebojša je bio uz Zvezdu i u vreme Slobe, i posle u periodu demokratije 2000 - 2012, I sada kada je Vučićokratija. Nemojte očekivati da probacivači lopte kroz obruč (dakle oni koji nikako ne spadaju u krem društva i inteligenciju) razmišljaju na isti način kao vi. Vrlo je moguće da je Nebojša, kao "weaker mind", opčinjen Vučićem, kao što su milioni dobrih, ali ne preterano obrazovanih ljudi bili zaljubljeni u Slobu. 

Elem, legenda je legenda. Jedan Knut Hamsun je čak bio klasičan nacista, pa ga Norvežani (i čitav svet) ipak poštuju, čak su pre koju godinu otvorili kulturni centar nazvan po njemu. A on je, kao intelektualac, čak genije, imao daleko manje prava na grešku nego bilo koji košarkaš. A podržao je ideologiju daleko goru od SNS, mind you, tačnije najpogubniju u istoriji sveta... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

ti mu dodjes deo cuvene "svi su isti" logike. 

Evo da se i ja upišem u tu čuvenu logiku.

 

U stvari umalo da danas odem na ekološki protest, ali kad sam pomenuo to u nekom društvu vidim da će da ide i ortak koji je politički aktivan bilo mi je sumnjivo i hvala bogu nisam ispao glup. Posle vidim na vestima da je i SNS gamad imala neki skup i razmišljam ima li tu iko pametan, mora li sve pa čak i ekologija da se politizuje, možemo li mi kao narod da oko nečeg imamo svoje mišljenje ili nam mišljenje na temu zavisi od toga koja ga je stranka predložila.

 

Poslednji put glasao 24/9/2000. Svi su oni isti samo im stepen bahatosti varira od količine glasova koje su sposobni da skupe/ukradu

  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

Ne znam čime se zanima Kešelj od kad je u košarkaškoj penziji, verovatno ima neki poslovni razlog što je posetilac mitinga AV posto tamo niko i ne ide zbog ideologije vec da bude viđen i da završi neki posao( zaposlenje, tender, legalizaciju). I mnogo veći i bogatiji srpski sportisti sadašnji i bivši viđaju se na tim skupovima, nažalost !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...