Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 hours ago, Predragdjape said:

Zato sto na 4 pored njega imamo Simonovica. Prosto hteo ne hteo morao je dobiti minute... Sa povratkom Vajta, dolaskom centra, Mitrovic ce u nekim kombinacijama verovatno na 4, kao i Kalinic, te ce minutaza Davidovca biti oko 10minuta... Bar ja to tako mislim..

Pa čak je i taj Simonović “manje zlo” na 4, posebno ako uzmemo kao argument tu priču o ozbiljnosti prema svom telu a samim tim i neku odgovornost prema ekipi i treneru. A ako se vidi broj opcija i sirina na poziciji 3 mogli su i Lazarevic i Kalinić da smanje Davidovcevu minutažu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Sinoc su se igraci plasili da sutiraju. Nekoliko puta Volters nije sutirao za tri, pa je jednom istekao napad, a nekoliko puta je dodao igracu koji nije pogodio. Onda ona situacija kad Simonovic na sutu i umesto da sutne baci loptu Lazicu valjda a ovaj okrenut ledjima ,... Mislim da je to ustvari glavni problem ove ekipe sut. Ako ne krene u startu sut, ode. Eto i juce se poceli utakmicu sa dva ili tri zicer promasaja a oni otisli na plus 8 sa 2 trojke iz nemogucih pozicija. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi se zasluzeno plasiramo u EL, ali ne zasluzujemo da je posle igramo. Treba da ostane upraznjeno mesto. Ne zasluzujemo jer nam je godinama pristup uzasan, jer je publike sve manje... Vec sezonama mi posle dva meseca licimo na razbijenu bandu. Menjaju se timovi koji su tu, sada je Zalgiris tu a bili su u 4 pre neku godinu. Samo smo mi konstantni. 

Selekcija je godinama uzasna. Markovic je sve ono sto nam nije trebalo. Kao da u fudbalu nemas centarfora, dajes gol na svakoj trecoj utakmici i kao pojacanje dovedes Gudelja iz Sevilje. Pa i neki Pulenoliki, ma kakva bitanga bio, bi nam legao bolje od Markovica. Odbrana moze da drzi neko vreme, ali kad tad to pukne i onda sve lici na onaj horor od sinoc.

Neka nam je Bog u pomoci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gde su oni koji su tvrdili da Dobrić može isto što i Loyd samo da dobije više lopti? Možda jedna od najgorih procena od kada sam ja na forumu. 

 

Sinoć je sve bilo baš užasno i suprotno onome na šta su nas Radonjićevi timovi navikli. Nadam se da je ovako nizak nivo energije samo ružan izuzetak. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Kao što smo i pričali i na početku sezone, u pripremnom periodu.. 

Mi nemamo poziciju 2 i 5 za ozbiljne Evroligaške mečeve. 

Zbog te neke uštede, ili zbog manjka novca, mi smo sezonu u EL završili. 

A to se odrazi nažalost i na interesovanje za mečeve i na budžet. 

I kao što rekoh, verujem ja timu i treneru do nivoa Aba lige, za sve preko toga mi nismo. Ni kao organizacija i kao tim. Mi smo EK nivo ekipa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Chaos Is Me said:

Gde su oni koji su tvrdili da Dobrić može isto što i Loyd samo da dobije više lopti? Možda jedna od najgorih procena od kada sam ja na forumu. 

 

Sinoć je sve bilo baš užasno i suprotno onome na šta su nas Radonjićevi timovi navikli. Nadam se da je ovako nizak nivo energije samo ružan izuzetak. 

Kakve veze ima da li je izuzetak ili ne?

Mi nakon ovog kola postajemo monti pajton EL, i krecemo u grcevitu borbu za top16.

 

Ozbiljan deo sezone je zavrsen za nas kad je u pitanju EL.

Dakle, vec od trecine ovog takmicenja krecemo sa statiranjem u kukuruzu.

Mozemo da kukamo na format, povrede, losu srecu, raspored itd.

Link to comment
Share on other sites

Sve je krenulo od tog derbija i zelje navijaca da dokazu ko je prvi baja u selu, sto se ipak dokazuje na kraju. Od tad su pali fizicki, i mi umesto da se pojacamo sa nekim extra kvalitetom, cekamo mesecima i mi dovedemo Markovica.. koji ce se pozdraviti sa kosarkom kod nas kao i vecina igraca proslih sezona..

 

Prosto nije moguce igrati samo na energiju svako kolo, svaki mec, mora malo i talenta da bude..ruku na srce, Uniks ima tim za TOP8, veoma kvalitetni igraci koji imaju dosta NBA utakmica iza sebe, Evroligaskih itd...

 

Mi se i dalje davimo sa igracima koji ne bi mogli da igraju ni u EC timovima kao stranci...al ajde, podrska igracima, cekamo taj april i PO ABA lige da dokazemo da smo najbolji u selu...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tomiprunet said:

Sinoc su se igraci plasili da sutiraju. Nekoliko puta Volters nije sutirao za tri, pa je jednom istekao napad, a nekoliko puta je dodao igracu koji nije pogodio. Onda ona situacija kad Simonovic na sutu i umesto da sutne baci loptu Lazicu valjda a ovaj okrenut ledjima ,... Mislim da je to ustvari glavni problem ove ekipe sut. Ako ne krene u startu sut, ode. Eto i juce se poceli utakmicu sa dva ili tri zicer promasaja a oni otisli na plus 8 sa 2 trojke iz nemogucih pozicija. 

 

Da, to jeste veliki problem. Ne što promašujemo šuteve, več što se predomišljamo da ih uopšte uzmemo. Za Woltersa sam več ranije pisao da neretko uguši napad, pošto neče da se digne iz driblinga sa poludistance ili za tri, kada ima prednost nego se vrača vani i podaje loptu.

 

Onaj Simonov potez juče je bio užasan. Nominalno šuter, diže se za tri sam ko duh, predomišlja se u zraku i baca loptu saigraču u ledja za izgubljenu loptu i kontru. Ja recimo u Simonovoj igri do sad nisam video toliko problema kao neki na forumu. Ali ovakve stvari su stvarno neshvatljive.

Link to comment
Share on other sites

Kad se priča o značaju povrede Vajta za ovu sezonu, treba gledati širu sliku. 

 

Jasno je da on nije kalibar Milera koji okreće sezonu, ali kad se uzme u obzir da nam na 4 guraju Davidovac i Simon, usuđujem se da kažem najgori tandem četvorki od kako košarka postoji kao sport, onda taj Vajt ima težinu Milera. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Malo realnosti ljudi. Ovaj Uniks, koji je ozbiljno popunjen kvalitetnim igračima, ima da se pokida da bi ušao u top8.

Mi imamo takav kvalitet da za svaku pobedu moramo da damo poslednji atom energije.

Na suv kvalitet ovaj tim nije favorit ni na jednoj utakmici EL.

Uživajmo u svakoj utakmici, a biće i neka pobeda.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sve je krenulo od tog derbija i zelje navijaca da dokazu ko je prvi baja u selu, sto se ipak dokazuje na kraju. ...

 

čekaj, kada je dobro, onda radonjić vodi ekipu a kada je loše, onda je vode navijači, čović i ostali iz kafića u strahininjića bana?

  • Like 15
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, uini said:

 

čekaj, kada je dobro, onda radonjić vodi ekipu a kada je loše, onda je vode navijači, čović i ostali iz kafića u strahininjića bana?

Nazalost istina, pa rekao sam jos prosle sezone kad je Obradovic odlazio da ce biti kamen na kamenu...dolaskom Kalinica sam se ponadao, ali ocigledno imamo problema u upravljanju kluba kad nemamo predsednika, upravu...kad navijaci porucuju da se mora dobiti derb jer eto moraju se zajebavati komsije itd....Stahinjica Bana su ok, i nemaju nikakve veze  sa situacijom u klubu..

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, pavijan2 said:

Malo realnosti ljudi. Ovaj Uniks, koji je ozbiljno popunjen kvalitetnim igračima, ima da se pokida da bi ušao u top8.

Mi imamo takav kvalitet da za svaku pobedu moramo da damo poslednji atom energije.

Na suv kvalitet ovaj tim nije favorit ni na jednoj utakmici EL.

Uživajmo u svakoj utakmici, a biće i neka pobeda.

I ovo je tačno. Gledajući ih protiv Armanija i sinoć protiv Zvezde moglo se videti možda i nešto najbolje do sada od košarke ove sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za mene nije normalno da gubimo kuci od timova koji nisu Real, Barsa, CSK i slicno. Utakmice protiv ovakvih timova bi trebalo da se dobiju kod kuce. Nije toliki kiks kao Alba jer su ovi jaki ali je kiks, pogotovo ako se ovako ubedljivo izgubi.

Sve manje interesovanja dobija KK zbog manjka ambicija. Radonja da stavi prst na celo sta radi a za sta je doveden. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

Za mene nije normalno da gubimo kuci od timova koji nisu Real, Barsa, CSK i slicno. Utakmice protiv ovakvih timova bi trebalo da se dobiju kod kuce. Nije toliki kiks kao Alba jer su ovi jaki ali je kiks, pogotovo ako se ovako ubedljivo izgubi.


Kad bi ovom Uniksu skinuo zelene dresove i dao neke bele, gde na ledjima piše Madrid, ne bi bas video neku razliku. Jer ova košarka koju furaju Perasovic i momci je kalibra Reala, Barselone, CSKA…

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uncletima said:
  Reveal hidden contents

Jebes ti, Kalemegdan u junu, kad nas, Uniks i ostale Albe nagnaju u novembru.

 

Nego reci mi, da nije sramota izgubiti od Uniksa pa ih ovako oslovljavas?Sto?Da nisu neka low budget ekipa,nizak napadacki plafon,los skor do sad u EL?Cemu ovo potcenjivanje tj otkud?

Kakav rezon neki ljudi imaju to je neverovatno kao da su oni Hamburg Towers-i a mi LAL.

Gore spomenuti su ozbiljni klubovi na svakom nivou i sto je bitnije verovatno ozbiljniji od nas u svakom bitnom segmentu.

 

Ajde da si rekao da je ovo bljuvotina od igre jer i nije daleko,da nije bilo truda ili sta vec ali ovo omalovazavanje protivnika je preglupo pogotovo iz tacke kluba koji ima mozda najmanji budzet i projektovan je da bude na 16tom mestu.

Mi smo bre blizi po budzetu Mornaru iz Bara nego Uniksu i nikako ih ne mozemo gledati kao tamo neki Uniks(i Alba).

 

 

 

Ko gleda Holinsa u garbage time-u pomislio bi da je napadacki potentniji od cunja,dok Dobric to nije ni tad.Branko je trenutno sharp shooter za ove.

Prikljucujem se kritikama Radonji,ne znam sta bi ono juce,pocev od pripreme utakmice do rotacija/izmena.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Ridji said:


Kad bi ovom Uniksu skinuo zelene dresove i dao neke bele, gde na ledjima piše Madrid, ne bi bas video neku razliku. Jer ova košarka koju furaju Perasovic i momci je kalibra Reala, Barselone, CSKA…

 

Do ove utakmice su imali samo dve pobede vise od nas i mec u kojem su dali 41 poen ukupno. I Alba je u Beogradu izgledala kao da su Lejkersi....bice da ima nesto i do nas. Ako jedna od najboljih odbrana u EL kod kuce primi sto poena onda je jasno da smo u kanalu. Od ove zadnje 3 utakmice minimum jedna je trebalo biti dobijena a svi smo prizeljkivali dve. Umesto toga 3 poraza i povreda najboljeg igraca koji je vec bio rovit. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Vec vidim da ce Dzon Braun biti vlazni san ovde ako ne bude imao angazman za dve, tri godine. E ovo je pravi Energy King i lozana, covek je bio fasciniran juce i porobio 🙂

 

Jedan je Energy King, isto John, samo Terry.

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...