Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

pa ne zna, zato sto ovaj nije ni senka igraca koji je nekad bio...a i tada je mogao da se istakne samo u posebnom setingu

tj. mozda je istakne pogresna rec, on je uvek bio role player

i sada je dosao kao izlapeli role player na ekipu koja je puna istih takvih kao on

 

Ma jasno je meni to, ali valjda je to neko u klubu mogao da predvidi, konkretno Radonjic. 

 

Mislim, mozda Pefi bude rastao kako sezona odmice, ali ovo za sad je bas bas slabo. A ja ga bas gotivim i bas sam podrzao dolazak. 

Link to comment
Share on other sites

Vajt nije novi Kvinsi, jer jednostavno nema taj kvalitet, tj. nije igrač koji može da dominira napadački, koji je nezaustavljiv 1 na 1 itd., on će biti još jedan čovek sistema koji igra dobru odbranu i u napadu dosta zavisi od saigrača. 

Posle ove utakmice sam najzad ubeđen (ranije sam bio 50/50) da nam treba jedan madafaka bek šuter, Dobrića klupirati ako takav dođe, Holins treba da ima prednost ispred Dobrića jer je mnogo bolji u odbrani, više doprinosi, u napadu su slični, mada Holins konkretniji. I Lesor bi dobro došao. Izguraćemo mi i bez pojačanja sezonu, ali bićemo plasirani od 15-og do 18-og mesta, a i Partizan će imati veliku šansu da nas skine s trona.

Najbolji napad uvek pobeđuje najbolju odbranu. Ovime ne želim da kažem da odbrana nije bitna, samo da nam treba barem jedan sjajan (napadački) igrač - prosečnih imamo za izvoz. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da se dovodjenje Markovica nece uvesti pod stavku "dovodjenje igraca cije je vreme proslo". Ali, nismo zbog njega izgubili. Ovi su poceli perfektno, ubili nas u pojam, a umrtvili i naseg 6. igraca (ne Lamonicu, nego publiku!). Istina, imali su dosta otvorenih suteva, rasturili su nas. Ali, treba sve ono i pogoditi. nestvarno dobri procenti suta. Mi te procente nemamo ni sa slobodnih bacanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, srlepajce said:

 

Ne zamajavajmo se ni sa ovim. Danas pretuzna poseta, ko zna kako ce biti na narednim utakmicama i na sta ce nasa domaca hala izgledati. Ekipa deluje kao grupa rekreativaca jos ako nas gurnu u Arenu jer imamo non stop tehnickih problema u Pioniru bice kao u pozorištu. Ne znam ni kako nam tolerisu ovoliko ludiranje kad u Pioniru malo malo pa staje utakmica zbog semafora, pogotovo nakon one epizode sa Valensijom gde je napravljena pauza od sat i po. 

 

I ova danasnje poseta pokazuje da nam kao klubu mozda stvarno nije mesto ovde. 

Edited by Dl91
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dl91 said:

Ne zamajavajmo se ni sa ovim. Danas pretuzna poseta, ko zna kako ce biti na narednim utakmicama i na sta ce nasa domaca hala izgledati. Ekipa deluje kao grupa rekreativaca jos ako nas gurnu u Arenu jer imamo non stop tehnickih problema u Pioniru bice kao u pozorištu. Ne znam ni kako nam tolerisu ovoliko ludiranje kad u Pioniru malo malo pa staje utakmica zbog semafora, pogotovo nakon one epizode sa Valensijom gde je napravljena pauza od sat i po. 

 

I ova danasnje poseta pokazuje da nam kako klubu mozda stvarno nije mesto ovde. 

Protiv Oly nece biti zime. Bice puna dvorana gostujucoj ekipi prijateljski naklonjenih navijaca FK Crvena Zvezda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uniks bas nije gresio i kad je gresio Braun, Peras je domah delovao i ubacio Spisua koji je jako dobar igrac, sigurno nije gori od Ivanovica.

 

Trojke su im mahom bile otvorene, Braun nas je unakazio kao i Hezonja, ovaj mali je iz toga i cepao trojke. Razvalili nas na suv kvalitet.

 

Markovic je Dejova greska, moram priznati, proigace on nekad, ali mi cemo tad bili daleko od bilo kakve borbe za dalje...

 

Fizicki dominantniji su od nas, na sve to tehnicki za klasu iznad. Jbga ovaj tim ima domet lagano za F8..kad ih krene to ne moze niko da cuva i mozes ga jebati.

 

Ovo sa Zirbesom je zajebancija, meni je bio cilj F8, ali miiljama smo sad daleko..na sve to idemo Zenitu...cak ni pobeda nad Robijom tj Zelimirom iz Cacka mi ne donosi nikakvu radost, zarad usranog i nebitnog derbija smo se raspali posle....lepo kazem, Covic i ne zeli da izadje iz svojih opanaka...bar je toliko pametan...

Edited by Devil In My Pants
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, drakon1 said:

Protiv Oly nece biti zime. Bice puna dvorana gostujucoj ekipi prijateljski naklonjenih navijaca FK Crvena Zvezda.

Bas me ne interesuju oni, ni Oli, najodvratnija utakmica u bilo kom sportu koju necu imati zivaca da gledam. Danas su sve tribine imale dosta praznih mesta, a za to nisu oni krivi. Jbg, da se ne lazemo tako je. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Glavu dajem da bi Dalibor Ilić imao veći doprinos od Davidovca i Simonovića. Fizički bi se sigurno bolje nosio od ova dva mrtvaka. Zašto mi na roster nemamo nijednog mlađeg igrača? Ne mora to biti neki klinac, ali neki igrač od 20-21 godinu. Neko ko može da napreduje, neko ko bi sledeće sezone bio bolji igrač. Barem jedan igrač na rosteru, nije to puno. Mi smo postali penzionersko-rehabilitacioni klub. Stalno ista imena, povratnici i veterani. Daj malo svježine, batali više mamuzanje mrtvih konja.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Glavu dajem da bi Dalibor Ilić imao veći doprinos od Davidovca i Simonovića. Fizički bi se sigurno bolje nosio od ova dva mrtvaka. Zašto mi na roster nemamo nijednog mlađeg igrača? Ne mora to biti neki klinac, ali neki igrač od 20-21 godinu. Neko ko može da napreduje, neko ko bi sledeće sezone bio bolji igrač. Barem jedan igrač na rosteru, nije to puno. Mi smo postali penzionersko-rehabilitacioni klub. Stalno ista imena, povratnici i veterani. Daj malo svježine, batali više mamuzanje mrtvih konja.

Šteta što nismo probali sa mladim Markom Jagodićem Kuridžom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Ne preteruj...padala je kiša ceo dan.

Sent from my Lenovo TB-8505F using Tapatalk
 

 

Ako se zezvecis onda ok, danas nam je utakmica bila biti ili ne, sad smo vec na 4:8 bas fino i po standardima poslednjih pet godina guramo.

Link to comment
Share on other sites

el je povredom white-a za nas zavrsena pre nego sto je počela, sa nasim seci usi krpi dupe poslovanjem i finansijama to je priličan udarac+ova doselekcija u vidu potpuno nepotrebnog i beskorisnog markovica koja je potpuni mindfuck i nonsens gde gušiš tog ivanovica koji je relativno mlad i kvalitetan igrac koji ima potencijal da se zapali i probacuje loptu kroz obruc sto je prilicnom broju igraca u ovom rosteru veliki problem. ako vec nismo uzeli nikakvog centra mogli smo da pokusamo sa nekim nedorecenim divljakom tipa panter iz perioda kada je dosao kod nas pa da se nesto proba, ovako se nastavlja vekovno tavorenje u evropi, ne znam za čije babe zdravlje se igra el i zasto mi kao tim iz aba uopšte zauzimamo mesto nekim ekipama koje bi u ovo takmičenje ušle sa nekakvim ambicijama, pa još trazimo jos mesta, malo je jedno za mocnu jadransku ligu. 

Edited by Satan
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Threekola said:

Ali DR koji drzi Kalinu na -23 i rizikuje povredu koja se naravno i desila

 

Kad je vratio Voltersa i Kalinu svi smo se bukvalno uhvatili za glavu i komentarisali to, jer se videlo da su igrači potpuno u kurcu i da neka povreda čeka bukvalno iza prvog ćoška.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako se zezvecis onda ok, danas nam je utakmica bila biti ili ne, sad smo vec na 4:8 bas fino i po standardima poslednjih pet godina guramo.

Ma naravno da je komentar bio sarkastičan i dolazi iz frusta jer ja matora konjina nisam uspeo da dobijem slobodan dan u kojem bi prešao 550km, uložio u svoju strast 40-50e da pružim podršku klubu...da opet maltretiram ortake koji i ne prate basket da mi pazare karte ranije...a nama za EL tekmu Pionir prevelik u metropoli od 1,5 miliona jer jebiga, koj će se cima po ovom kijametu zbog Uniksa jebenoga.     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...