Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Zaslužena, a verovatno i prepotrebna šamarčina. Možda nam pomogne da shvatimo da smo mi ekipa koja apsolutno uvek mora da igra punim gasom. Od prve sekunde, pa do poslednje. 

 

Teško je reči i kako smo došli do ovoga da izgledamo ovako izduvano. Pre su nam bila kriva dupla kola. Rotacija je dosta velika, minuti raspoređeni. Igrači su manje više tog fajterskog profila. Tako da ili je užasna fizička sprema (mislim da ne), ili na mentalnom planu ekipa ne stoji dobro.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

Ovakvi porazi možda i nisu loši, umeju da opamete da se na vreme reaguje a ne da nam kasno dođe iz dupeta u glavu. Jebeš ovoliku opterećenost odbranom, jer kad ti odbranu kao večeras probuše, nemaš u napadu čime uzvratiti. Brine me i Marković, pitanje za koliko može podići on svoj nivo igre. On je izgleda doveden da bi Ivanović bio treći plej umesto Uskokovića. Protivniku svaka čast! Daleko su bolji i pametniji. Održali su nam čas koašrke.

Ovakva je bila i ona sezona kad je dosao Kvinsi.

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Predragdjape said:

Mozda ce nas Kvinsi da bude Vajt. I dajte vise nekog pokretnog centra koji moze da roka alleys. Pa Ivanovic je u jednoj utakmici protiv nas bacio vise alleyupa nego kod nas od pocetka sezone..

Upravo to hteo da pisem, da ce nas novi Kvinsi biti Vajt.

I to isto u vezi Ivanovica, u Buducnosti nikad nije igrao ovako lose.

 

Naravno da mi nije drago zbog ovakve igre, i gubljenja meceva, ali ja mislim da od Zenita sledeco kolo nase kolo krece na gore.

Edited by Tomiprunet
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Predragdjape said:

Mozda ce nas Kvinsi da bude Vajt. I dajte vise nekog pokretnog centra koji moze da roka alleys. Pa Ivanovic je u jednoj utakmici protiv nas bacio vise alleyupa nego kod nas od pocetka sezone..

Covek je imao ozbiljnu povredu, ne bi me cudilo da se i on bude mucio neko vreme. Holins je sve bolji vremenom, danas je jedini bio za prelaznu ocenu. Ne pamtim da nas je ovako neko iskolovao u Pioniru, mogli su preko stotke bez problema.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Covek je imao ozbiljnu povredu, ne bi me cudilo da se i on bude mucio neko vreme. Holins je sve bolji vremenom, danas je jedini bio za prelaznu ocenu. Ne pamtim da nas je ovako neko iskolovao u Pioniru, mogli su preko stotke bez problema.

Da su mogli? naravno da nisu mogli.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Redstar0356 said:

Ne znam za vas ali meni eye test govori da je Lazarevic u ovom timu jako jako bitan. Mozda posle Kalinica najbitniji igrac sto se odbrane tice. 

 

Nije. I on je "radnik" vise nego li talenat. Ali bar njemu sansa ne bi bila nelogicna stvar.

 

Ne znam. Prilicno je jasno sta se ovde dogodilo da bismo sad filozofirali. Mi smo talentom jedna od najslabijih ekipa evrolige, a Uniks je u top 5.

 

Mi evroligaske meceve dobijamo krvavim kolenima uz nesto slabiju partiju protivnika, dakle mora obe stvari da se dese. Sve drugo vodi u poraz.

 

Da li moze bolje od ovoga ili je ovo cedjenje suve drenovine, pokazace vreme, ali mi vec trecu sezonu do nove godine ispadamo iz kombinacija za top 8.

 

Mora se raditi smena generacija vezano za domace igrace. Znam da ih nema mnogo, ali mora. Davidovac, Simonovic, igraci koji nisu ni za neko znacajno slabije takmicenje.

 

Aba ligu isto ne igramo na talenat ali tamo zaista nema previse ozbiljnih timova, uz nas (za taj nivo) mozda jos 3. Ali za evroligu realno nismo.

 

Sto rece @Kankkunen, teraj dalje. A gde dalje, ne znam...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kompletan raspad da i Radonja deluje potpuno porazeno i nemocno. Kakvo ponizavanje se videlo veceras, ovo je neverovatno. Ma ne postoji jedna dobra stvar, imamo gomiletunu igraca koji se raspadaju ili koji su neupotrebljivi. Jos je dosao i Markovic da ugusi Ivanovica, jednog od retkih likova koji nije "zadnji vezni" u nasem timu "ratnika". Ovo je genijalno, pa cemu sluze Cirbes, Lazarevic, Uskokovic, Simonovic, Davidovac, Dobric....?? I evo realnosti, i Kuzmic pocinje ozbiljno da pada kao i Mitrovic. Kaline i Voltersa mi je jedino zao, njih dvojica ne pripadaju ovoj skupini gradjana. Ovo nije samarcina sto neko rece, ovo je rasulo i totalan sunovrat ekipe. Kao sto sam par puta i napisao, zivimo i umiremo od energije, kad toga nema posto nemamo nikakav napadac ki potencijal, pa ni za nesto bolje Cipiripi ekipe, sledi roletna. 

 

Gde je sad opravdanje?? Umor? Nismo kompletni? 

Edited by Dl91
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najveci problem su Dobric, Davidovac.

Ovo sto oni pruzaju je nista.

Simona da ne pominjem jer kad se vrati Vajt on nece ni igrati toliko.

Lazarevic, zna li se sta je s njim? 

Cudno da ga nema vec dve nedelje. Da je povreda valjda bi ga Radonja bar pomenuo u proteklom periodu. Sa njim smo igrali najbolju odbranu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Threekola said:

Ali DR koji drzi Kalinu na -23 i rizikuje povredu koja se naravno i desila

Dobro da je sve u redu. Najnormlanije je Kalina na kraju hodao i pozdravio se sa protivničkim igračima. Ni Radonja od nemoći više nije znao šta da radi.

Edited by Volter
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Uniks je za klasu bolja ekipa od nas, imaju neuporedivo više poena u rukama i atletski su daleko moćniji. Večeras su nas rastavili na proste činioce. Mi smo napadački vjerovatno najskromnija ekipa u EL, prosto boli koliko igramo anahronu i jalovu košarku.

Tacno tako.

Pokazali su da je danas moderna kosarka trci, skoci, sutni, dok mi i dalje igramo napad 23 sekunde i guraj sve dole u reket. Bas reality check i poslednje prilika za Radonju da nesto promenimo ove sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...