Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

12 minutes ago, uncletima said:
  Reveal hidden contents

Ja, koliko sam smotan, ima da je prespavam, a od ponedeljnika je cekam!

 

Ovo je dobar momenat da se prisetimo najbolje scene svih foruma ever, kada je Tima gledao snimak utakmice i komentarisao i navijao sam na lajv temi.

Jedan je Tima.

Edited by Clash
  • Like 5
  • Love 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sector said:

Piše li neko išta o večerašnjoj utakmici? 

 

Nikad manja euforija a utakmica najvažnija od početka sezone...

Bukvalno. 

 

Dajte barem sudijsku trojku da opljunemo pa ćemo ostalo. Ima li slovenačkih specijalaca? 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sector said:

Piše li neko išta o večerašnjoj utakmici? 

 

Nikad manja euforija a utakmica najvažnija od početka sezone...

Ima euforije nego mnogo toga je već rečeno sad ljudi gledaju kako da ubiju vreme do početka utakmice. Ja sam deo vremena ubio gledajući onu čuvenu treću utakmicu polufinala ABA lige sa Partizanom.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

Ima euforije nego mnogo toga je već rečeno sad ljudi gledaju kako da ubiju vreme do početka utakmice. Ja sam deo vremena ubio gledajući onu čuvenu treću utakmicu polufinala ABA lige sa Partizanom.

Kako nema .  A Davis kup sad u 16h

Link to comment
Share on other sites

Piše li neko išta o večerašnjoj utakmici? 
 
Nikad manja euforija a utakmica najvažnija od početka sezone...
Po broju ljudi u Pioniru , najvažnija utakmica je već odigrana (kkp)[emoji57]

Puno karata je ostalo za večeras , jedino ako ljudi više vole da se guraju na blagajni Pionira[emoji3525]a85101bd7f56638de88b2a9d5fa303b8.jpg

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Piše li neko išta o večerašnjoj utakmici? 

 

Nikad manja euforija a utakmica najvažnija od početka sezone...

 

Možda je baš u tome fora. Nervoza

 

Evo, moja prognoza je pobeda. Bekovska linija im je ključna, a to mi standardno gušimo. Posebno mislim da če im na naplatu doči revolveraški mentalitet pojedinih igrača, gde če Hezonji i Canaanu (možda i Mayu) proraditi malo ego zbog naše agresivne odbrane i atmosfere. Pa če krenuti da dokazuju svoj kvalitet igrom jedan na pet, a tu su onda naši. Od Zo-a očekujem jednu solidnu partiju, ali ne i da nas sruši kao lani. Jekiri če biti taj koji če nas napuniti, ali pobeda ostaje kuči.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Javlja li se Lesor...el mu kalirala cifra? ... ili Cirbonja ipak potpisao na neodredjeno ? Možda prelomimo večeras kada nam Jekiri izbaci Kuza iz igre već u prvom poluvremenu... jer doveli su i Timu tako da tek sada mogu da razvuku odbranu šutem spolja, pa ćemo teže da pomažemo Kuzu pod košem. I pored brutalnog frejma Jekiri nije ni medju prvih 5 skorera sa svojih 7.5ppg ali je na drugoj strani brutalan na skoku u odbrani, tako da nam je najbolje rešenje da im Dobri od sobajle ubacuje lavaboe a Holins po koju veš mašinu, da se ne bi cimali posle u završnici. Večeras bi bilo lepo videti i Lazarevića u rotaciji jer ima ovde krtine za koju Deda nema zube.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...