Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

19 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Meni je Martin bolji od obojice.

 

Mislim da je bas ono sto nam treba. Jak kao stena, izuzetno skocan i pokretan, prakticno moze sve da brani, od bekova, preko krila i centara. Mi bi dovodjenjem Martina imali prakticno tri razlicita tipa centara koje Radonja moze da koristi prema protivniku.

 

Kejleb mi je malo drven. Lesor mi je malo glup.

 

Nije najprefinjeniji sa loptom u rukama, mogu da se složim. Martin jeste jak kao stena, ali opet se radi o tome da je skračena verzija. Drugačije je kad u reketu krene da razgrče klasično građen centar od 2.15, nego ove 2.02 variante. Zbog toga po meni najbolji Kaleb, jer cenim da bi igrao nešto slično kao Nnoko lani, samo još nivo iznad.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

Ovo je za ban. 

 

Nego utanjilo nesto sa pisanjem na temi i pored moje pauze od 24h a nije bilo ni goldberga. Ove neke spekulacije malo prodrmase forumase, al znamo mi za jadac.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cirbes je nesumljivo bivsi igrac, ali nam je 'pokazao' sta nam nedostaje - daje nam ofanzivnu dubinu jer zna da se odmota, zagradi dupetom i uhvati loptu. Mitar short roll-uje, Kuz ume da otvori po neku livadu, ali uz nase bekove kojima je 'samo jako i do kraju' ulaz nije forte, znaci nam zavrsnica oko obruca. Do sada smo obuc napadali pre svega iz cut-ova po ceonoj (i ostala nam je flouter oblast), a tu smo sad vec provaljeni. Stoga, ja glasam za Martina u ovoj konstalaciji snaga, cini mi se najkomplementarniji sa nasom i centarskom i bekovskom linijom.

Pride, to bi i Pefija moglo malo podici. On je ipak stara garda, zna da spusti/doturi loptu centru sa razlicitih pozicija na terenu. Ofc, nece to biti Kasel ili Keni do Hakima, ali spustanje lopta centru polako postaje zaboravljena vestina. Btw, par puta je Pefi uspeo da pokrene napad ulazom i vadjenjem lopte spolja, to je bilo kul. Ostalo je za sad za zaborav, nisam omasio da ce mu trebati malo vremena da se fizicki sredi... Inace, sistemski se treba opredeliti prema njegovom sutu, koji jeste i bice izazivan. Deluje da je Radonja za sad u fazonu 'opali ako ti se sklone', ali da bi moglo tako Pefi mora da krene i da ubacuje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Geronimo said:

Cirbes je nesumljivo bivsi igrac, ali nam je 'pokazao' sta nam nedostaje - daje nam ofanzivnu dubinu jer zna da se odmota, zagradi dupetom i uhvati loptu. Mitar short roll-uje, Kuz ume da otvori po neku livadu, ali uz nase bekove kojima je 'samo jako i do kraju' ulaz nije forte, znaci nam zavrsnica oko obruca. Do sada smo obuc napadali pre svega iz cut-ova po ceonoj (i ostala nam je flouter oblast), a tu smo sad vec provaljeni. Stoga, ja glasam za Martina u ovoj konstalaciji snaga, cini mi se najkomplementarniji sa nasom i centarskom i bekovskom linijom.

Pride, to bi i Pefija moglo malo podici. On je ipak stara garda, zna da spusti/doturi loptu centru sa razlicitih pozicija na terenu. Ofc, nece to biti Kasel ili Keni do Hakima, ali spustanje lopta centru polako postaje zaboravljena vestina. Btw, par puta je Pefi uspeo da pokrene napad ulazom i vadjenjem lopte spolja, to je bilo kul. Ostalo je za sad za zaborav, nisam omasio da ce mu trebati malo vremena da se fizicki sredi... Inace, sistemski se treba opredeliti prema njegovom sutu, koji jeste i bice izazivan. Deluje da je Radonja za sad u fazonu 'opali ako ti se sklone', ali da bi moglo tako Pefi mora da krene i da ubacuje...

 

Pa jel uopšte šutnuo na koš do sada?

Link to comment
Share on other sites

Pefi? Nisam kokentarisao tekmu protiv Derbija, vec onako, ukupan utisak. Jako mi je bolo oci sto se i na derbiju i protiv Reala probao uvesti u utakmicu sa po dva rana suta za tri, koji su se svi odbili od 'tiganja'. Ali ako si ciljao na to da deluje i na ulazu totalno bezopasno, slazem se. Mozda ga staviti u post u nekim varijantama kad ga cuvaju Pulenoliki, ne znam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala na dobrodošlici.

 

Pročitao sam pravila foruma, a i bez njih, pretpostavio sam šta je za ban a šta nije. Jesam napravio višegodišnju pauzu što se foruma tiče, ali i ono malo što sam bio aktivan na jednom drugom forumu bilo mi je dovoljno da ukapiram kako sve ovo funkcioniše.

 

Inače, što se tiče naše sutrašnje utakmice sa Uniksom očekujem tešku utakmicu. Pogledao sam poslednje dve utakmice Uniksa i shvatio da su fizički izuzetno spremni i da ogroman broj poena postižu iz kontri na šta ćemo morati obratiti posebnu pažnju.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Volter said:

Hvala na dobrodošlici.

 

Pročitao sam pravila foruma, a i bez njih, pretpostavio sam šta je za ban a šta nije. Jesam napravio višegodišnju pauzu što se foruma tiče, ali i ono malo što sam bio aktivan na jednom drugom forumu bilo mi je dovoljno da ukapiram kako sve ovo funkcioniše.

 

Inače, što se tiče naše sutrašnje utakmice sa Uniksom očekujem tešku utakmicu. Pogledao sam poslednje dve utakmice Uniksa i shvatio da su fizički izuzetno spremni i da ogroman broj poena postižu iz kontri na šta ćemo morati obratiti posebnu pažnju.

Pa jes, fizicki su spremni i naveci broj poena postizu iz kontri.

I Uniks takodje.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Uniks je u naletu ali se baš u Armani useravao najstrašnije. Već smo videli slična iznenadjenja uz napomenu da su pored jako čvrste odbrane ipak procenti za tri sprečili Armani da digne glavu. Vredi napomenuti da im je udarna trojka igrala sa neverovatnom lakoćom, kao da se dobro zabavljaju...što i ne čudi kada te šut tako krene. Imali smo dovoljno vremena da skautiramo njihove mane i da izbegnemo jurnjavu sa puno kontri i poseda kao što se Mesina unervozio i pokušao ubrzavanjem igre i na individualni kvalitet svog rostera da smanji razliku u drugom dok Uniks nije krenuo da ih pored šuta spolja kažnjava i serijom kontra napada. 2e4d77f6227b51ad6b78e8967d8f79f0.jpg

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...