Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

54 minutes ago, Kankkunen said:

Kamo centar, oće li se dovoditi nešto? :smiley13:  ... kad nema Markena moram ja. :classic_smile:

Videcemo iz vise uglova kuda gledamo i idemo.Ako Cirbes nastavi da dobija minutazu meni je to jasan pokazatelj.S druge strane piskaraju da je Lesor zamena Martinu u Oliju a @Nemam_ti_kad je pisao ranije da smo mi bili u kontaktu sa njim...Ako je to preneo Harpidis to je to,on za Grcku ne gresi.

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Videcemo iz vise uglova kuda gledamo i idemo.Ako Cirbes nastavi da dobija minutazu meni je to jasan pokazatelj.S druge strane piskaraju da je Lesor zamena Martinu u Oliju@Nemam_ti_kad je pisao ranije da smo mi bili u kontaktu sa njim...Ako je to preneo Harpidis to je to,on za Grcku ne gresi.

Menadžer ga nudi svima redom po EL, nije to ništa dogovoreno ... ugovor mu ističe za nekoliko dana, pa da vidimo.

Već smo naučili da je tržište siromašno i da tu za nas nema ništa odgovarajuće, al se situacija sagledava i biće reagovano na vreme. :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tarzewski se spominje kao opcija, jer je na izlaznim vratima Milana, navodno ga je Dejo jos letos zeleo, ali ga Messina nije pustio, i onda mu od pocetka sezone daje sansu na kasicicu...videcemo...

Jedinu pristojnu partiju ove sezone je odigrao nas protiv...KKK  CZ radi punom parom, Holins neverue😀

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Gudura said:

Tarzewski se spominje kao opcija, jer je na izlaznim vratima Milana, navodno ga je Dejo jos letos zeleo, ali ga Messina nije pustio, i onda mu od pocetka sezone daje sansu na kasicicu...videcemo...

Jedinu pristojnu partiju ove sezone je odigrao nas protiv...KKK  CZ radi punom parom, Holins neverue😀

 

 

✔️ zna da zakuca (a ne kao Kuzmic da ispod kosa hoce da pusti loptu od table u kos)

✔️ zna da skoci (da moze Luka malo da odmori a da nam taj element igre na padne)

✔️ pokretljiviji je mozda cak i od Luke (a ima 213cm), a da ne pricamo u odnosu na Kuzmica i Cirbesa

✔️ znamo kakav je lik (igrao sa Risticem u Arizoni, verujem da smo se raspitali - a mozda se i sada druze, sta je ta Bresa nekih 100km od Milana) 😉

 ✔️ zna protivnicke igrace 😈

 ✔️ belac 😄 

 

Pakuj...

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 4
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Gudura said:

Tarzewski se spominje kao opcija, jer je na izlaznim vratima Milana, navodno ga je Dejo jos letos zeleo, ali ga Messina nije pustio, i onda mu od pocetka sezone daje sansu na kasicicu...videcemo...

Jedinu pristojnu partiju ove sezone je odigrao nas protiv...KKK  CZ radi punom parom, Holins neverue😀

 

Hollins ozbiljno da se zamisli.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Gudura said:

Tarzewski se spominje kao opcija, jer je na izlaznim vratima Milana, navodno ga je Dejo jos letos zeleo, ali ga Messina nije pustio, i onda mu od pocetka sezone daje sansu na kasicicu...videcemo...

Jedinu pristojnu partiju ove sezone je odigrao nas protiv...KKK  CZ radi punom parom, Holins neverue😀

 

Povredio se Mitoglu i odsustvovace oko mesec ipo do dva tako da sumnjam da ce Tarcewski da ide iz Milana.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Tarzewski se spominje kao opcija, jer je na izlaznim vratima Milana, navodno ga je Dejo jos letos zeleo, ali ga Messina nije pustio, i onda mu od pocetka sezone daje sansu na kasicicu...videcemo...

Jedinu pristojnu partiju ove sezone je odigrao nas protiv...KKK  CZ radi punom parom, Holins neverue😀

 

Cimaju momka celo vreme, umesto da budu ljudi i dozvole mu da odigra sezonu kariere kod nas 😁

 

Meni j eon ekstra izgledao več u Arizoni. Telo od milion dolara što bi se reklo. Dosta eksplozivna i pokretan za takve gabarite. Za ostalo če Dejo da se pobrine.

 

46 minutes ago, propolis said:

 

Povredio se Mitoglu i odsustvovace oko mesec ipo do dva tako da sumnjam da ce Tarcewski da ide iz Milana.

 

Mitoglu je 4? Imalo bi smisla da može Hines da se spusti dole i pomogne, ali mislim da nema ništa od toga. Pre če Datome da uzme nešto na 4 ja mislim.

 

Mada, verovatno pričam ono što sam želim da čujem, tako da... 😅

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, propolis said:

Nisam nešto mnogo gledao Milano,ali mislim da pokriva i 5.

 

A Melli? Mislim da je on u Milanu bliže petici nego Mitoglu. Može biti i da grešim, ali tako smatram zato što Mitogluja neretko možeš videti kako pripaljuje trice iz čoška, što nije baš klasična situacija za centre.

 

20 minutes ago, Darko Pancev said:

Lesor je bolje resenje 

 

Po mom mišljenju, od Martina da, od Tarczewskog ne. Ali odradio bi nam i Lessort dobart posao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Martin bolji od obojice.

 

Mislim da je bas ono sto nam treba. Jak kao stena, izuzetno skocan i pokretan, prakticno moze sve da brani, od bekova, preko krila i centara. Mi bi dovodjenjem Martina imali prakticno tri razlicita tipa centara koje Radonja moze da koristi prema protivniku.

 

Kejleb mi je malo drven. Lesor mi je malo glup.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...