Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

7 minutes ago, Crni said:

Zelim opticki ovaj put. Icicu sutra da se raspitam samo da imam arene i dobar net. A za Sk se snalazim. Pametan mi je tv, a IPTV protok navodno 100, a wf steka samo tako.

Vidi da li ima optika za tvoj stan(kucu). Ako ima, uz malo truda mozes mnogo jeftinije da prodjes. KAzem ti, ja sam nasao jedan eon i jedan supernova nalog i to mi je super, pokriven sam totalno. Ja ti mogu pomoci sa ovim piratskim ipttv listama. Samo ti treba nesto sto podrzava neki stalker player. 

Dok mi je oriona, ne pada mi vise na pamet da placam ovim derikozama. Ako nista bar piraterije ima koliko hoces. 4-5000 mesecno mozes pametnije da potrosis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

I tako iz godine u godinu ... aj da promenimo nešto.

 

Pa kad bi se na postojeći budžet ubacilo bar jos 3 milke možda bi i bilo nešto u EL.

Recimo da je ostao Lojd,doveden Hervi iz Kubana, Tompson iz Brinzidija onda bi mogli da pričamo o top 8 u El 😉

Link to comment
Share on other sites

Nije bas lako izvuci pozitivne stvari posle saznanja o ove dve povrede, potencijalne trece kod Kalinica, a daleko smo od kuce sa gustim rasporedom...

 

No, ako treba nesto izvuci to je Ivanovic - odlicna partija, nije se predavao, vukao je, vukao. I ovo ce biti dobro za nastavak njegove sezone.

 

Svo ostalo manje - vise zaboraviti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Markovic je plej, igrac sistema, nije skorer. Niko ne moze da bude dobar posle samo 2 treninga sa ekipom a pritom nije igrao dugo vremena. Aj strpite se malo samo. Prvo ako ste ikad igrali bilo koji timski sport znate koliko je tesko igrati u novom sistemu. Pa meni je bilo uzasno zajebano u jebenoj fudbalskoj medjuopstinskoj ligi gde ne postoji taktika samo zato sto nisam znao kako mi se krecu saigraci, gde da ih ocekujem i ko sta moze da uradi tj kako kome smem da prosledim loptu. A zamislite to na nivou gde se svaki detalji prate i analiziraju. Imate cist  primer kad je bacio loptu Kuzmicu na kraju a ona otisla u aut, jednostavno fali taj osecaj da ti znas kako igra i gde ce ti se zadesiti saigrac. Da je om skorer neki pa da ogramo iso i da on ide da kos i razumeo bih kritike, ovako, polako ljudi bre.. Cirbes je def bivsi i igrao je silom prilila, Simon ne moze drzati konstantu makar odbrNe. Zaboravlhate da smo bez Voltersa, Mitrovica, Vajta i vecim delom bez Kaline. 4 najbitnija igraca. Nije ovo igrica. Kad budemo doveli i tog centra, Markovic kad nauci akcije  i Vajt bude tu, bice manje i povreda i uguracemo se u Top8

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo na 4-6, na svega 4 utakmice kuci. Poraz od Albe anulira pobeda u Tel Avivu, tako da ne zaostajemo nigde. Nama je vazno da se odrzavamo oko 50 posto, tj da drzimo pobede kuci dok se ne kompletiramo, sto za sada uspevamo ovako osakaceni.

Baskonija je dobra ekipa, a mi smo na dnu energetski plus povrede najboljih igraca, a na forumu potop i daj Aba ligu.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kankkunen said:

I tako iz godine u godinu ... aj da promenimo nešto.

Velikoj vecini navijaca Zvezde je bitnija pobeda protiv KKP nego ovo veceras. Mi jednostavvno nemamo para da igramo TOP 8 u ovakvom formatu sa ovim kvalitetom dostupnih domacih igraca. Ja stvarno ne mogu da verujem da Radonjic ili Covic ne bi doveli krstenog centra nego drzali penzionera Cirbesa da ima para. Mi smo se svesno kockali sa Holinsom , nismo imali srece sa povredama i to je to. Ovih 4-6 za sad je veliko kao kuca 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedna povreda i ode bilo kakva šansa za pobedu. Mi bez odbrane nemamo šta da tražimo u EL. Mnogo bivših, prosečnih i nekonstantnih igrača. Večeras je baš bila prilika da se razigraju malo DeDa, Dobrić, pa i Simon da ubode nešto... Ali ništa od njih, mrka kapa. Holins je i pokušavao nešto, ali i dalje je to loše u napadu. Onaj zicer na -15 nije smeo da promaši... Jedino je Džoni pokazao muda...

 

Zirbes i Uskok su sprdnja čak i za ABA, a Marković nam neće doneti ništa posebno, spor je, nespreman, uz to i ciglar kakav je uglavnom i bio. Radonja je krenuo sa njim, ali samo je uspeo da polomi obruč sa dve cigle, sam kao duh. Nemamo mi vremena njega da čekamo, a pitanje da li ćemo i dočekati neki ćar sa njim... Da se diskutuvati o tome, vidim da su podeljena mišljenja. Ja mislim da nećemo.

 

Išli smo all in na grobare, dobili i stavili pare u banku, pa nije ostalo ništa za Baskoniju. Realu ćemo biti sparing partner, a onda nam ide najvažniji period što se EL tiče, moramo sve karte da bacimo na to. Nadam se kompletni... Za ABA nema zime...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobrić je od početka sezone u EL fauliran 21 put a Holins ukupno 5 puta na 10 utakmica...i šutnuo je 5 bacanja - Dobrić 18. Nastaviće da, uz ovu potrošnju, traži svoj šut i to je sve od njega u napadu, eventualno po par poena iz kontre. U tom segmentu je sa Lengstonom mrtva trka.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jebo nas derbi, ko izduvan balon smo bili...

Idemo dalje, prioritet je videti kako Markovica ukljuciti u igru (ona dve cigle na pocetku prvr cetvrtine sigurno da nisu pravi nacinza otvaranje utakmice 😉 ) i oporaviti ekipu. Bravo za Dzonija, gunner s klupe koji povremeno poludi, sasvim sam zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sector said:

Bojim se da se mi nikako nećemo kompletirati. Dočekaš jednog, ostaneš bez dvojice. A tu je i korona, vreba iza ćoška. 😕

 

 

Ovo je i moje misljenje.
Nama, pored Vajta, konstantno izostaje bar jos jedan standardni prvotimac od pocetka sezone. Nekada i dvojica (plus Vajt). 

Neverovatno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, djurava said:

Aj sad nisam siguran pa cu mozda lupiti, Markovic je bar 3 puta jeftiniji od recimo onog iz Turske sto je MVP trenutno Turskog prvenstva

Opet lupam cifre ako Markovic kosta 100k do kraja sezone ovaj bar 300k

 

Neka ostane za kraj sezone ta informacija za koliko igra Markovic. Ovu a i sledecu. 

 

Iz vise razloga nije zgodno da se sada iznosi cifra. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Helmet said:

Vidi da li ima optika za tvoj stan(kucu). Ako ima, uz malo truda mozes mnogo jeftinije da prodjes. KAzem ti, ja sam nasao jedan eon i jedan supernova nalog i to mi je super, pokriven sam totalno. Ja ti mogu pomoci sa ovim piratskim ipttv listama. Samo ti treba nesto sto podrzava neki stalker player. 

Dok mi je oriona, ne pada mi vise na pamet da placam ovim derikozama. Ako nista bar piraterije ima koliko hoces. 4-5000 mesecno mozes pametnije da potrosis.

Hvala, sutra saznajem sve pa ti pisem na pvt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...