Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ja mislim da je suđenje bilo super, tj. nije bilo tendenciozno, a to što su se potkrale greške, uključujući onu ozbiljnu sa Holinsom, ne znači ništa. Bilo je sigurno i grešaka koje su nama išle u korist. Npr. sećam se da sam u jednom napadu Partizana prilično jasno video da naš igrač pod košem zaustavlja protivnika udarcem po ruci prilikom pokušaja polaganja lopte u obruč, ništa nije suđeno. Barem meni je bilo očito da je to faul. I još nešto, nas u seriji protiv Budućnosti (čuvenoj gde smo izgubili) nisu ubile sudije, niti Lesor koga su optuživali zbog promašenog zicera (ili to beše onaj kombo bek koga smo oterali uskoro,zaboravih), već zet na gazdu koji je glumio trenera. 

 

Zvezdo, nek je sa srećom večeras! 

Edited by displejnejm
T
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Crni said:

Iptv mts sa arenama, imam box paket placam net, tv, fiksni mrtvi i moj tel omorika paket 6800. 

Ne zelim vise iptv, tv ne gledam uopste, samo me zanima arena sport, a sport klub idem kod majke da gledam posto zivi dve ulice od mene.

 

Pazi, ja sam uzeo orion opticki net 500/50 za 1600, pozitivno kod oriona je to ,sto mozes da gledas nesmetano i eon i mts iptv bez da ti neki kanali budu zakljucani. Ja sam nabavio supernova nalog i eon takodje. Imam android tv box i preko njega sam instalirao te dve apk, pored toga imam nekoliko piratskih IPTV listi gde imam bukvalno sve svetske sportske kanale, ima ih i u 50fps. Po meni relativno je lako naci bar eon nalog, mada dosta ljudi imaju i supernova tv, i tamo ima korisnik pravo da nakaci 5 uredjaja i da gleda, znaci bukvalno 5 ljudi moze po nalogu da se integrise.

E kvaka je u tome da li ozes da uzmes opticki, posto orion  adsl bas pljuju.

Ne znam preko cega planiras da gledas, ja ti preporucujem da uzmes adnroid tv box za 50-60EUR-a i da preko njega integrises sve te servise.

Ja ti mogu dati neke privatne IPTV liste, tu imas i sve nase sportske kanale, samo da vidimo da li imas neki softver da to podrzi, posto na obicnom TV-u ne moze to da se gleda, mora neki player koji podrzava MAC adrese.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oubrevo. said:

dulematic nije napisao to kako si ti protumačio

 

sere mi se od političke korektnosti 🙃

 

Ima prste pa neka se sam brani.

Na kraju nije moj odgovor samo za njega, ako nisi primetio. Ta mantra mi žestoko ide na onu stvar već neko vreme, a nastala je kod nezagrizenih zvezdaša pod uticajem mainstream medija koji su gtr kontaminirani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konacno odgledah ceo derbi, zaista smo u staanju da svih 40min igramo zajebanu odbranu, ali ono sto mi uzasno smeta su te nase zute minute kada vracamo protivnika svojim glupostima. Ja ne mogu da shvatim kako je moguce da ne mozemo po 5min kos da damo, a to se desava i protiv Asvela i Partizana.

Na ovome se mora raditi, nedopustivo je da se ovo desava, a da nemamo nikakvu ideju kkao to da prevazidjemo. Inace sto se derbija tice, za mene ocekivano, Partizan je i pre ovoga za mene jako mekana ekipa koja bas lose reaguje na tvrde odbrane. Kod njih je pogubno sto su im glavni igraci takvi, narocito Panter. Naravno, pojacace se oni, ali trenutno nemaju nacin da nam pariraju, sa druge strane, ja iskreno ne znam ni gde bih doveo pojacanje, mozda centar, ali me plasi da cemo ugusiti Mitrovica. Pre bih sacekao White-a pa da vidimo na sta to lici, imam neki utisak da Luka na 4 nece biti ovoliko produktivan, pre svega zbog loseg suta.

 

Veceras ne znam sta da ocekujem, imacemo problema na centarskoj poziciji bez Mitrovica, Cirbes je posle Korone neupotrebljiv, mislim da cemo zavisiti od suta, ako nas krene mozemo nesto da uradimo u suprotnom gubimo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikadProtivKaline said:

cudno je
zato sto nam ti igraci nece mnogo znaciti za dalje
trebali su vec da budu tu
kapiram da se centar dovodi samo kada kkp dovede nekoga

 

1. skorer

 

2. čekaju se međusobno ko će prvi da povuče nogu. Ko prvi dovede centa, onaj drugi će takođe u roku od nedelju dana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...