Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

12 minutes ago, madafaka73 said:

Gledao reprizu, vraćao nekoliko puta taj momenat kada se Luka povredio... Punter ide na ulaz, Luka se pomera levo sa podignutim rukama, praktično izbegava kontakt, dok Punter telom ide na drugu stranu, ka sredini i onda taj krajnje neprirodan pokret kada pomera ruke, valjda u želji da isprovocira kontakt i faul. A ima i do frustracije svojom slabom, a Lukinom dobrom igrom. Ne kažem da je bilo namere da ga povredi, ali je postupio krajnje nekorektno, jer svaki udarac u lice može imati velike posledice. Ona dva faula Madara su baš iritantna, posebno prvi kada je laktom išao u vrat Kaline. Jeste ga Koprivica gurnuo na njega, ali nije morao da izbacuje lakat. Drugi je više nameran nego običan faul, jer je sa leđa udario Kalinu po nadlaktici, ni blizu lopte. Jasna je bila namera da spreči poene, što je skroz legitimno, ali je način kako je to izveo problematičan. Naravno, sudijama nije padalo na pamet da par sekundi pre kraja u rešenom meču daju isključujuću Madaru. Dosta nam je i tih +15.

Kod drugog faula problematicna je i leva Madarova ruka kojom odguruje Kalinu. Nije mi jasno kako nisu svirali namernu posle gledanja snimka. Nije da je bitno po rezultat, ali trebalo je to uraditi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Knipex said:

Opet gledam ono saplitanje Holinsa od strane Koprivice nakon čega Mur daje 3 poena za -5 i ne verujem da sudije nisu svirale ni faul a trebao je da bude nesportski...

 

15 minutes ago, Martin Mystere said:

Upravo mirne glave gledam onaj faul Koprivice na Holinsu prilikom kontre nakon kog je Mur postigao trojku za 45:40 i prosto ne mogu da se načudim kako sudije ne da nisu videle faul već kako nisu sudili nesportsku!

Pokrale nas sudije!!!! 

 

(Vini alert) 

Edited by Don Radonja
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Radonja said:

 

Pokrale nas sudije!!!! 

 

(Vini alert) 

Aj ne zajebavaj, nigde nisam apostrofirao suđenje kao loše, naprotiv. I na live temi sam na poluvremenu napomenuo samo jednu situaciju kad je ispred Jovčića Smailagić izbacio loptu u aut a sviran aut za Partizan i rekao da je suđenje sasvim dobro. Ova situacija sa Koprivicom i Holinsom je baš veliki previd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Aj ne zajebavaj, nigde nisam apostrofirao suđenje kao loše, naprotiv. I na live temi sam na poluvremenu napomenuo samo jednu situaciju kad je ispred Jovčića Smailagić izbacio loptu u aut a sviran aut za Partizan i rekao da je suđenje sasvim dobro. Ova situacija sa Koprivicom i Holinsom je baš veliki previd.

Ti mislis da sam ozbiljan? :D

 

Sad ozbiljno da ovakvo sudjenje imamo svaki derbi ne bi se bunio.Jeste bilo je gresaka ali nista tendeciozno.

 

Edited by Don Radonja
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

Dosta dobar podcast. Ovi litvanski momci baš prate evropsku košarku. U ovom delu poduži segment i o derbiju. 

 

 

 

 

Kaže,igraju odbranu kao da im život zavisi 🤣🤣🤣

 

 

 

Nevezano za Zvezdu,ali pocepao sam se kako imitira Atamana 🤣🤣🤣

Evribadi bi priperd 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, propolis said:

 

Kaže,igraju odbranu kao da im život zavisi 🤣🤣🤣

 

 

 

Nevezano za Zvezdu,ali pocepao sam se kako imitira Atamana 🤣🤣🤣

Evribadi bi priperd 🤣🤣🤣

 

I ja 😄 Meni je več kod "OK" na početku bilo smešno, pošto ga je izgovorio original kao Ataman

 

Micić plej lajk mvp, veri gud haha

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Obi-Wan said:

Realno ima se od @medobrundo sta pametno i procitati, za pohvalu svakako britak analiticki um i ocigledan talenat za pisanje, iako postoje neka sitna neslaganja s moje strane sto je normalno.

 

Recept za forum, malo više mede, abrahama, pristona, patrinusa, chaosa, tileta, a manje goldija i mmajstora.😉

 

Babe i zabe.

 

Moji postovi su o kosarci, kako o statistici, tako i o nacinu igre. Ne tvrdim da sam veliki znalac jer nisam, ali pisem ono sto vidim. Na primer, napisao sam da je bila ludost kad je Dzikic odredio Barovica da cuva Davidovca, nije to neka mudrost, ali tu se radi o kosarci kao igri i to komentarisemo ovde.

 

Neki su mozda navikli na totalnu subjektivnost i ocekuju da se svi ponasaju tako. Ja tako necu da pisem ni da razmisljam, da kao prosecan navijac KK Crvena zvezda, KK Partizan, KK Buducnost ili KK Cibona vidim samo greske sudija na racun kluba za koji navijam ili da stalno svoj klub predstavljam kao zrtvu, a ove druge kao agresore.

 

Svako ko pise o kosarci treba da je dobrodosao ovde, jer ovo i jeste kosarkaska tema. Ovo ostalo, licni ratovi protiv nekih trenera, podrzavanje nekih drugih trenera, pljuvanje igraca po ustaljenom receptu (kao Hollinsa), to je nesto sto ne bi trebalo da bude dobrodoslo na ovom mestu. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Laki21 said:

Ako te ne smara što kad tad počne da secka i svaki čas neki od kanala, obično onaj koji ti najviše treba, ispadne sa liste odnosno ne radi više.

 

Ne mogu da kazem, desavalo se, samo sa ovim poslednjim apdejtom Kodija i *neznamdalsmemdareklamiram* builda, 95 posto vremena radi kako treba.

Uz ogradu da ja uglavnom jurim neke britanske/americke sportske tv stanice, pa tu i nema toliko problema.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Helmet said:

Sta te zanima, ja imam orion? Koji iptv ti istice?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 

Iptv mts sa arenama, imam box paket placam net, tv, fiksni mrtvi i moj tel omorika paket 6800. 

Ne zelim vise iptv, tv ne gledam uopste, samo me zanima arena sport, a sport klub idem kod majke da gledam posto zivi dve ulice od mene.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...