Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, Tamburinjo said:

U toku prenosa sinoc kaze Kole "Nikola Kalinic potencijalni reprezentativac Srbije"  😄 😄 ja pao sa stolice, najbolja trojka u Srba, medj 5 u EL trenutno je 'potencijalni' reprezentativac... kad ono danas spisak igraca za reprezentaciju Kalinic nije ni potencijalan 😄  ispred njega vedete ove magicne igre i kosarkasi u zivotnoj formi Radanov, Jovan Novak i Zagorac Rade. Jel ovo neka zajebancija sta? 

 

 

Ne može neko ko nije poštovaoc LIka i dela da igra za repku.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Gudura said:

https://www.eurohoops.net/en/euroleague/1270754/baskonia-dusko-ivanovic-part-ways/

 

Dva su putica za nas sutra, ili ce da ih odvalimo ovako grogirane, ili ce da ih ovo trgne...

Šta da ih trgne, sutra se igra utakmica ... pitanje ko će im sedeti na klupi, možda neko od pomoćnika?

Al bez obzira, ima da ih smažemo ko Panta pitu ... :classic_smile:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Cavani said:

Moja zna koliko je sati kad je tekma. Prvo sam ih ucutkivao i pizdeo dok sam jurio strimove za basket, pa sam onda probudio i nju i klince kad sam krenuo da se derem Gooool kada su zaspali oko 11. Sincic od dve godine dosao preplasen iz sobe pa je krenuo i on da skace samnom, raduje se i vice takoe, a nema pojma zasto. Zena koluta ocima al sta da joj radim 🙂

Ja sam sinoć na 17 razlike uhvatio psa i ćerku (klinca sam oterao kod drugara grobara da ne smara mene nego njega) i počeo da skačem po krevetu kao oni cigančići iz klipa koji kačim nakon svake pobede u evroligi i ovako bitnije kao derbi. Ulazi žena da vidi kakva je buka, krsti se i kaže Ohh Bože sa kakvim budalama ja živim... :lol_2:

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Knipex said:

Ja sam sinoć na 17 razlike uhvatio psa i ćerku (klinca sam oterao kod drugara grobara da ne smara mene nego njega) i počeo da skačem po krevetu kao oni cigančići iz klipa koji kačim nakon svake pobede u evroligi i ovako bitnije kao derbi. Ulazi žena da vidi kakva je buka, krsti se i kaže Ohh Bože sa kakvim budalama ja živim... :lol_2:

Ja moga sina za opkladu što je izgubio jučer vodim da gleda Zvezdu u Leon Štukelj za cca mesec dana. U protivnom bi ja morao u toj istoj dvorani da gledam njegove 😁

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Za razliku od Zalgirisa u Baskoniji ima sta da se prodrma,dobar sastav za razliku od Zalgirisa kome ne vredi ni Saras da se vrati.

Kao sto sam pre pisao,protiv nas svi idu na pobedu a ova je Baskoniji bas vazna. Pod moranjem prakticno, 3-6 skor a posle nas imaju cska i real.Pokusavace i nogama i rukama a mi sa druge strane verovatno imamo i fizicko i emotivno praznjenje.

Ovako igracki,oni su gori napad od nas plus nasa odbrana pa valjda ce biti dobro.

Prema kladionicama su zapravo fini favoriti...

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, bodo said:

Ja moga sina za opkladu što je izgubio jučer vodim da gleda Zvezdu u Leon Štukelj za cca mesec dana. U protivnom bi ja morao u toj istoj dvorani da gledam njegove 😁

Moj je u pravim bojama ali ume ponekad da smori a par puta se pokazao kao maler za razliku od ćere. Kad idemo na stadion ćera ide samnom na zapad, ima i svoju sezonsku, a klinca obično oteramo na sever ako je neka bitnija utakmica. Mada ni njemu ne pada teško. U hali se već ne odvajamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...