Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

12 hours ago, Satan said:

ovo kao proglas za ustanak protiv okupatora 1941 a ne lozenje pred abitni regular season derbi

 

Niti jedan derbi nije abitan... pa makar on bio na pripremnom turniru pred početak sezone 😴

 

2 hours ago, Sector said:

Koliko bacanja očekujete večeras?

 

Naši protivnici u EL izvode u prosjeku oko 12, pa kontam da će i KKP biti na sličnom broju.

 

12 u 1/4  :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Johnny Štulić said:

Ljudi zaboravljaju da prava na igrace iz FMP-a polaze Covic. Znaci kada ode Covic tada ce mozda i Davidovac. Ne razumem kako neko moze da dovodi u pitanje ostanak Davidovca u Zvezdi?

Davidovac ima ugovor sa Zvezdom od kad je prešao iz Hemofarma zajedno sa Apićem za vreme prvog Radonjićevog mandata. U FMP-u je igrao na pozajmici. I sada ima igrača koji igraju za FMP a imaju ugovor sa Zvezdom. Šaranović i Vujičić sigurno a nisam siguran za Pavićevića i Nikolića.

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, propolis said:

 

Ilija je lak na pištaljci tako da ćemo mi biti u bonusu posle 3 minuta, nemoj da ti nisam rekao 😎

Ako budu isli na siguricu i sve svirali, bice to dug mec...

 

KKP mozda primeni Duletovu taktiku iz proslosti kad su, pogotovo na centrima, isli da prave faul po svaku cenu nadajuci se da mi ne umemo da pogodimo bacanja. But, let see....

Link to comment
Share on other sites

Prvi derbi sezone je retko nebitna utakmica 😄

Salu na stranu, kada smo se ozbiljno 'klali' sa Partizanom, cesta je bila situacija da prvi derbi dobije ekipa koja ne podigne pehar na kraju. Ne uzrujavam se zbog utakmice ni upola koliko cu zbog Baskonije, najiskrenije...

Mada, osecam kod mnogih zvezdasa i partizanovaca oko mene naboj kakvog dugo nije bilo, insistiranje da se tekma pogleda zajedno, pa diskusije oko matchupova, procenata ekipa za 3, itd. Partizanovci se nadaju, zvezdasi su oprezni. Meni je drago zbog toga, pa postalo je dosadno da dobijamo (mozda ne ubedljivo, ali izvesno) onaj polovni Partizan. Pobeda, kad vidimo Zeljkovu ljubicastu facu i Panterovu frustraciju, bice sladja. Ipak, oni ce me zanimati tamo negde, od kupa najranije... 🙂

Edited by Geronimo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

“Prvi derbi u ovoj sezoni. Svi jako dobro znamo šta nose utakmice Crvene zvezde i Partizana. Utakmice protiv Partizana imaju svoju specifičnost. Bez obzira što je tek početak sezone i što se u novembru ne igraju najvažniji mečevi, uvek je bitno dobro igrati protiv Partizana. Partizan je u ovom trenutku bez poraza i prvi je na tabeli. "

Radonja

 

Ni manje ni više nego kako Radonja govori 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Ja mogu samo da lažem i sebe i vas da nema napetosti i neizvesnosti za večeras. Jebeš i Baskoniju i duplo EL kolo, derbi je derbi, rivalstvo je rivalstvo. Još je ova sezona specifična zbog ovih pojačanih budžeta, zvučnih imena na obe strane…

 

Utakmica protiv Baskonije je za celu sezonu mnogo bitnija nego sto je ova utakmica jer svaka pobeda bitno utice na moguci plasman u 1/8 finala EL, dok vecerasnja utakmica moze samo da bude potencijalno odlucujuca za prednost domaceg terena u plej ofu, a rivalstvo se razresava upravo u tom plej ofu koji je jedino bitan. Cak ne bi bilo toliko hrdjavo i da izgubimo, iako smo bolji, i da na taj nacin da prevalimo psiholoski teret favorita na njih u kojem ce se pogubiti cim kola krenu nizbrdo. Ipak ocekujem pobedu, ali bih vise voleo pobedu protiv Baskonije ako bi vec morao da biram. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...